Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

 

 

Ciosy to podobno: silny (Shift+LPM), szybki (LPM)

 

To świetna wiadomość, wreszcie coś wiemy na ten temat. Ciekawe jak w praktyce to naciskanie shifta się sprawdzi? :/

 

 

Teraz trochę na temat W3 w UAE:

 

The Witcher 3: Wild Hunt Breaks Street Date in United Arab Emirates

The Witcher 3: Wild Hunt Retail Leak Results in Tons of Spoilers, Streamers Banned

 

Czyli chyba jest OK, ciekawe jeszcze czy wypłyną obrazy wcześniej stamtąd?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Na każdej stronie powiązanej z gamingiem jest shitstorm o downgrade w Wiedźminie 3.

Z tego co wiem rozpoczęło się od tego, że ktoś na Reddita wrzucił ten album: http://imgur.com/a/K3uFC

Aaaa o to się rozchodzi, przejrzałem to wczoraj i jakoś mnie to nie rusza. W sumie przyzwyczaiłem się od czasu Watch Dogs, że takie rzeczy mają i będą mieć miejsce w tej branży. Nie jestem zwolennikiem tego typu działań ale też nie zamierzam wylewać na twórców wiadra pomyj. Może to naiwne ale wciąż mam nadzieję na pecetowe ultra przez duże U :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Aaaa o to się rozchodzi, przejrzałem to wczoraj i jakoś mnie to nie rusza. W sumie przyzwyczaiłem się od czasu Watch Dogs, że takie rzeczy mają i będą mieć miejsce w tej branży. Nie jestem zwolennikiem tego typu działań ale też nie zamierzam wylewać na twórców wiadra pomyj. Może to naiwne ale wciąż mam nadzieję na pecetowe ultra przez duże U :)

Jak twórcy zwyczajnie oszukują to chyba im sie to należy. Na wszystkich innych pomyje są wylewane za takie akcje.

Niektórzy nie są bezkrytycznie zapatrzeni w CD Projekt Red :D

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
czy w W3 będzie Shani (wybrałem ją zamiast Triss), Berengar (nie zabiłem go) oraz Talar? Ciekawi mnie czy wystąpi Roche oraz Zoltan Chivay

 

To było już dziwne w W2, gdzie występowały postacie potencjalnie martwe z W1 - mam i miałem bardzo mieszane uczucia po rozgrywce W1 gdzie dana postać wyciągnęła kopyta rozmawiać z nią, lub słyszeć, że świetnie sobie radzi (np Talar) w W2.

Dlatego dane z save W1 w W2 powinny być jednak dokładniejsze i po prostu W2 powinien więcej chcieć od save z W. Mam nadzieję, że W3 będzie trochę lepiej i import danych nie ograniczy się do kilku linijek kodu. :/

 

To jak masz ochotę mieszać ich z błotem droga wolna.

 

Tutaj raczej nie pozwolimy się rozkręcić - dlaczego, bo nie o to chodzi w temacie ogólnym W3, aby robić z niego temat podobny do kilku innych na forum (szczególnie mocno dokuczliwe jeszcze kilka, kilkanaście i kilkadziesiąt miesięcy temu).

Edytowane przez _FEN_
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Rafał, jaką metodę dostarczenia wybrałeś?

 

 

 

Do tych biednych Paczkomatów ledwo to wlezie

 

"to jak przeciskanie arbuza przez otwór wielkości cytryny" - to było do porodu, ale tak jakoś mi się ten cytat przypomniał :P:wariat:

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Kurier, miałem ostatnio pewną przygodę z paczkomatem gdzie paczka była dostarczona do zupełnie innej miejscowości niż ja wybrałem w opcjach dostwy więc teraz tylko kurier. Tym bardziej że to jest Wiesiek i jakby mi coś takiego tutaj wywinęli to chyba bym padł :P

 

Takie przeciskanie EK o którym piszesz kiepsko by się skończyło dla Gryfa  %-)  :wariat:


  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Kurier, miałem ostatnio pewną przygodę z paczkomatem gdzie paczka była dostarczona do zupełnie innej miejscowości niż ja wybrałem w opcjach dostwy więc teraz tylko kurier. Tym bardziej że to jest Wiesiek i jakby mi coś takiego tutaj wywinęli to chyba bym padł :P

 

Takie przeciskanie EK o którym piszesz kiepsko by się skończyło dla Gryfa %-):wariat:

 

Weź lepiej nie zapeszaj bo ja wybrałem paczkomat z EK.

 

PS. Ciekawe czy będzie ulubiona sztuka magii Zoltána "lesbomancja" ?

 

Edytowane przez alladen
Link to post
Share on other sites

Orientuje się jak z możliwymi rozdzielczościami będzie w Wieśku? Mam na myśli to, że chcę w niego pograć na monitorze 1280x1024, a jeśli miałbym na dole i górze ekranu mieć czarne pasy jak w Fifie 15, czy AC Unity to odpuszczę sobie zakup.

Link to post
Share on other sites

Jest może informacja o tym czy będzie można grać na jednej kopii na dwóch komputerach w tym samym czasie? Gra nie wymaga chyba stałego połączenia z internetem jak Diablo 3 prawda? Bo jakoś nie widzę powodu, żeby kupować dwie kopie do gry w singla :/.

Link to post
Share on other sites

Orientuje się jak z możliwymi rozdzielczościami będzie w Wieśku? Mam na myśli to, że chcę w niego pograć na monitorze 1280x1024, a jeśli miałbym na dole i górze ekranu mieć czarne pasy jak w Fifie 15, czy AC Unity to odpuszczę sobie zakup.

Powiem ci 19stego :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...