Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Twoja dziewczyna? Pięknie. Masz takie znajomości i nic... nic... nic...? ;)

Aż tak dobrze nie ma :P

 

Taka dziewczyna to marzenie, kręci ją Wiesiek, lubi CDP Red. W każdym swoim swoim filmiku na YT podkreśla ile dla niej znaczy Wiedźmin i CDP Red. Czego chcieć więcej :D

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites

I to będzie ostatnia część przygód o Geralcie na 100%. Ja też jestem tego samego zdania że lepiej zakończyć z hukiem tak żeby wszyscy to zapamiętali niż rozciągać grę w nieskończoność jak to robią inni. Nawet już nie bardzo jest z czego zrobić kolejne części, w W3 będzie wszystko co było w dwóch poprzednich i jeszcze więcej. Ale to nie znaczy że Redzi porzucają ten wiedźmiński świat, oni powiedzieli że już nie poprowadzimy Geralta. Całkiem możliwe że on będzie jakimś NPC a w rolę głównego bohatera wcieli się np. jakiś inny wiedźmin lub całkiem ktoś inny. ;)

 

To ja jestem ślepy widać

Powiedz że ty tego dalej nie widzisz? Jak masz WEEK 2, pod obrazkiem jest download MP3 albo WAV. 



Za to ich kocham

http://www.gram.pl/news/2013/06/18/szef-cdp-wszystkie-dlc-do-wiedzmina-3-beda-darmowe.shtml

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites

To masz coś nie tak z przeglądarką, bo normalnie się zmienia. 

 

MP3

http://wpc.4d7d.edgecastcdn.net/004D7D/www/thewitcher/media/music/Debut%20Gameplay%20Trailer%20Main%20Theme.mp3

WAV

http://wpc.4d7d.edgecastcdn.net/004D7D/www/thewitcher/media/music/Debut%20Gameplay%20Trailer%20Main%20Theme.wav
Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

 

 


Muza z trailera

Jest jakiś sposób, aby pobrać ją na swojego peceta i przerzucićna smartfona?

 


Ja znowu już to powtarzałem ale: wolałbym aby była to ostatnia część

A ja wprost przeciwnie - ale zobaczymy jak będzie. Jedno jest pewne CDP.pl obiecało, że nie porzuca tego świata, najwyżej nie będzie w nim Białego Wilka...

 

 

 

Dzisiaj nie idzie zmienić na Week 2.

Idzie. Właśnie słucham w MP3 zastanawiając się, czy różni się od WAVE oraz w jaki sposób to pobrać...

Link to post
Share on other sites

nie było by tak źle, tutaj bądź co bądź siedzą starsi wiekiem, albo mądrzejsi, ja jeszcze nie natknąłem się na flamewar, wiadomo że nie zawsze się można z kimś zgodzić ale ja jeszcze nie widziałem na tym forum typowej internetowej dyskusji (która wszyscy wiemy jak wygląda xD )

Edytowane przez Wolwgang
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...