Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

@@BuryZenek, a no fakt, zapomniałem, że gry komputerowe to tak bardzo proste i mało skomplikowane twory, że wystarczy dorobić w suwaczku opcję uber i wszystko działa :)

 

dodam jeszcze, że tak wyglądała alpha Wiedźmina 2, porównajcie sobie z pudełkiem :P

Edytowane przez darasz89
Link to post
Share on other sites
A jaką tam mieli wersję na PC czy konsole bo nie oglądałem? 

 

Wersja gry na PS4, a porównywali z 35-minutowym gameplayem z E3 2014, który, jeżeli dobrze pamiętam uruchomiony był na Titanie.

 

Trzeba poczekać na porównanie wersji PC na najwyższych ustawieniach graficznych z tym 35-minutowym gameplayem.

Osobiście nie spodziewam się, żeby grafika drastycznie odbiegała od tego co możemy zobaczyć na PS4.

 

Gra została świetnie przyjęta, chociaż recenzenci, którzy przyznali grze niższą ocenę za błędy technicznę powinni ją zweryfikować po udostępnieniu patcha premierowego. 

 

Niestety wyjazd uniemożliwia mi zagranie 19 maja, choć mam nadzieję przysiąść do gry jeszcze w tym miesiącu. 

 

 

Ujęcia od Kotaku:

http://i.kinja-img.com/gawker-media/image/upload/s--dleMqyXk--/1248743195681483694.gifhttp://i.kinja-img.com/gawker-media/image/upload/s--Hut7ffbp--/1248743195762817710.gifhttp://i.kinja-img.com/gawker-media/image/upload/s--m3-ZLhPz--/1248743195861580462.gifhttp://i.kinja-img.com/gawker-media/image/upload/s--IQlF6eGr--/1248743196196410030.gif

Edytowane przez Antiax
Link to post
Share on other sites

mnie ciekawi jeszcze jedna rzecz - a mianowicie system "importu" save'ów

bo jak na razie nie ma większych informacji o tym - parę wzmianek, że coś takiego jest

czyżby coś w rodzaju "komiksu" z ME2? osobiście wolałbym rozwiązanie z DAI, a mianowicie Dragon Age Keep

ach wyobraźcie sobie, że Wasze save'y [i nie tylko] są na portalu o nazwie np... Warownia Starego Morza :D

Edytowane przez darasz89
Link to post
Share on other sites

 

 

Wersja gry na PS4, a porównywali z 35-minutowym gameplayem z E3 2014, który, jeżeli dobrze pamiętam uruchomiony był na Titanie.
 

I tutaj może być spora różnica bo wiadomo na konsolach będzie mniej tych npc bo by się zjarały, teraz już ledwo wyrabiają :P Także myślę że na PC będzie spoko. Z tego co tam pisali/mówili to walki należą do łatwych więc pewnie gra będzie miała sens wyłącznie na dwóch ostatnich poziomach trudności :P Sam nie wiem czy jednak nie pokuszę się o ten mroczny :D

Link to post
Share on other sites
Sam nie wiem czy jednak nie pokuszę się o ten mroczny

 

 

Dobrze, że jest możliwość szybkiej zmiany poziomu trudności.

Opinia jest taka, że gra początkowo wydaje się dość trudna, lecz kiedy zdobywamy poziomy i ulepszamy umiejętności Geralta to staje się bardzo mocny przez co gra staje się łatwa.

 

Wydaje mi się, że CDPR poprawi balans zaraz po premierze :)

Edytowane przez Antiax
Link to post
Share on other sites
Mam wciąż nadzieję, że będzie lepiej na PC niż na konsolach.

 

 

Gra na wszystkich platformach ma te same assety, zasięg rysowania, tekstury.

Wydaje mi się, że będzie niewiele lepiej, więc nie robiłbym sobie nadziei. 

Edytowane przez Antiax
Link to post
Share on other sites

Czy będzie Vernon Roche i Iorweth?

 

 

Ktoś wcześniej pytał się czy w Wiedźminie 3 spotkamy Vernona Rocha i Iorwetha. Oglądałem przed chwilą recenzję tvgry i zobaczyłem zadanie, które polega na porozmawianiu z Rochem. Zatem Vernon zapewne pojawi się i w trójce.

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...