Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Wydaje mi się, że nie... Z dnia na dzień informacja będzie się roznosiła i coraz więcej graczy będzie publikowało filmy w sieci, streamowało, a co najgorsze to rzucało spoilerami na lewo i prawo.  

Edytowane przez Antiax
Link to post
Share on other sites

To od jutra robię sobie internetowy post, bez kitu. Tyle czekania a ktoś coś zje*** na legalu. Rozumiem jakby to był przedpremierowy piracki wyciek ale to? Porażka. Bo jakiś szejk lub jego dzieciak sobie chciał pograć szybciej.

 

Sorry za emocje ale się zagotowałem.

Link to post
Share on other sites
Ja ostatnio ograniczam się do minimum w oglądaniu/czytaniu materiałów o W3 bo walą takimi spoilerami że szok. Jak tak pójdzie to do premiery poznamy całą grę...

 

Gra wyciekła, 11 dni spoilerowania - to nie może się dobrze skończyć. 

Edytowane przez Antiax
Link to post
Share on other sites

Pewnie w ciągu najbliższych dni będzie wysyp W3 na torrentach a potem to już spoiler za spoilerem xD


To jest takie chamskie zagranie i totalnie nie fair, całe szczęście Redzi już o wszystkim wiedzą więc może uda im się jakoś zareagować...

Link to post
Share on other sites

Nowe konsolki na szczęście nie są złamane a wersji PC raczej nie uda się odpalić mimo preloadu (myślę, że te 50mb w dniu premiery to będzie plik exe).

 

Chyba będę robił tak jak Ragnar w przyszłości, za dużo tego jest pokazywane i potem gra nie smakuje tak jak powinna. Wiedźmin 3 oficjalnie miał bardzo dużo materiałów a to raczej nie koniec skoro do 19stego jeszcze tyle czasu. Jak do tego dodamy ten wyciek to niewesoło się zapowiada.

Edytowane przez lamparcicho
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...