Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

W W2 miało to jakiś sens bo gra była stosunkowo krótka a tutaj przy tak rozległej grze taki tryb wydaje mi się bez sensu. Przegram jakieś 50h i wystarczy że się trafi jakiś bug w wyniku którego stracę życie i to nie będzie miłe xD

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zaraz tam bug. Po prostu dasz ciala :P W koncu nikt nie jest idealny. Nie sadze by wiele osob sie zdecydowalo na gre na tym poziomie od poczatku. Raczej jak juz dobrze poznaja gre. A dac ciala mozna zawsze. Po prostu grajac w tym trybie trzeba bedzie mniej kozaczyc i szarzowac, a wiecej uciekac. Nie wiem czy to taki plus...

Link to post
Share on other sites

Po premierze W2 sporo osób skarżyło się na bugi w wyniku których zdarzał się nagły zgon a na nagłej śmierci to bolało. Dlatego taki tryb najlepiej odpalać dopiero dłuższy czas po premierze gdzie już gra jest w miarę połatana. 


Trochę faktów do poczytania

http://www.witchersite.pl/wiedzmin-3-fakty.html

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Gdzieś czytałem, że będzie możliwość wybrania historii Geralta w początkowych dialogach. Ja niestety też nie mam zapisów z Wiedźmina 2, a nawet jeślibym miał to i tak miałbym problem, który zaimportować (ten po stronie Roche'a czy Iorwetha).

Link to post
Share on other sites

Pedziu akurat w W2 tez wystepowal pod pewnymi warunkami.

 

Mi chodzilo o cos innego. Jest pewna pula decyzji ktore podjete w W2 maja wplyw na W3. I chodzi mi o to, czy kazda z tych decyzji da sie zastapic rozmowa w W3, czy tez rozmowa w W3 ustalimy tylko najwazniejsze decyzje (czesc z tej puli), a reszta brana jest domyslnie. Innymi slowy czy chcac sprawdzic kazda mozliwa decyzje majaca wplyw na W3 wystarczy inaczej poprowadzic rozmowe, czy potrzeba bedzie grac w W2.

Link to post
Share on other sites
Ta ale tylko go mijaliśmy, lekkie pitu pitu i nara 

Swoja droga jak sie gralo po stronie Iorwetha i w W1 nie pomoglo pedziowi, to mozna bylo z zakonnikami niezle sobie potrenowac, bo ich tam jest nieskonczona ilosc i trup moze slac sie gesto :D Choc najlepiej miec do tego jakis mroczny set, bo on wysysa zycie za hita.

Edytowane przez verul
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...