Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Te minusy swoją drogą wcale nie są takie złe :P Od razu widać jakiegoś trolla któremu nalepili sporo minusów :D

Ha ha - poczytajcie sobie.

Rafał jak widzę już zabierał głos w temacie, a co za tym idzie zna go na wylot.

 

Fajnie tak zdobyć do REP -25 p. za posta :rotfl:

Dla mnie to ten temat powinien być na starcie zamknięty bo niektórzy to niewiadomi co chcieliby zrobić z Wieśka. Najlepsze jest to:

 

 

Kontrola sexu to tylko początek, idźmy krok dalej. Skoro W3 ma być przedefiniować gatunek RPG, przydałaby się kontrola nad większą ilością czynności życiowych. Minigierki z trawieniem, krwiobiegiem, kierowanie strumieniem moczu, szukanie mchu do podcierania...

 

:wariat:  :wariat:

Miałem w niedziele niezły ubaw jak to czytałem  %-)

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites

właśnie wróciłem z tech-camp'u na którym między innymi wypowiadał się Maciek Maj z CDP RED, pokazał trochę, nieprezentowanych jeszcze rzeczy związanych z miedźwinem trzy, nie dużo, zasadnicza część prezentacji dotyczyła technikaliów, a konkretnie grafiki i jakby to ująć... niedługo 3GB VRAM stanie się koniecznością, a nie żartem, także szykować się panowie na tuning blaszaków

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79
pewnie bez jakiegoś high enda pokroju 780 się nie obejdzie

 

Myślę, że jak najbardziej się obejdzie - co najwyżej to, co się będzie widzieć na ekranie podane zostanie lekko zubożone (a grę i tak się zobaczy i przejdzie ;)).

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

seriously, chcecie cieszyć się W3? nie pójdzie dobrze na niczym poniżej 7950/670, deal with it

oczywiście będzie można skręcić detale i/lub powtarzać sobie przed snem, że ~20fps wystarczy, ale to tylko, żeby się uspokoić, wiem coś o tym miałem anachronicznego złoma przez 10 lat, dużo dało się odpalić, ale tego nie można było nazwać graniem, to była walka

Link to post
Share on other sites

seriously, chcecie cieszyć się W3? nie pójdzie dobrze na niczym poniżej 7950/670, deal with it

oczywiście będzie można skręcić detale i/lub powtarzać sobie przed snem, że ~20fps wystarczy, ale to tylko, żeby się uspokoić, wiem coś o tym miałem anachronicznego złoma przez 10 lat, dużo dało się odpalić, ale tego nie można było nazwać graniem, to była walka

 

Ale my gadamy o dedyku jedynie do PhysX.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...