Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Taki zestaw złożyłem sobie na rok 2014 :Phttp://www.morele.ne...ry/info/WoVj4L/

 

Zestaw bardzo dobry, tylko, że do kitu. Dysk jak chcesz to bierz, ale na co mobo z z87 jak procesor bez k?

 

Teraz dobiera zwróciłem uwagę na to, jak jednemu gościowi faluje futerko. Robi wrażenie.

 

@up

Nie grałeś uważnie w Wiedźmina 2.

Edytowane przez Gwynbleidd
Link to post
Share on other sites

@up

Nie grałeś uważnie w Wiedźmina 2.

 

Hehe...powiem więcej. Ja w ogóle nie grałem w W2  %-)

 

 

 

Dysk jak chcesz to bierz, ale na co mobo z z87 jak procesor bez k?

 

Co z tym dyskiem ? Obecnie go mam i jest bardzo dobry wg. mnie. Mam już go rok i trzyma prędkosci jak na początku i nie huczy, nie mam żadnych problemów z nim. A mobo wziąłem z proponowanych na morelach, nawet nie czytałem opisu.

Link to post
Share on other sites

Oglądając trailer z VGX z pewnością zauważyliście coś takiego:

http://img27.imageshack.us/img27/1747/7dp6.jpg

 

Możliwe że to znowu jakaś ukryta wiadomość, jak to miało miejsce we wcześniejszych trailerach. Wygląda to na jakąś datę, możliwe że premiery :D Tylko ciężko rozszyfrować co tam pisze...

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Żeby ten wiesiek był choć w połowie taki dobry jak się zapowiada... Mi osobiście dwójka średnio przypadła do gustu ze względu na bardzo sterylny i ograniczony świat. Mam nadzieję, że "multi-region-open-world" dla panów z CDPR oznacza coś podobnego do skyrima a nie do w2... Inaczej mocno się rozczaruję.

Link to post
Share on other sites

@delfinn

Prócz tego, że świat będzie około 35 razy większy od tego w Wiedźmine 2 (łącznie wszystkie lokacje) i około 20% większy od tego ze Skyrima.

 

@effendi

Świat będzie bardziej otwarty niż ten w TES V, bo wchodząc do jaskiń/domów/zamków etc., nie będzie wczytywania jak w Skyrimie. Żeby dostać się do Novigradu, który jest pokazany na tailerze, nie trzeba będzie podchodzić do bramy i naciskać E, żeby teleportować się do miasta. Po prostu do niego wchodzimy. Jedynie na wyspy Skellige trzeba będzie popłynąć statkiem (czy później przenieść się za pomocą szybkiej podróży) o ile dobrze pamiętam, bo są zbyt daleko od lądu.

Edytowane przez Numik
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

W W2 też niby miał być "wielki i otwarty świat" a kto przeszedł, to wie jak było. Latanie w tę i z powrotem po tych samych lokacjach...


 

 

Świat będzie bardziej otwarty niż ten w TES V, bo wchodząc do jaskiń/domów/zamków etc., nie będzie wczytywania jak w Skyrimie. Żeby dostać się do Novigradu, który jest pokazany na tailerze, nie trzeba będzie podchodzić do bramy i naciskać E, żeby teleportować się do miasta. Po prostu do niego wchodzimy. Jedynie na wyspy Skellige trzeba będzie popłynąć statkiem (czy później przenieść się za pomocą szybkiej podróży) o ile dobrze pamiętam, bo są zbyt daleko od lądu.
 

 

Jeżeli tak będzie faktycznie, składam preorder.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...