Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Zaraz nam całą grę w eseju na jakieś stronie załadują :P i du*a będzie z przyjemności.

 

Dlatego apelowałem wcześniej abyście chociaż tu "wstawiali z głową".

 

 

 

 

Edzia:

Przyszło mi do czachy (ale to jak już będzie W3 na moim ssd), że jeśli jest biblioteka cuda, to pożyczę od znajomego jakiegoś dodatkowego gtx'a i sprawdzę, jak to wpływa na wydajność "zielonych bajerów" - bo cuda jest tak fajnie pomyślane, że ile gpu, to tyle może razem liczyć jedne CUDA (np w grze). :menda:

Edytowane przez _FEN_
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

"PsyhX", APEX, HairWorks, CUDA - moje serce się raduje. :):D

Moje też :D A do tego HBAO+ (plik dll GFSDK_SSAO.win64 na to wskazuje - tak mi się wydaje patrząc na układ gier ubisoftu np AC Unity czy Black Flag). 

 

http://www.dsogaming.com/wp-content/uploads/2014/09/GameWorks-Games-The-Witcher-3-Wild-Hunt.jpg

 

Wszystko się potwierdza :)

Edytowane przez lamparcicho
Link to post
Share on other sites

 

 

więc połowy funkcji nawet nie zobaczę

 

No właśnie miałem Ci napisać, że część bajerów nV może być liczone przez CPU, ale mnie ubiegłeś i napisałeś tak, jak właśnie jest - część nie zobaczysz, ale na pewno Geralt będzie miał wirtualną sierść (może nie taką jak na gpu nV, ale łysy to on nie będzie ;) )


 

 

Sprzedaję NV

 

970 - hmmm, może bym się skusił od starego użytkownika forum. Daj znać na pw gdybyś już był pewien sprzedaży.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

To takie sztuczna próba zatrzymania klientów ze strony NV, wcisnąć ich techniki gdzie się da, unieszkodliwić konkurencji walkę wydajnościową, wtedy zostaną jeszcze bajery których oni nie uruchomią i nadal NV jest górą :P tak to działa :D


 

 

970 - hmmm, może bym się skusił od starego użytkownika forum. Daj znać na pw gdybyś już był pewien sprzedaży.
 

Będę pewien sprzedaży, jak tylko zobaczę że 390X kopie tyłki :P w przeciwnym wypadku zostanę na NV

Edytowane przez Ragnar Lothbrok
Link to post
Share on other sites

Strona play.thewitcher.com właśnie została zaktualizowana.

W kodzie strony można znaleźć taką informację:

The Witcher 3: Wild Hunt LAUNCH FILE

Czyżby na tej stronie miał pojawić się plik, który należy pobrać, aby uruchomić grę na PC ? 

Edytowane przez Antiax
Link to post
Share on other sites

Przygotowania do W3 ruszyły pełną parą. Kończę własnie Wieżę Jaskółki, mam już pobranego Wieśka 2 z modami, a teraz właśnie zaczynam Wieśka 1+ mod Powrót Białego Wilka. Zmiany piękne, gra się świetnie. Zwiększyli też poziom trudności chyba. Nieopatrznie wziąłem Normalny (zawsze gram w W1 na trudnym) i już barghesty przy karczmie prawie mnie rozłożyły :o

Niestety nie zmienili jednego z najgorszych ihmo błędów- dalej się robi eliksir dla Triss w Kaer Morhen :/

Link to post
Share on other sites

Czy można ściągać pre-download z gog.com przez gog.com downloader ?

Całą ekstra zawartość można ściągnąć przez downloader ale już pre-download wiedźmina 3 nie?

Gdy klikam w zawartość na stronie zaczyna mi tą ściągać przez przeglądarkę?!

update:

ściągam gog galaxy,tam powinna być opcja ściągania tak jak na steam

Edytowane przez jimhaumman
Link to post
Share on other sites

A parę jest, robiącymi rozgrywkę sensowniejszą. Np powrót Białego Wilka (do W2), wydłużenie działania eliksirów (kot trwający 3 minuty to jakaś porażka) itp ;)

Jakby jeszcze ktoś zrobił moda, żeby w W2 była jak w W1 czyli obrażenia głównie zależą od umiejętności, a nie od cyferek przy broni to byłoby wspaniale...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...