Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

A jakiej Ci bedzie brakowac? Shani? W sumie mogloby to byc ciekawe, choc zrobilby sie juz z tego maly harem ^^


Przy okazji, to ciekaw jestem jak wybory z koncowki W2 przeloza sie na W3. Na szybko naliczylem osiem roznic w samym zakonczeniu W2. Trzy przy okazji Saskii, dwie dotyczace Letho i trzy dzieci Foltesta. Mozna oczywiscie isc dalej i dorzucic jeszcze dwie dotyczace Henselta, a to przeciez tylko te wazniejsze z postaci.

Edytowane przez verul
Link to post
Share on other sites

Ja bym chętnie zobaczył 3 postacie: Shani, Kalksteina i Talara :P Od początku było mówione że W3 zakończy wszystkie wątki które były rozpoczęte na przestrzenie dwóch poprzednich części a tak na serio to nie wiemy co się stało z tymi głównymi bohaterami z pierwszej części. Powinno to być jakoś definitywnie zakończone czy to wplecione w fabułę czy jako retrospekcje. 

Link to post
Share on other sites

I tak będzie Yen, Triss i Ciri (choć ta ostatnia na trochę innych "zasadach"). Jakby jeszcze się Shani zaplątała to już byłaby "Moda na sukces" w wiedźmińskim wydaniu :P

Sam już teraz mam dylemat przy której najlepiej ostać :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Talar dzialal dalej, zreszta bylo o nim wspomniane w W2. A Kalkstein faktycznie ciekawa i fajna postac, choc jego losy przeciez byly zakonczone tak jak Shani i Talara. Po prostu zyja sobie dalej tak jak przedtem, nie trzeba tutaj niczego szczegolnego wymyslac. Rownie dobrze moznaby byc ciekawym dalszych losow wilkolaka albo grabarza, ale to juz podchodzi pod telenowele.

Edytowane przez verul
Link to post
Share on other sites

Czy na swojej półce na cdp.pl macie już kolekcjonerkę Wiedźmina 3 ? U mnie od czasu ostatniego zniknięcia, nic się nie pojawiło. 

 

W natłoku tych wszystkich nowych informacji na temat Wiedźmina, to najlepszą informacją jak dla mnie jest sygnał, że Regis jednak pojawi się w grze. 

Edytowane przez Antiax
Link to post
Share on other sites

@up

Czy w wiedźminie 3 będzie wampir Regis i czy to jest ta zamaskowana postać na statku w pierwszym trailerze? - Nie wiadomo, ale niektórzy fani widzieli go na zwiastunie „Miecz Przeznaczenia”.

źródło: http://www.witchersite.pl/component/content/article/26-news-wiedzmin-3/1133-odpowiedzi-na-pytania-dotyczace-wiedzmina-3.html

Link to post
Share on other sites

Czy na swojej półce na cdp.pl macie już kolekcjonerkę Wiedźmina 3 ? U mnie od czasu ostatniego zniknięcia, nic się nie pojawiło.

 

Ja nie mam nic nawet w zamówieniach. Ale mail jest.

 

Przy okazji sprawdzając zobaczyłem, że jest wersja przygód Geralta na OS X. Pobieram :D

Link to post
Share on other sites

 

Jaki będzie dokładnie system poziomu trudności? Czy wybierzemy go na początku gry? Czy będzie tak jak np. w Gothic'u. A może mieszany? - Będą 4 poziomy trudności: łatwy, normalny, trudny i mroczny. Poziom trudności będzie można zmieniać w ciągu gry.

Super, to odpalmy mroczny i jazda  :menda:

Link to post
Share on other sites

 

 

Myslicie ze pierwsze podejscie do gry na mrocznym to dobry pomysl?? ;]

Jeśli lubisz wyzwania to czemu nie ;) Ciekawe czy będzie jakaś nagroda za granie na mrocznym poziomie trudności, bo z tego co pamiętam to w dwójce była to niezła zbroja (chyba najlepsza w grze). 

Link to post
Share on other sites

Były 3 najlepsze sety, każdy na jeden akt oby i tu coś podobnego było ;)

 

Nagłej śmierci to się nigdy nie odważę, w W2 ledwo ciągnę na tym poziomie i do tego ta ciągła świadomość że mam jedno życie a co dopiero przy tak rozległej grze jaką jest W3. Jakbym tak zgon zaliczył gdzieś w środku gry to by nie było miłe przeżycie :D Co innego mroczny, jest wyzwanie ale masz tą satysfakcję że przynajmniej nie zginiesz na zawsze :P

 

Szkoda, że zrezygnowali z tego systemu wrażliwych miejsc u potworów bo zapowiadało się ciekawie. 

Link to post
Share on other sites
Nagłej śmierci to się nigdy nie odważę, w W2 ledwo ciągnę na tym poziomie i do tego ta ciągła świadomość że mam jedno życie

To sobie powalcz z tym ukrytym bossem w trzecim akcie :menda: Masakra, ja nawet na łatwym go nie zabiłem i ostatecznie odpuściłem. 

Edytowane przez Arcathic
Link to post
Share on other sites

Chodzi Ci o Operatora? Ja go na mrocznym rozwalam, ale sposob w zasadzie z internetu i to i tak nie wychodzi za pierwszym razem. Alchemik, obrazenia na max, mutageny obrazen na max, zatrucie, eliksiry, i silny cios w plecy = schodzi na jedno uderzenie zanim wlaczy mu sie ochrona i wezwie gargulce. Inaczej na mrocznym nie jestem go w stanie pokonac jak tak i to majac bratobojce.

 

A na latwym to go rozwalilem w klasyczny sposob szermierzem chyba.

Edytowane przez verul
Link to post
Share on other sites

To sobie powalcz z tym ukrytym bossem w trzecim akcie :menda: Masakra, ja nawet na łatwym go nie zabiłem i ostatecznie odpuściłem. 

Mówisz o Operatorze? Leci na hita alchemikiem  :menda: Zawsze nim walczę niezależnie od ścieżki rozwoju czasami jest wyzwanie a czasami idzie szybko ale ogólnie jeden z ciekawszych pojedynków w W2 ;)

 

Znowu ten maruda ale ma trochę ciekawego info

https://www.youtube.com/watch?v=YSU1yF-7e0Y

375 punktów umiejętności  :o  :roll:

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...