Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Mnie ciekawi jaki faktycznie procesor potrzeba do tego Wiedźmina. Co z tego, że GTX 970 poradziłby sobie u mnie z tą grą pewnie na wysokich detalach jak mój i5 2310 nie da rady...

Podobnie mam. Nie wiem czy mój intel i5 4570 sobie poradzi na wyższych ustawieniach i też mam gtx 970. Zresztą się zobaczy, ale jak będzie chodzić to będzie, nie będę płakał, że nie chodzi mi na pełnych 60 klatach przy wysokich ustawieniach.

Link to post
Share on other sites

 

 

nie zdziwiłbym się, gdyby 780 był porównywalny z 960 a 780Ti podchodził pod 970kę

 

Ta druga może tak, ale przy 780 to już by była przesada. Mogę się zgodzić na 760/770 porównywalne do 960, ale absolutnie nie na 780, która jest kartą o całe niebiosa szybszą od 760/770/960.

 

 

 

jutro solidna porcja nowych materiałów

 

 

przy okazji spoilerów

 

Jak tak dalej pójdzie, to 19 maja nie trzeba będzie już grać, bo człowiek zdąży poznać całą grę przez te materiały.


 

 

Cieszę się że będzie obsługa DX 12,

 

DX12 to przede wszystkim zmniejszenie obciążeń na CPU, lepsze wykorzystanie GPU i kilka "nowych" efektów". Te dwie pierwsze sprawy będą dostępne na gpu starszej generacji. Więc wprowadzenie poprawki do W3 z obsługą DX12 przyniesie zapewne skok wydajności. (również na starszych kartach - np 760 czy 780).

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nowe screeny

 

 

http://i.imgur.com/VDfhbQo.jpg

 

http://i.imgur.com/zUQ89TE.jpg

 

http://i.imgur.com/eSwElLP.jpg

 

 

 

Dałem w spoiler żeby nie psuć zabawy z questami. Ta wioska wygląda świetnie, widać że w grze nie ma tylko tych cukierkowych kolorów ale są też bardziej mroczne ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Dałem w spoiler żeby nie psuć zabawy z questami. Ta wioska wygląda świetnie, widać że w grze nie ma tylko tych cukierkowych kolorów ale są też bardziej mroczne

 

Miałem właśnie wstawić, lecz czekam na screeny o wyższej rozdzielczości. Obecnie 960x540, więc być może to tajemnicza zapowiedź Wiedźmina na Wii U ;) 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
właśnie wstawić

 

To masz + na rep ode mnie za chęci.

 

 

Zobaczymy - aby się nie okazało, że z wielkiej chmury mżawka. ;)

 

 

 

O! małe "święto" = nowa belka na forum - teraz jestem "dyskutant"  -- kpina.

 

 

 

Edytowane przez _FEN_
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Podobnie mam. Nie wiem czy mój intel i5 4570 sobie poradzi na wyższych ustawieniach i też mam gtx 970. Zresztą się zobaczy, ale jak będzie chodzić to będzie, nie będę płakał, że nie chodzi mi na pełnych 60 klatach przy wysokich ustawieniach.

Zobaczymy jak to będzie ;) Mój i5 2130 już nie daje sobie rady chociażby w GTA V i przez to mam spadki klatek (z resztą widać chociażby w Afterburnerze... użycie GPU to jakieś 50-60%, a CPU 90-100% i o stałych 60 klatkach na b. wysokich ustawieniach mogę zapomnieć). 

Link to post
Share on other sites
to nie kurtyzana

 

... bo każda ma wiele twarzy ;)  Podobna od tyłu. :menda:

 

 

Update:

 

Wchodzę sobie przed chwilą na "tajemną rosyjskojęzyczną (bo ja tak mam, że nawet wiadomości i newsy techniczne czytam w tym języku, a nawet przepisy na ciasto dla żony itd ;) - nieważne :peace: )" stronę o tematyce W3 i co widzę - licznik do premiery. Mówię, zobaczę czy jest na PL - jest, no to wstawiam i tu. :)

 

tadam

 

The Witcher 3: Wild Hunt Countdown Clock

Edytowane przez _FEN_
Link to post
Share on other sites

Drugi obrazek po polsku brzmiałby tak: U kapitana pjetera saara... chjer jego znajet, kak-to tam jeśćje. Na nasz język wam tego nie powiem gdyż nie jestem pewien czy dobrze myślę. Na pierwszym obrazku zbyt dużo tekstu :P Sam sobie przeczytam i większość zdań jak i ogólny zarys zrozumiem jednak z tłumaczeniem gorzej, niemniej myślę że FEN pospieszy z pomocą :)

Edytowane przez dzejC
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
brzmiałby tak

 

Znaczy fonetycznie - dobrze kombinujecie Panie. :) ,ale jeśli już to:

 

 

jeśćje

 

"jesio"

 

 

 

Ten długi teks to tak w oryginale:

 

"

Химке!

 

Ничего удивительного, что мы войну проигрываем, раз наши солдаты такие пиэдюки!

Достаточно было пару стрел из кустов пустить, кистенем добавить вот и вся война.

Весь конвой разбежался врассыпную. Может, у них потому дело не заладилось, что они с собой до черта водки веэли?

Должно быть, отважные солдаты то и дело закладывали, а известно:  если в глвзах двоится, так и попаст сложнее.

 

 

То, что мы собрали, отнесу в тайник, потом загоним кому-нибудь. Только вот эти парадные значки надо закопать или сжечь.

А то это, кажется, воинские символы, и если их кто распознает, у нас могут быть неприятности.

 

 

Кайтек

"

 

Pomęczcie się sami w tłumaczu google na przykład - choć pewnie wyjdą na PL niezłe jajca, bo w Rosyjskim wcale nie składa się zdań tak samo jak w Polskim. :)

 

 

 

E:

Jeśli użyłem czasem zamiast "т" - "т" to sorka, bo pisałem w pośpiechu i z przyzwyczajenia. Znaczy to samo - to litera "t" tylko różna pisownia.

 

To miłego tłumaczenia. ;)

 

 

P.S.

Tam w lewym górnym rogu jest fajne słówko: "рюкзак" to jest plecak. Sam czasem tak gwarowo w PL mówię na niego, tylko bardziej twardo "rugzak" :wariat::peace:

Edytowane przez _FEN_
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...