Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Bluznisz. Ja rozumiem ze liczy sie fabula, zadania, frajda z gry itd, ale grafika jest dzisiaj rownie wazna. Zreszta zawsze byla. No i w dodatku gra ktora ma byc "ukoronowaniem gatunku RPG", przelomowa itd musi sie wyrozniac takze pod tym wzgledem. Chodzi o to by zachwycac w kazdym wymiarze. Poza tym dobra grafika zapewnia grze dluzsze zycie.

Link to post
Share on other sites

Nie ma sensu isc w skrajnosci. Rownie dobrze moznaby mowic o grafice rodem z Gothica, a genialnej fabule.

Ujmujac to matematycznie fabula jest elementem koniecznym do dlugiego zycia gry, a grafika wystarczajacym. O ile kojarzysz ekstrema funkcji  ;)

Edytowane przez verul
Link to post
Share on other sites

Grafika też jest ważna, szczególnie w fabularnych RPG. Jak są ładne widoki to ma się ochotę oderwać od robienia questów na rzecz zwiedzania okolicy i napawania się pięknymi widokami. A jak nie ma na czym oka zawiesić to i nawet świetna fabuła nie pomoże. Pamiętam jak pierwszy raz w W1 trafiłem do 4 aktu to mnie zatkało. Wydawało mi się że ten akt został zrobiony na zupełnie innym silniku, w niektórych miejscach stałem i tylko podziwiałem te piękne widoki przy niesamowitej ścieżce dźwiękowej. Ba powiem więcej, nawet dzisiaj po blisko 8 latach od premiery te miejscówki nadal urzekają swoim widoki tak samo jak wtedy ;) Tego właśnie oczekuję od W3, świetna fabuła + ładna oprawa = murowany sukces na długie lata. :)

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Panowie, ale przecież W3 nie ma być półśrodkiem. Ma być czymś co rzuci wszystkich na kolana zarówno graficznie jak i fabularnie. To nie jest jakiś indyk. To jest najbardziej wyczekiwana gra w Polsce wszechczasów. Zobaczcie - 173 strony o grze, a ta ma jeszcze kilka miesięcy do premiery. 

Sam nigdy nie miałem tak dużych oczekiwań co do gry i zapewne szybko mieć nie będę. Kiepskie gry odpuszczam z jak bardzo dobrej serii pochodzą, ale uwielbiam historię i świat Wiedźmina. Sensownego filmu czy serialu się mogę nie doczekać, a i gra prawdopodobnie to jest ostatnia więc chcę żeby była idealna, tak jak idealna jest dla mnie historia przedstawiona w Sadze Sapkowskiego :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

Razem z naszymi przyjaciółmi z GOG.com chcielibyśmy zaprosić Was na transmisję z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na kanale Twitch.tv/GOGcom, podczas której zobaczycie 15-minutowy fragment rozrywki, posłuchacie komentarzy twórców oraz będziecie mieć okazję na zadawanie pytań podczas sesji QA.

 
Damien Monnier - Senior Gameplay Designer, oraz Miles Tost - Level Designer, na żywo odpowiedzą na komentarze przesyłane zarówno za pośrednictwem czatu Twitch.tv, jak i pytania z forum serwisu GOG.com. Jeśli zatem chcielibyście się czegoś dowiedzieć, koniecznie zajrzyjcie na GOG.com i pytajcie śmiało!
 
Transmisja na żywo odbędzie się w poniedziałek 26 stycznia o godzinie 20:00 czasu polskiego na Twitch.tv/GOG.com.
 
Aby złożyć zamówienie na niezwykle bogate cyfrowe wydanie gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, wystarczy zajrzeć tutaj.
 
 
Całe wydarzenie odbędzie się w języku angielskim.

 

http://www.twitch.tv/gogcom

Link to post
Share on other sites

 

 

I tak z tej gry wyjdzie gniot. Krowa co dużo muczy mało mleka daje

Mam nadzieje, że nie... jedynka była taka sobie (zaraz się zacznie hejt na mnie :menda: ) przez ciulowy system walki, ale dwójka była świetna. Dwójkę przeszedłem dwoma sposobami na 100% i to bez żadnej przerwy. Niesamowicie mnie to wciągnęło, pomimo małej mapy (tak, małej...), czego w RPG-ach nie lubię.  

Link to post
Share on other sites

 

 

Kiedyś ludzie pisali po co ci 2 gb jak 1 styknie, a teraz nawet 4 jest na styk.

 

bo konsola miała wówczas tylko pół giga, także 1 był całkiem na miejscu, teraz ma właśnie ok 4 i więcej tam niczego nie upchają, prosta przyczynowo-skutkowość

 

 

 

Mnie ciekawi, czy faktycznie gra wykorzysta HT

 

nie wykorzysta, afaik nie ma takiego silnika, który by z tego korzystał, zresztą mijałoby się to z celem,bo te wirtualne wątki się sprawdzają w szczególnych przypadkach, w grach obawiam się, że więcej by nabroiły niż pomogły

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...