Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Ja tam i tak czekam na recenzje wersji na PC, bo o ile wiem wszystkie do tej pory opublikowane recki są z wersji konsolowych:

 

"We’ll be checking the game out later this week when PC code is released for review purposes. Currently only console code has been made available for review, so if you’re a PC gamer, reserve judgement until the PC version is tested."

 

Źródło: http://www.incgamers.com/2015/05/the-witcher-3-unlock-times-for-19-may

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

 

 

Ja tam i tak czekam na recenzje wersji na PC, bo o ile wiem wszystkie do tej pory opublikowane recki są z wersji konsolowych:
 

Dokładnie i dlatego przynajmniej do wtorku wstrzymałbym się z pochopnymi ocenami gry. Bo konsole jakie są każdy wie i na PC ta gra może wyglądać (ja wierzę że tak będzie) zupełnie inaczej ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Gdybym w Twoim wieku miał tyle "optymizmu" na przyszłość, to nie ma siły abym dożył lat, które aktualnie mam na liczniku.
 

Optymizm to rzecz indywidualna, wierz mi ale coraz trudniej o osoby z choć namiastką optymizmu :P

Link to post
Share on other sites

Dużo tych gorzkich żali w necie :P

 

Polecam recki na serwisach gamezilla i polygamia (możliwe małe spojlery), są bardzo konkretne moim zdaniem i osobiście po ich przeczytaniu jestem jeszcze bardziej pewny wspaniałej gry. Zresztą 92 na metacritic daje obraz, że średniak to to nie jest.

 

PS: Dzięki Antiax za ostrzeżenie innych przed podlinkowaną przeze mnie video recką z gamespota - z pośpiechu zapomniałem dopisać notki o spojlerach (wybaczcie!) ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Borysowi trafił się ciężki orzech do zgryzienia  :wariat:


Jeszcze jedno odnośnie W3 na PS4, trzeba pamiętać że tam nie mamy sztywnych ustawień high jak niektórzy błędnie sądzą, tam jest jest totalna losowość, mix ustawień low-medium-high a wszystko zależy od lokacji w jakiej się znajdujemy. Dla przykładu widoki na balkonie w Kaer Morhen są świetne i wyglądają na high ale już na poniższym screenie wyglądają jak na low: 

http://s.cdaction.pl/obrazki//krajobraz-2_1776f.jpg

 

PC natomiast ma taką przewagę, że tam mamy sztywne ustawienia przez całą grę. Ograniczeniem jest tylko sprzęt ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

92 na metacritic daje obraz, że średniak to to nie jest

 

Tym bardziej, że wynik dotyczy wersji 1.0 i to konsolówki. To by wskazywało, że na PC może być już tylko lepiej, do tego przez jakiś tam czas (być może nawet lata) będą wychodziły różne łaty i usprawnienie (tak sądzę).

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Spójrzcie na to tak - co ciekawego w action-RPG czy RPG wyszło ostatnio? DA: Inquisition, Pilars (chociaż to raczej dla graczy starszej daty). Wiedźmin jest bardzo dobrą pozycją nawet dla totalnych casuali. Wciągająca fabuła, dobra grafika. Może dla niektóych Wieźmińskich świrów okazać się nie aż tak dobra jak zakładali, ale wszystko wskazuje na to że pozostali będą usatysfakcjonowani.

 

Potwierdzenie z cdp.pl przyszło. Baterie do pada kupione. Urlop do końca tygodnia wzięty. Jestem dobrej myśli :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

No to też trochę polecieli z fantazją mówiąc, że na konsolach są ustawienia High względem PC, jest to trochę mylące.

 

Tak czy siak, nie ma co wróżyć trzeba poczekać i przekonać się samemu. Na cdp.pl status "wysłane" hehe.

Edytowane przez mabrothrax
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

:rotfl:  - to jak z krasnoludem co go wstawiałem kilka postów wyżej (tylko tamten poszedł w podłogę). :wariat:

 

 

Geralt przysnął ...

 

 

 

http://files.tinypic.pl/i/00664/ovrio1hb7sfg.jpg

 

 

 

Od ~3:45

 

 

:rotfl:

Edytowane przez _FEN_
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Osobiście chyba wolałbym żeby CDPR wydał wiedźmaka na konsole, i zajął się wersją na PC. Nawet jeśli miała by się pokazać pod koniec roku.

 

Bo jakoś nie wygląda optymistycznie to gadanie z brakiem czasu i środków na budowanie wersji pod konkretną platformę. Nie wiadomo co o tym myśleć, a do premiery 6 dni, wydaje się to wiecznością :)

Edytowane przez mabrothrax
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Borysowi trafił się ciężki orzech do zgryzienia  :wariat:

 

Czy ta aktorka  będzie  szłyszana w finalnej wersji czy to tylko takie "o" nagranie ? :/

 

Obejrzałem do końca.

Edytowane przez dzejC
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...