Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Orientuje się ktoś gdzie można znaleźć czarne albo białe (jeżeli są) barwniki do zbroi?

Są takie barwniki. Niestety nie mogłem nigdzie ich znaleźć więc skorzystałem z moda odblokowującego konsole  :P

 

To ja się pochwalę taką panoramą :)

27436092555_d93587818e_o.jpg

Edytowane przez Antiax
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

To ja się pochwalę taką panoramą

 

To leci z automatu po wyczyszczeniu miejsc nawiedzonych przez potwory. Mnie już właściwie trochę to denerwuje - ile można oglądać tę samą animację w identycznej sytuacji.


 

 

i kilka pstryków się zrobiło

 

Rewelacyjne :!:  W3 to piękna gra :)

Link to post
Share on other sites

wg mnie aktualnie top sety to Gryf > Kot > Niedźwiedź, chodzi głównie o bonus za 3/6 części

ja zacząłem biegać w miśku ale przeniosłem się na wilka i jest całkiem przyjemnie :D

btw kusze miśka/kota też liczą się jako część setu

Edytowane przez darasz89
Link to post
Share on other sites

Ja się w wątku głównym zatrzymałem praktycznie na samym początku, przed spotkaniem z dawnym druhem w jego "posiadłości" :P Lecę poboczne i inne, bo później jak już się skończy fabułę to tak dziwnie się gra wiedząc że już nie ma co robić w wątku głównym ;)

 

Btw w W3 nigdy nie przestaną mnie zadziwiać te walki na pięści. Geralt niby mutant, wybryk natury itd. a byle chłystek potrafi rozwalić go 2-3 ciosami, z kolei on zadaje o wiele niższe obrażenia xD A powinno być chyba odwrotnie...

Link to post
Share on other sites

Ja staram się to równoważyć więc na początku również zatrzymałem się spotkaniu ze starym przyjacielem i wykonywałem zadania poboczne, ale teraz wróciłem do wątku głównego i cała akcja bardzo przyspieszyła, ale pewnie zostało jeszcze całkiem sporo, bo wątek główny pochłonął jak na razie około 8-9h mojego czasu, a z założenia ma to być 15-20h, tak ? 

 

To leci z automatu po wyczyszczeniu miejsc nawiedzonych przez potwory. Mnie już właściwie trochę to denerwuje - ile można oglądać tę samą animację w identycznej sytuacji.

To nie jest to samo ujęcie ;)

Edytowane przez Antiax
Link to post
Share on other sites

Ja używam głownie setu Mantikory na zmianę setem Niedźwiedzia. Czy ktoś już przeszedł dodatek ? Jestem na misji z najazdu na Dunn Tyne i chciałbym wiedzieć ile godzin zostało około do przejścia głównego wątku.

 

Z tego co wiem po tej misji jest jeszcze 7 do końca - ile to gry nie jestem w stanie powiedzieć.

 

Jak będziecie robić czwartą misję główną to podczas wizyty w lochach pod jej koniec można znaleźć książkę porównującą wady i zalety chowu klatkowego i hodowli na zasadzie wolnego wybiegu ... ludzi. ;)

Edytowane przez _szarlej_
Link to post
Share on other sites

Z tego co wiem po tej misji jest jeszcze 7 do końca - ile to gry nie jestem w stanie powiedzieć.

 

Jak będziecie robić czwartą misję główną to podczas wizyty w lochach pod jej koniec można znaleźć książkę porównującą wady i zalety chowu klatkowego i hodowli na zasadzie wolnego wybiegu ... ludzi. ;)

I jeszcze jedną o zbliżonym temacie, a ponadto zapiski wieźniów. Warto przeczytać :)

 

Macie problemy z Płotką ? Cały czas trafiam na niewidzialne ściany podczas jazdy. 

Edytowane przez Antiax
Link to post
Share on other sites

 

 

mały easter egg

 

Dobre, dobre. Ja wstawiałem podobny kilkadziesiąt postów wcześniej

 

http://i.imgur.com/TpWcLjn.jpg


 

 

Fajny błąd znalazłem

 

Mam tak samo. Wcale nie jest fajny, w pierwszej chwili pomyślałem, że ni karta artefaktami zaczęła sypać :!: i już będę musiał biec do sklepu po nowe gpu, ale całe szczęście nie ;)

Link to post
Share on other sites

@@rafal12322, u mnie było ok - żadnych bugów, dwimerytówka poszła w ruch i po sprawie

ja miałem problem z zadaniem Komu w drogę, temu czas

 

znalazłem grupy robotników przed rozpoczęciem zadania, przez co brygadzista przeniósł się pod pomnik i nie chce rozpocząć questa

 

Edytowane przez darasz89
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...