Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Miałem wczoraj już po północy wrzucić, ale zbyt zmęczony byłem. Trochę martwi mnie ten udostępniony materiał. Nie mam czasu na przewertowanie całego tekstu, ale z tego co ludzie pisali na neogafie - świat będzie tworzony proceduralnie, cała roślinność również co jest troszkę martwiące, bo wiadomo twórcy postawili sobie za cel zbudowanie ogromnego świata, tylko budując go na takiej zasadzie nie osiągnie się efektu doskonałości o którym mówili, wcale nie zdziwię się jak będą występowały problemy z teksturami, a poza tym świat nie będzie taki dokładny, a przez to ma na myśli również ładny. Czekam jak to będzie się prezentowało, urywek gameplay'u by się przydał ;) 

Link to post
Share on other sites

Świat gry nie będzie o 20 procent większy od tego ze Skyrim. Będzie znacznie większy.

http://gamezilla.komputerswiat.pl/newsy/2014/14/swiat-gry-z-wiedzmin-3-dziki-gon-wcale-nie-bedzie-o-20-procent-wiekszy-od-tego-ze-skyrim

 

Jeżeli wierzyć w słowa twórców, już dwa obszary z gry są łącznie o 3,5 raza większe niż całe Skyrim.

:o

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Z tą rozdzielczością i liczbą klatek to są oczywiście plotki, a nie żadne potwierdzone informacje. Poza tym bardziej wierzę w opcje 900p i 30fps na obu konsolach, ponieważ jak wiemy rok temu na E3 Wiedźmin był pokazywany na konferencji Microsoft-u i z tego co się orientuje to na tegorocznym E3 ma być tak samo ze względu na dobre relacje, które łączą obie firmy, więc moim zdaniem "Redzi" postarają się w kwestii optymalizacji na Xboxie One.

Link to post
Share on other sites

Zaraz się zlecą konsolowcy i będą pisać, że optymalizacje skopali bo ps4 to super maszyna

Co do wymagań PC to chyba nikogo nie dziwi, że nawet mocny komp może mieć problemy za full detalami, full hd i 60fps do tego MSAA x8 w końcu to ładna gra się zapowiada i na dodatek z otwartym światem.Kiedy jakiś gameplay? Wiedzmin 2 był pokazany w akcji coś około pól roku przed premierą.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...