Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

To sobie pograłem -_-

 

Nic może za pare lat pogram dopiero.

 

Przecież i7 jest 4 rdzeniowa ale ma 8 wątkówi HT. Różnica między i7, a i5: 4 wątki i HT. Faktycznie dużo to pomoże w tej grze -_-

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

Z resztą niech w zalecanych będzie i 3-way sli z 980tek i 5GHZ i7 5930K. Na minimalnych gra może też wyglądać bardzo dobrze, a większość z nas pewnie do gry wróci na kilka lat i będzie się cieszyć pełnią możliwości gry.


Oczywiście wszystko to o ile faktycznie dzięki tym wymaganiom gra będzie oferować adekwatną grafikę i gameplay.

Link to post
Share on other sites

Minimalne to wymagania nie do odpalenia gry ale cieszenia się płynną rozgrywką na niskich detalach...teoretycznie. Moja magiczna kula twierdzi , że i5 po OC oraz coś pokroju GTX680 pociągnie to spokojnie płynnie na wysokich bez trybów aa.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ciekawi mnie też kwestia czy może doczekamy się jakiejś aktualizacji wymagań kiedy jak miało to miejsce przy Dying Light. Bo jakby nie patrzeć do maja jescze sporo czasu a nóż poprawią kod i minimalne dadzą pograć osobom z 4GB Ramu.

Ktoś na forum CDPR słusznie zauważył że teraz milion tematów typu: "czy pujdzie mi wisiek 3 ? " :)

Link to post
Share on other sites

@BuryZenek:nie zgadzam się, co ma takiego 980tka czego nie mają gtx970 czy gtx780/780ti? pomijam kwestię Vramu między starszą a obecną generacją kart od Nv

 

wg mnie żeby odpalić wszystkie wodotryski trzeba będzie mieć:

 

a) kartę Nvidii (wiadomo czemu) -->warunek konieczny

b) najlepiej którąś z wymienionych powyżej do zadowalającej płynności w ultra ustawieniach

c) prawdopodobnie kartę z min. 4GB Vramu lub więcej do super tekstur a mam nadzieję, że takowe się pojawią

 

Będę bił brawo Redom jak dadzą radę tak zoptymalizować grę, żeby działa na pojedynyczym GPU bez AA typu TXAA lub MSAA w ~60 fpsach. Niestety wątpię w to mocno i tak jak napisał Ragnar zdaję się, że 2x970tka to będzie optimum do wymaksowanej gry w FHD. A powyżej FHD to wolę nie myśleć :P

Edytowane przez lamparcicho
Link to post
Share on other sites

@BuryZenek:nie zgadzam się, co ma takiego 980tka czego nie mają gtx970 czy gtx780/780ti? pomijam kwestię Vramu między nową a obecną generacją karty od Nv

 

 

To, że gdyby wszystkie gry chodziły na ultra na 970 nvidia by nie zarobiła tyle. Jest lepsza o wiele więc nie wiem czemu się burzysz.

Edytowane przez BuryZenek
Link to post
Share on other sites

Mabrothrax: luzik, chodziło mi o to że z pewnością mocy Ci nie zabraknie i nie trzeba mieć szklanej kuli by to stwierdzić ;)

 

BuryZenek:

po pierwsze primo - gdzie ja się burze :)? po drugie na gtx 970 wszystko śmiga na ultra tak jak i na 980tce więc nie jest dla mnie logiczne to co napisałeś i tyle, różnica polega chyba na tym, że 980tka zapewni więcej fpsów no ale może się myle...

 

peace

Edytowane przez lamparcicho
Link to post
Share on other sites

Dla mnie np ultra to wszystko na max nie liczac AA ktore moze byc wylaczone bo ja osobiscie nieszczegolnie widze roznice pomiedzy AA na max a brakiem AA. Moze jakbym zamiast grac skupial sie na pixelach ktore w FHD i tak sa niewidoczne to bym to docenial, ale ja wole bardziej plynna gre, a nie usmiecha mi sie tez robic zestawow z 2 GPU po 1500 kazdy tylko po to by miec 60 FPS z AA na max.

Edytowane przez verul
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...