Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

za słowo "polaczki" powinna być fanga w r*j. Zanim coś się chlapnie radzę poczytać skąd wzięło się to słowo i kiedy było używane. Otóż była to obraza używana w stosunku do polaków przez ruskich, jako by Polacy byli gorszymi ludźmi, stąd zdrobnienie jak w mowie do dzieci. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Rafik to kup 650Ti i będziesz miał idealną grafikę do samej fizyki :P :P

 

Chyba, że masz radka słabszego od tego 650Ti. Ja się zastanawiałem o zakupieniu jakiejś jeszcze grafiki dla samych efektów PhysX. Zastanawiam się nad 650Ti Boost albo 660. Podstawa to by dodatkowego zasilania nie wymagało :P

 

Bardziej opłacalna jest jednak 650Ti Boost przez zwykłe dopłacenie 80zł, a masz spory wzrost.

Edytowane przez mroczny85
Link to post
Share on other sites

Ta moja 580-tka to juz tak nie dzisiejsza :D Ostatnio patrzyłem na testy to jeśli chodzi o TDP to jest przepaść dochodząca do 150W na korzyść 780-tki :o Przy 770/780 takie coś też nie ma sensu bo one same sobie z tym radzą i taka druga wolniejsza tylko by przeszkadzała. Jak już to można by zrobić takie coś że kupuje np. 760Ti + 560Ti i może by coś z tego wyszło ;)

 

Taki mix to głównie propozycja dla osób posiadających GPU od  AMD ;) Czytałem też że działa to tylko z PhysX z 2011r i nowszych nie obsługuje więc raczej z tych efektów nici.

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites

Ja tam w podane przez producenta wymagania nigdy nie wierzę. Dopóki gra nie wyjdzie to tak na prawdę nie będzie wiadomo jak będzie działać.

 

Jak to dawno temu z kumplem żartowaliśmy, minimalne wymagania informują tylko o tym jaki sprzęt jest potrzebny żeby grę dało się zainstalować.



Na początku mówią trochę o wymaganiach. I gościu z CDPRed kawy w tym kubku chyba nie miał :->

 



Różne efekty graficzne, oglądać póki nie zdjęte z sieci:

Edytowane przez Numik
Link to post
Share on other sites

Ta moja 580-tka to juz tak nie dzisiejsza :D Ostatnio patrzyłem na testy to jeśli chodzi o TDP to jest przepaść dochodząca do 150W na korzyść 780-tki :o Przy 770/780 takie coś też nie ma sensu bo one same sobie z tym radzą i taka druga wolniejsza tylko by przeszkadzała. Jak już to można by zrobić takie coś że kupuje np. 760Ti + 560Ti i może by coś z tego wyszło ;)

 

Taki mix to głównie propozycja dla osób posiadających GPU od  AMD ;) Czytałem też że działa to tylko z PhysX z 2011r i nowszych nie obsługuje więc raczej z tych efektów nici.

Co Ty w ogóle gadasz ? :lol2: Przy GTX680 (lub odpowiedniku AMD) przykładowo by dedyk dla PhysX miał sens to wystarzy karta pokroju 9800GT/GTS250/GTX260 216SP wg. upodobań i takiej karcie by nie szumiała dać wentyle na minimum lub zmienić chłodzenie i zrobić pasywniaka. Nic więcej nie potrzeba... ;) I działa to na każdej wersji PhysX bez żadnych cudów i wianków.

Edytowane przez henus7
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...