Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Bo jego można jedynie ubić na początku 2 fazy walki jak ma stosunkowo mało hp, potem jak już się zregeneruje to imo nie ma szans bez bomby ze srebrem. 


Prawie jak na E3 :P

Link to post
Share on other sites

Wilkołak dla mnie był bajecznie prosty. Aksji, przypieprz dwa razy i odskocz. Cokolwiek jest podatne na Aksji jest mega proste do ubicia.

 

Z nowego patcha 1.04:

 

- Wojownicy Dzikiego Gonu pod wpływem znaku Aksji będą zachowywać się już poprawnie.

Ktoś wie o co chodzi? To znaczy ze mogą nie być na niego podatni? Nie ukrywam że pierwszego z nich ubiłem dość łatwo właśnie dzięki w/w metodzie.


A i gram na trudnym :)

Link to post
Share on other sites

Jak ma ktoś info odnośnie tego gdzie można znaleźć podstawowy ekwipunek cechu niedźwiedzia to niech da znać. Mam mistrzowskie wersje a potrzebuje tych pierwszych :D Przerżnąłem się przez cały biały sad i velen, wszystkie zapytajniki i wszystkie zakamarki i nic, teraz łupie skellige :)

Link to post
Share on other sites
Prawie jak na E3

 

No tak, ale ja jakoś nie mogę tego odpalać. To poprawianie twórców - jakoś nie może mi to przejść przez palce.

 

Edzia:

1.04 uaktualnione - hmmm, jakby w Nowigradzie (przy dużym natężeniu obiektów) mam trochę (~5fps) wolniej. za to hairworks przy aax4 i aax8 to teraz różnica max 2fps - czyli jednak poprawiony :) a x8 daje jednak lepsze wrażenia dla oka. :D

Edytowane przez _FEN_
Link to post
Share on other sites

 

Ja również wypuściłem tego demona, tylko że u mnie efekt był taki, że jak przybyłem z Łowcami czarownic i córką Anny do wsi w której mi zlecono ubicie tego demona, to się okazało że wioska została przez niego doszczętnie spalona. Jeśli chodzi o Annę, to wszystko było z nią w porządku. Nie zginęła przez niego. Ciekawe co spowodowało te różnicę w historii :). Zdecydowanie będę musiał przejść W3 kilka razy.

 

 

Ja zabiłem Demona i Anna po przyjeździe barona oraz łowców po prostu dostała świra na skutek doświadczonych przeżyć. Następnie przyjechała po nią córka z łowcą czarownic a baron dotarł z Geraltem

 

 

Czesio, na wyższym levelu wilkołaka załatwisz kilkoma mocnymi cięciami miecza.

Czasami walka z potworami jest irytująca i nużąca np. z żywiołakami na moim poziomie rozwoju postaci. Trafić mnie nie trafi, ale muszę spędzić dobre 20min by go zadziergać.

Link to post
Share on other sites

Dobra, zainstalwoana gra, zaktualizaowane patche i DLC. Pierwsze wrazenia po snie o Kaer Morhen i starciu z Ghulami (dodam ze nigdy nie gralem w W1 albo W2  nawet). Ta gra jest *****ISTA! Musialem lekko zmodyfikowac klawisze do walki pod siebie (pewne przyzwyczajenia z LoLa ;)) ale generalnie granie klawiatura+myszka (nie cierpie grac na padzie i jedyne gry na pada jakie lubie to FIFA/NBA na konsoli) jest miodna! Mialem obawy czy ta gra mi sie spodoba, wole gry z rzutem izometrycznym jak Diablo ale poki co przechodzi moej najsmielsze oczekiwania. Gra sie fantastycznie, tym bardziej ze wiem ze dopiero sie ucze tych manewrow, unikow, rzucania znakow itp itd wiec wyobrazam sobie ze jak to opanuje, to bedzie jeszcze lepiej.

Aha, nie mam porownania bo nie gralem na wczesniejszych patchach ale poki co na tym nowym patchu 1.04 wszystko na maxa, wlaczona blokada 60fps, wszystko wlaczone wlacznie z HairWorks i mam plynna gre (leciutko kilka razy filmiki stracily plynnos ale doslownie ledwo zauwazalne). Musze jeszcze sprawdzic ilosc fps jakims programem bo nie mierzylem tego jeszcze. Nie robilem jeszcze zadnych modyfkiacji graficznych w pliku *.ini czy innym.

 

Gigabyte GTX 970 G1 Rulezzzz!

 

http://gpuz.techpowerup.com/15/05/25/dpy.png

Edytowane przez broodeeck
Link to post
Share on other sites

U mnie po resecie profilu gry w Nv inspektorze wszystko wróciło do normy z fpsami więć UFFF - coś tam za dużo namieszałem :P

 

Ktoś się już bawił tym programikiem do konfiguracji zaawansowanych opcji? Jak wrażenia?

Edytowane przez lamparcicho
Link to post
Share on other sites

Opłaca się kompletować wiedźmiński rynsztunek? Jest to najlepszy ekwipunek, daje jakieś dodatkowe "bonusy"?

I jeszcze druga sprawa: jak wykonałem stalowy miecz ze szkoły kota to było coś napisane o innym ulepszaniu niż pozostałe miecze tylko teraz juz nie pamiętam co tam dokładnie było napisane. Ten wiedzmiński rynsztunek można ulepszać jakoś inaczej niż runami?

Link to post
Share on other sites

 

 

mogliby stworzyc moda ktory zmienia wyglad jaskra :D

 

Czemu, co z nim nie tak? Ładniejszy od diabła (widzieliście już diabła w W3 - pilnuje pewnego wejścia (na górę ... ale ciii spoiler)) - to na faceta wystarczy.

 

:rotfl::evil:

Link to post
Share on other sites

Ludziska pomocy ! :D wytłukłem setki potworów i nadal nie mam "oka potwora" potrzebnego do stworzenia ekwipunku z cechu gryfa.Gdzie szukać tego cholerstwa? 

 

A my ci już nie raz pisaliśmy. Masz np. oczy nekkera? Jak masz to do kowala/płatnerza i rozwal te oczy. Prościej się chyba nie da już?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...