Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Ciekawe co to za ptaszyna. 

Raróg

 

 

„W pewnym sensie jesteśmy rebeliantami i tak jak oni - jesteśmy wolni. Zupełnie jak ptaki. Północny Kardynał uosabia te przymioty, które identyfikują nas w branży gier wideo i nadają naszej działalności charakter: niezależność i niezłomność. Staramy się wznosić na wyżyny, mierzymy zaś jeszcze wyżej.” – powiedział Adam Badowski, szef studia CD Projekt RED. - „Kolor czerwony, z którym tak silnie jesteśmy kojarzeni, współdzielimy z jeszcze jedną istotą: Rarógiem. Pojawiającym się w słowiańskich legendach ognistym ptakiem, mającym przynosić ludziom szczęście oraz pomyślność. I tak jak w nim, i w nas drzemie ogień, źródło siły, pasji, kreatywności. Wszystkiego, co pozwala nam na tworzenie erpegów będących sercem przyświecającej nam filozofii”.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jeszcze nie wiemy czy to będzie hit czy kit ;) zapowiedzi zapowiedziami, ale nawet z dobrej gry można zrobić chłam, trzeba też wziąć poprawkę że nie będzie tam żadnej ingerencji ze strony Sapkowskiego. Więc krótko mówiąc mają wolną rękę na wszystko

W2 będę bronił, bo mimo bugów gra była bardzo przyzwoita i wprowadziła taką świeżość jaką żaden inny rpeg nie miał. Grafika tak to jest największy atut drugiej części :P

Edytowane przez Ragnar Lothbrok
Link to post
Share on other sites

Nie potrafię ci tego wytłumaczyć, to już są odczucia których za bardzo nie da się opisać. Mogę tylko napisać tyle, że grafika nie ma nic do rzeczy jeżeli chodzi o klimat ...

zresztą W2 nie wiem gdzie ty widzisz cukierkową grafikę ... Zresztą klimat w drugiej części bardzo mi się podobał, niesamowicie tworzony przez obecność tych postaci z którymi mogliśmy porozmawiać, dialogi były znacznie żywsze, niżeli w cz. 1 i też nie było uczucia, czegoś takiego jak "suchar" których w W1 było mnóstwo, W2 daje ogromną ilość frajdy, bez względu na to ile razy zaczynam grę od nowa ...

a z 20 takich rundek mam już na koncie i tak ciągle odkrywam nowe rzeczy ukryte przez twórców ;)

Edytowane przez Ragnar Lothbrok
Link to post
Share on other sites

 

zresztą W2 nie wiem gdzie ty widzisz cukierkową grafikę ...

Szczerze, to na każdym kroku. :P Fakt lasy, Flotsam, Binduga, Vergen to wyglądało świetnie. Wszystko tam żyło, dialogi na mega wysokim poziomie, system walki też niczego sobie ale całą reszta na minus względem pierwszej części. W W2 brakowało mi takich mrocznych miejscówek typowych dla Wiedźmińskiego fachu. Nawet takie katakumby pod Vergen nie tworzyły takiego klimatu grozy jak krypty w W1. Tam po wejściu od razu zmieniał się klimat inna muzyka, zawsze się miało  na karku to uczucie niepewności i nie wiedziało się co wyskoczy zza rogu. Podobnie było na cmentarzach i w kanałach. A wszystko przez to że W2 był robiony pod zachodni rynek. Imo w dwójce bardziej chodziło o zaprezentowanie możliwości silnika, z resztą przy nim spędzili najwięcej czasu i to pewnie odbiło się na samej grze. Teraz już mają silnik gotowy więc mogą skupić się na zawartości, sam zespół też się sporo rozrósł i mam nadzieję że wyjdzie epicki cRPG.

Wychodzi na to że luty to ostateczny termin i więcej przekładań nie będzie

http://www.eurogamer.pl/articles/2014-05-14-cd-projekt-obiecuje-ze-dotrzyma-nowego-terminu-premiery-wiedzmina-3

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Gdyby nie wiedźmin 2, to wgl bym nie tknął tej serii. Więc coś jednak musi w tym być że W2 zachęcił mnie do W1 ;)

Do tego nigdy wcześniej w RPega nie grałem, i to był mój pierwszy ;)

Edytowane przez Ragnar Lothbrok
Link to post
Share on other sites

jak grafika nie ma nic do rzeczy jeśli chodzi o klimat? to co ten klimat buduje jak nie oprawa audiowizualna plus fabuła?

Racja oprawa audio-wizualna ale właśnie ten pierwszy aspekt był do niczego w dwójce. Jedynie we Flotsam było to świetnie zgrane a później audio było na sporo niższym poziomie niż w W1. 

Link to post
Share on other sites

Weź po uwagę ile oni wyciągnęli z tej Aurory, grafika w cale nie jest taka tragiczna. Dzisiaj dalej prezentuje się świetnie :P Niektóre gry dzisiaj gorzej wyglądają od W1 ;)


Ale dobra koniec porównań bo każdy ma swoje zdanie i nic tego nie zmieni :P 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dokładnie, każdy odbiera inaczej dany tytuł. Ale mimo wszystko taka kolorowa oprawa wizualna nie pasuje mi do świata gry, który raczej jest ponury ;) Oby nvidia zdążyła wypuścić nowe GPU do lutego :wariat:

Edytowane przez piterrrxd
Link to post
Share on other sites

Oby coś wypuścili, bo mam zamiar zmienić ten sprzęt jak najszybciej :P i tak mnie już w benczach prześcigają :P

Jak nie zdążą z grafami to kupię Broadwella i MSI MPower pod Z97 ;P

Edytowane przez Ragnar Lothbrok
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...