Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

No, 780 to porządna karta i myślę, że na wysokich odpali z palcem... w nosie :) W każdym razie gdyby coś to jestem pierwszy w kolejce :D

 

Myślicie, że spotkamy Regisa? Bo jakby nie było, w sadze odegrał bardzo ważną, fundamentalną wręcz rolę, więc może, może? 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Po tym co mówili na EXPO, że spotkamy ważne postaci które w sadze odegrał dużą role a nie występowały w W1 i W2 to jest spora szansa. Jakby nie patrzeć Regis odegrał bardzo ważną rolę, może też będzie Cahir. Akcja będzie się kręcić wokół Nilfgaardu więc może spotkamy Nilfgaardczyka, który upierał się że nim nie jest :D

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

2 wczorajsze concept arty w lepszej jakości.

 

http://i.imgur.com/XkhirzC.jpg

 

Drugi dam w spojler bo to jest 18+ :P

 

 

 

http://i.imgur.com/nq1moNw.jpg

 

 


Będziemy pokazywać nowe części Wiedźmina, bardzo ekscytujące, wyglądające *****iście

http://gamezilla.komputerswiat.pl/newsy/2014/20/marcin-iwinski-bedziemy-pokazywac-nowe-czesci-wiedzmina-bardzo-ekscytujace-wygladajace-za*******e

 

http://gry.onet.pl/digital-dragons-2014-wywiad-z-marcinem-iwinskim-wspoltworca-cd-projektu/s5ktt

 

Wrażenia z EXPO

http://forum.cdaction.pl/index.php?app=blog&module=display&section=blog&blogid=1407&showentry=44886


Zebranie wszystkich informacji z EXPO

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=85151

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Ta gra nie może się nie udać. Cieszy mnie to co piszą o alchemii, bo powiedzmy sobie szczerze w W2 alchemia była uboga. Może wróci Biała Mewa jako baza do eliksirów jak w W1. W każdym bądź razie fajnie że będzie to rozbudowane bo jakby nie patrzeć alchemia i Wiedźmina jest bardzo ważna.

 

Podmieniłem drugi obrazek na taki w wyższej rozdzielczości. A co do samego obrazka to Redzi go nie chieli opublikować bo pisali że to 18+ ale dali się ubłagać :D

Link to post
Share on other sites
Też mnie cieszy ta informacja o alchemii i eliksirach. Mam nadzieję, że elementów z "dwójki" będzie jak najmniej

 

Oby nie, może co do alchemii to się zgodzę, ale ogółem, dwójeczka była lepsza pod kilkoma względami i nie mam na myśli grafiki ;)

Drzewko rozwoju, walka, dialogi mimo iż gra jest krótsza, to była bardzo ciekawa, W1 nie czułem tego świata magii. questy były ciekawe, ale moim zdaniem było kilka niedoróbek.

Nie wiem dlaczego, ciężko mi to wytłumaczyć ale większą sympatią darzę właśnie część drugą i to od niej zacząłem podróż z wieśkiem ;) Wieśka 1 przeszedłem parę razy, wkrótce przejdę i kolejny, ale na prawdę nie można uważać go za lepszą od dwójki :P

Klimat to racja jest nie do podrobienia, ale ten świat był wg mnie martwy było dużo miejsc w których nie spotkaliśmy żywego ducha, ani człeka ani potwora ;p 

Edytowane przez Ragnar Lothbrok
Link to post
Share on other sites

Oby nie, może co do alchemii to się zgodzę, ale ogółem, dwójeczka była lepsza pod kilkoma względami i nie mam na myśli grafiki ;)

Drzewko rozwoju, walka, dialogi mimo iż gra jest krótsza, to była bardzo ciekawa, W1 nie czułem tego świata magii. questy były ciekawe, ale moim zdaniem było kilka niedoróbek.

Nie wiem dlaczego, ciężko mi to wytłumaczyć ale większą sympatią darzę właśnie część drugą i to od niej zacząłem podróż z wieśkiem ;) Wieśka 1 przeszedłem parę razy, wkrótce przejdę i kolejny, ale na prawdę nie można uważać go za lepszą od dwójki :P

Klimat to racja jest nie do podrobienia, ale ten świat był wg mnie martwy było dużo miejsc w których nie spotkaliśmy żywego ducha, ani człeka ani potwora ;p 

 Ja za to nie zgodzę się z twoją opinią. Wiedźmin 2 był świetną grą, ale wypchniętą na taśmy produkcyjne zbyt szybko. Akurat elementy takie jak questy różnią się jakościowo, a wynika to z większych nakładów pracowniczych, ale także finansowych. Moim zdaniem właśnie czasami takie elementy jak to, że nie spotykamy na swojej drodze żadnej postaci sprawiają, że gra przesączona jest klimatem danej lokacji, a czasem jakaś postać może po prostu to wrażenie zatrzeć. Poza tym ja wciąż posiadam wielki sentyment do systemu walki z pierwszego Wiedźmina. Jak dla mnie to jest on kompletnie nie do porównania. Wymagający, przynajmniej czuło się, że ma się jakiś istotny wpływ na walkę. Trzeba było popisać się refleksem, ale też umiejętnościami, bo przecież za pierwszym razem kiedy włączyłem Wiedźmina to nie potrafiłem nawet porządnie uderzyć wroga, ale z czasem doszedłem do perfekcji. W drugim Wiedźminie twórcy przerzucili się, niestety, na model bardziej zachodni i taki bardziej casualowy, ponieważ jest to duszenie LPM - tak pewnie powiecie o unikach, używaniu bomb, znaków itd. ale bohatera można było pokonać naciskając tylko jeden przycisk, co moim zdaniem nie jest tak satysfakcjonujące .

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

 Ja za to nie zgodzę się z twoją opinią. Wiedźmin 2 był świetną grą, ale wypchniętą na taśmy produkcyjne zbyt szybko. Akurat elementy takie jak questy różnią się jakościowo, a wynika to z większych nakładów pracowniczych, ale także finansowych. Moim zdaniem właśnie czasami takie elementy jak to, że nie spotykamy na swojej drodze żadnej postaci sprawiają, że gra przesączona jest klimatem danej lokacji, a czasem jakaś postać może po prostu to wrażenie zatrzeć. Poza tym ja wciąż posiadam wielki sentyment do systemu walki z pierwszego Wiedźmina. Jak dla mnie to jest on kompletnie nie do porównania. Wymagający, przynajmniej czuło się, że ma się jakiś istotny wpływ na walkę. Trzeba było popisać się refleksem, ale też umiejętnościami, bo przecież za pierwszym razem kiedy włączyłem Wiedźmina to nie potrafiłem nawet porządnie uderzyć wroga, ale z czasem doszedłem do perfekcji. W drugim Wiedźminie twórcy przerzucili się, niestety, na model bardziej zachodni i taki bardziej casualowy, ponieważ jest to duszenie LPM - tak pewnie powiecie o unikach, używaniu bomb, znaków itd. ale bohatera można było pokonać naciskając tylko jeden przycisk, co moim zdaniem nie jest tak satysfakcjonujące .

I znów mamy sprzeczny pogląd, sposób walki z pierwszej części, był bardzo jakby to ująć ospały i niedopracowany, momentami nie dało się nic zrobić trzeba było szybko eliksirami się napchać by HP zrespić. Dwójka nie była niedoróbką, Flotsam/Vergen tych lokacji żadna z W1 mi nie wynagrodzi, duży nacisk na dialogi, które brzmiały jak najbardziej naturalnie, i były takie jak w ksiażkach ;) w W1 rozmowy były sztywne, ale dało się grać. 

Dużo błędów które nie zostały poprawione do dziś jak np. po cutscenkach, wrogowie nas atakują a my nic nie możemy zrobić. 

Nie twierdzę że W2 jest lepszy, ale twierdzę że przyjemniej mi się w niego grało, grałem dla świetnych dialogów które były momentami fenomenalne W1 niezłe teksty zdarzały się bardzo rzadko ;)

 

Kapsel, jeżeli nie spierdzielą z tym światem, który wg mnie może być ciut za duży. Ale po poprawieniu stylu walki, z tego co widziałem, walka będzie podobna do tego co widzieliśmy w batmanie, czyli różne kombinacje różne ciosy itd. na filmikach kombinacje są i ze znakami. więc takie coś to ja rozumiem, powrót do stylu walki z 1 części to byłby strzał w stopę.

Edytowane przez Ragnar Lothbrok
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...