Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

 

 

U mnie weryfikuje normalnie i wszystko gra.

 

Hmm... No to lipa :(

Chyba muszę ściągnąć od nowa  :/  Może pomoże...  Albo skoczę do kumpla po kopie, on ma 1.04 :)

Ale dzięki za sprawdzenie :)


 

 

Wydaje mi sie, ze po prostu powinienes zrestartowac GOG clienta, nie jestem pewny ale u mnie chyba to pomoglo.

 

Nie pomaga, nawet przeinstalowałem i lipa.

 

 

 

tak jak napisalem wczesniej)

 

Gdzie, bo nie mogę znaleźć?


Dziwne jest to, że pobierać przez Galaxy mogę bez problemu, tylko nie da się zweryfikować plików...

Link to post
Share on other sites

Szczęście w nieszczęściu (wybacz) myślałem, że problem leży po mojej stronie, ale jednak to coś GOG szwankuje.

Trzeba będzie udać się do kumpla po kopię gry.

 

Natomiast dwa nowe dodatki można pobrać oddzielnie przez galaxy GOG i zainstalować ręcznie (sprawdziłem) działa. 

Link to post
Share on other sites

A próbowałeś instalować update właśnie przez to menu z pobieraniem dodatków? Ja wszystkie upki ściągnąłem właśnie tam bo automatyczne pobieranie przez gog też mi się krzaczyło. Zrzucasz pliczek 1.03 -> 1.04 i instalujesz z tej paczki .exe. 

 

Już doczytałem. Sorki.

Link to post
Share on other sites

Jedno i drugie (T.FX oraz HW) to szłap marketingowy. I nie są to żadne rewolucje , tak samo jak np. teselacja z wejściem Dx11. 

Czy teselacja od ATI ;p w direct 9 czy moze jescze na direct 8 :P

 

W Oxenfurcie jest chyba tylko 1 kowal (chyba, że później pojawia się ktoś jeszcze ?)

On wykonuje mistrzowskie bez konieczności wykonywania questa na skelliege ?

 

Co zrobiliście z "Redańskim Trollem" ?

 

Ja przyniosłem mu farbki i pozwoliłem namalować Orzełka, ale dopiero po wykonaniu misji stwierdziłem, że trzeba było go zabić bo jest niebezpieczny - zabił wieśniaków za to że chcieli odzyskać swoje łódki, a Wiesław powinien stawać w obronie właśnie takich pokrzywdzonych wieśniaków

 

Jets i kowal i platnerz mistrzowski w Oxenfurcie tak samo jest w Novigradzie

 

Tak pobrałem ale podczas próby instalacji pisze, że mam już zainstalowaną, więc klikam graj a tam nadal wersja 1.03 :/

Pomaga jedynie weryfikacja plików, ale nie da się ponieważ przy próbie weryfikacji wywala komunikat:

http://screenshu.com/static/uploads/temporary/5g/qn/q3/zny4ao.jpg

Mógłbyś sprawdzić, czy też tak masz?

Ja mam patcha 1.04 ale nie moge zweryfikowac plików a i DLC też zaktualizowac nie moge poczekam az CDP to naprawi.

Link to post
Share on other sites

świadomy tego co działo się z dwójką (i jawnie zniesmaczony podejściem wydawcy), zdecydowałem się nie grać/nie kupować

 

tak teraz czytam od czasu do czasu te tematy i coraz silniej upewniam się w przekonaniu, że ta gra gotowa to będzie najwcześniej we wrześniu, jeśli nie na gwiazdkę, wówczas może się skuszę, a tym czasem w oczekiwaniu na zbliżający się Hong Kong mam nawrót zajawki na Shadowrun'a, Returns skończony (po raz trzeci), Dragonfall rozpoczęty po raz drugi 8-)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

świadomy tego co działo się z dwójką (i jawnie zniesmaczony podejściem wydawcy), zdecydowałem się nie grać/nie kupować

 

tak teraz czytam od czasu do czasu te tematy i coraz silniej upewniam się w przekonaniu, że ta gra gotowa to będzie najwcześniej we wrześniu, jeśli nie na gwiazdkę, wówczas może się skuszę, a tym czasem w oczekiwaniu na zbliżający się Hong Kong mam nawrót zajawki na Shadowrun'a, Returns skończony (po raz trzeci), Dragonfall rozpoczęty po raz drugi 8-)

 

 

Masz rację, nie graj, nie warto. Idź się wypowiadać na jakiś inny temat do innego działu bo tutaj nikt Cię nie słucha :)

Link to post
Share on other sites

Czy teselacja od ATI ;p w direct 9 czy moze jescze na direct 8 :P

Było coś takiego. TruFrom.

 

Ale dzięki za sprawdzenie

Spoko :)

 

Drachen,

Tragedii na tle wydawanych w ostatnim czasie rozbudowanych tytułów nie ma.

Link to post
Share on other sites

@Drach

 

Przesadzasz. W zakresie fabuły i frajdy z rozgrywki W3 bije chyba wszystkie RPG w które do tej pory grałem. A wielkich problemów technicznych jak nie widziałem tak nie widzę. Jakiś utknięty w płocie koń albo zdupione podświetlenie przedmiotu zupełnie nie jest mnie w stanie oderwać od questów które tutaj przygotowano. Dlatego też nie wypowiadam się specjalnie aktywnie w tych tematach. Wolę grać. Ale można się też rozkoszować na chłodno jak napłyną wszystkie darmowe DLC-ki i inne. Co kto lubi ;)

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

>30 godzin spędzonych w grze i tylko kilka razy wywaliło się w ekwipunku. Poprawione to zostało w patchu 1.0.3.

Instalowanie z płyt, pobieranie patchy (prawie w momencie ich opublikowania, prędkość 0.3-0.5 MB/s) i sama gra na prawdę nie sprawiało problemów. Pewnie kilka rzeczy mogłoby być lepsze, ale mając bardzo wysokie oczekiwania nie jestem w ogóle zawiedziony. Mój pierwszy i zapewne jedyny przez dłuższy czas preorder, ale w ogóle nie żałuję decyzji. 

 

Żebym tylko miał tylko kiedy grać. Wspomniane ~30 h w 3 dni i gra nie uruchomiona od czwartku :( 

Link to post
Share on other sites

Ciekawe czy poprawia kiedys tragiczne sterowanie i ruch postaci wieśka xD

 

P.S. Czy ja jestem jedynym który sie wkurza na to ze wiesiek zamiast normalnie walczyć robi piruety jak baletnica co cios? Ile razy mialem sytuacje ze chce komus wsadzic miecz w jelita a wiesiek zamiast ciachnac robi piruet i obrywa prostym cieciem w plecy od jakiegos bandyty ktory za bron ma gałąź. Takie polaczkowe efekciarstwo sprawia ze odrazu przestaje wczuwać sie w gre. Ja rozumiem że ma byc rozmach i ze chcemy pokazac ze polandball can into space, ale to nie sa gwiezdne wojny.

 

Dark Souls i jej wariacje to chyba jedyne aRPG ktore dobrze zrobily system walki, szkoda ze wiesiek nie poszedl ich tropem.

Edytowane przez Okawaru
Link to post
Share on other sites

Sterowanie niestety jest fatalne. Czasem żeby coś podnieść trzeba zrobić kilka piruetów zanim się Wieśka odpowiednio ustawi i kliknie 'E'. Wkurzające jest też jego tempo zatrzymywania się po biegu. Ogólnie jest strasznie mało precyzyjnie.

Próbowałem grać na padzie, ale to jest dopiero porażka. Jak mi urośnie jeszcze jeden kciuk w prawej ręce, to będzie się dało grać :wariat:

Link to post
Share on other sites

 

 

świadomy tego co działo się z dwójką

 

W3 jest o całą przepaść lepszy, ale nie jest doskonały .. pisałem już ileś postów wcześniej, że gra na którą czekałem wiele miesięcy potrafiła mnie znudzić po 30h rozgrywki ( .. i najgorsze, że nie wiem dlaczego .. może przez to, że całe miesiące podsycano nas obrazami, filmami, informacjami, a jak przyszło co do czego - zlecenie >> wyciąć, zebrać, wrócić, odebrać nagrodę >> no i do znudzenia >> z braku laku >>> przenosimy się do głównego wątku >> itd) - a może już za stary jestem na to wszystko? Kto wie.

 

 

 

że ta gra gotowa to będzie najwcześniej we wrześniu, jeśli nie na gwiazdkę

 

a będzie w ogóle gotowa?

 

 

 

Returns skończony (po raz trzeci), Dragonfall rozpoczęty po raz drugi 8-)

 

Dla mnie tak działa W1 - tyle lat, a ciągle bawi.

 

Cóż - zobaczymy.

Link to post
Share on other sites

Quest Skarb Hrabiego Reuvena ma buga

 

Mimo iz gadamy z Mengiem i mowi nam gdzie jest skarb po uprzednim wyrwaniu wszystkich palcow triss z prawej reki, z czego triss nie robi zadnego problemu :D, to po odnalezieniu klucza mimo iz Menge nam powiedzial gdzie jest skarb a klucz jest do skrytki to nadal w grze nie wiemy gdzie jest skarb wtf :D?

 

Link to post
Share on other sites

 

 

Jest możliwość by wyzerować drzewko umiejętności i rozdać punkty na nowo ?

 

 

Resetowanie wydanych punktów: Eliksir OczyszczeniaMożesz zresetować wszystkie wydane punkty i rozdysponować je ponownie! W tym celu kup Eliksir Oczyszczenia (koszt: 1000). Znajdziesz go u wybranych sprzedawców. Jeden z nich jest w Novigradzie, w północnej części miasta.

http://screenshu.com/static/uploads/temporary/kg/hs/9f/27hx8w.jpg

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...