Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Химке!

 

Z tym możecie mieć problem podczas tłumaczenia - ja bym to przełożył jako "Chemia!", "Chemiczni!" - tylko w takim znaczeniu jako "narkotyki", coś takiego.  :)

 

ale rosjanki to hoho

 

Napiszę inaczej - im dalej na wschód, tym cieplej. ;)

 

 

 

 

Wróćmy do W3. Myślę, że warto zapoznać się z materiałami pisanymi i video pod tym linkim:

 

Witcher 3: Wild Hunt -- The World Map, The Gameplay, and Our Impressions So Far

Edytowane przez _FEN_
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Nic nie oglądam, będę twardy :P

Bardzo fajnie jest gdy producent dostarcza nam nowych/świeżych informacji jednak osobiście uważam że co za dużo to niezdrowo. Każdego dnia jakieś nowe informacje/trailery/gameplaye/sreeny przez co mam wrażenie że o grze już wszystko zostało powidziane i Hype być może u niektórych w tym u mnie nie jest już tak wielki. Jakby tak porównać Rockstar o czasu ogłoszenia GTA V  i ilość trailerów i sreenów(gameplayu chyba nie było) z tym co dostarcza nam CDPR to jest spora różnica :P Ale tak, zdaje sobie sprawę z takiego porównania, mówię jedynie czysto teoretycznie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Jakieś poważne spoilery na gameplayach? Bo nie wiem czy oglądać :)
Jeżeli chcesz uniknąć spoilerów to nie oglądaj Roja. Rock raczej nie spoiluje. Osobiście uważam, że najlepiej obejrzeć gameplay od Gophera i szczególnie Piete'a Smieta (piszę nazwisko z pamięci więc może być błędne) - j. Niemiecki, ale pokazuje fantastyczne Skellige, niezłą walkę i potwory (w zasadzie jeden nowy potwór, którego wcześniej nie pokazano, choć występował w poprzednich częściach gry) :) Edytowane przez Antiax
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

O! wow ile nowości.

 

 

 

Nic nie oglądam, będę twardy

 

Niby racja, ale nawet gdyby przed premierą odkryto 50% gry, to sami wiecie, że nic nie zastąpi własnoręcznego przechodzenia.


 

 

eш(e z "kropkami")

 

Tak, tym bardziej, że to ma trochę inne znaczenie, ale posłuchaj (jeśli Cię to interesuje i chcesz się pouczyć języka) jak wymawiają Rosjanie różnicę pomiędzy еще, a ещё. Właściwie całość to dłuższe ooo na końcu ещё. Masz jednak rację, to zupełnie inne znaki: "je" i "jo". :)


 

 

ze poczatek zaczyna sie w sypialni

 

To jak w W2 - w namiocie z Triss. Trochę przypomina mi to kolejny odcinek "żar tropików" - gdzie główny bohater zaczynał prawie zawsze nowe "przygody - odcinek" od pobudki z inną "dziurką" %-) (swoją drogą - fajnie miał ;) ).

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Jakieś poważne spoilery na gameplayach? Bo nie wiem czy oglądać :)

Rocka albo Roja możesz luknąć nie ma większych spoilerów. głównie poruszają się po tych lokacjach co już widzieliśmy. U Roja można dodatkowo posłuchać polskiego dubbingu, stary dobry Vesemir z W1 powrócił ;):]

Dopiero teraz luknąłem na Gophera i u niego widać co będziemy mogli włączyć/wyłączyć w interfejsie, jest tego sporo ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Nic nie oglądam, będę twardy :P

 

Właśnie jestem po jednym materiale i tam padło, że i tak nie mogą pokazać więcej niż 45minut materiału (gameplay). Więc spokojna głowa, a gra zapowiada się naprawdę cudownie. Już widzę, że będzie wiele najlepszych cech W1, a dla mnie właśnie tak powinien mieć W2 :).

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Mnie trochę zmartwił ten anglojęzyczny gameplay bo koleś mówił, że optymalizacja ok, ale miejscami spadki było odczuwalne, a na jakim oni sprzęcie grali. Dodatkowo wspomniał też, że wodotryski od zielonych super wyglądają, można porobić ahhh i ohhh, a potem do rozgrywki je wyłączyć bo ssą pałę, a raczej karta ssie. Trochę o tym wspominał rock, ze nie wszystko miał włączone, chyba głównie mu o sierść chodziło bo zbyt obciążało kartę, co w połączeniu z nagrywaniem przeszkadzało. GUI z ekwipunkiem, dziennikiem itp, minimalistyczne - fajnie, ale takie "nowoczesne", podobnie z widokiem znalezionych rzeczy - dla mnie to psuje klimat. Ostatnia rzecz co mi do gustu nie przypadła to  pogoda - ten zachód słońca taki pomarańczowy strasznie, w zasadzie wszystko dookoła w jednym kolorze. No i ta burza z deszczem i błyskami, a obok jeszcze słońce świeci. Też rzadko spotykany widok - najczęściej jak pada przy burzy to już dookoła ciemno - tu już lepiej było ze sztormem w AC BF dla mnie. 

 

Wie ktoś czy materiały mogą być tylko na YT publikowane bo z chęcią bym zobaczył kilkadziesiąt sekund w jakości zbliżonej do tego co będę miał na ekranie, a nie pikselozę. No i mogliby pokazać samo menu z opcjami graficznymi...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 Śledzę ten wątek już jakiś czas.

W materiałach (filmiki z yotube) piszą że gra działa na ultra 1920x1080 na gtx 980 w 60fps,zawsze wspomina się tylko o kartach nvidia.

Czy ktoś kto grał już w grę (youtuberzy) odpalał to na karcie AMD?

Czy tylko zestawy cdpr mają w sygnaturze karty zielonych?

Link to post
Share on other sites

Obejrzałem ten materiał od PietSmiet'a rozgrywający się w Skellige. Sama lokacja jest niesamowita, widać tam jeszcze jedną rzecz a mianowicie co kawałek natykamy się na nowy quest i to jest świetne. Nudzić się tam nie ma kiedy, zawsze jest coś do roboty ;) 19 maja przybywaj :P

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
ale miejscami spadki było odczuwalne, a na jakim oni sprzęcie grali.

 

To nie jest finalny build gry. Spadki mogą być spowodowane przez Shadow Play/wyciek pamięci itp. 

 

 

 

Dodatkowo wspomniał też, że wodotryski od zielonych super wyglądają, można porobić ahhh i ohhh, a potem do rozgrywki je wyłączyć bo ssą pałę, a raczej karta ssie.

 

 

Nie, karta nie "ssie". Nvidia PhysX i Nvidia HairWorks kolidują z Nvidia Shadow Play dlatego na potrzeby gameplayu musieli wyłączyć te opcje, bez nagrywania gra nadal działa świetnie i nie ma wyraźnego spadku w ilości kl./s :)

 

 

No i ta burza z deszczem i błyskami, a obok jeszcze słońce świeci.

 

W życiu też masz tak, że jak występuje np. burza to obszar występowania rozkłada się równomiernie nad obszarem całej Polski, czy tylko nad określonym terenem ? Tutaj leży odpowiedź na Twoje pytanie. CDPR postanowiło nie podchodzić do sprawy tak jak inni deweloperzy, czyli traktując sprawę tak - jak jest zła pogoda to koniecznie na całym obszarze. 

 

 

 

Wie ktoś czy materiały mogą być tylko na YT publikowane
 

 

Materiały są ekskluzywne dla produkujących na YT, więc nie ma szans na ukazanie się ich w nieskompresowanej wersji. 

Edytowane przez Antiax
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...