Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Ja jej dałem jaskółkę

 

 

Jak tam wróciłem to jej nie było. Okazało się, że czarni ją zabrali, a już zdrowiała :(

 

 

No to wpadłem jak śliwka w kompot :/ Stalowy wyciągnięty by wilki i warga najpierw załatwić jak coś :P

http://i.imgur.com/mXr0bI3.jpg

 

Co do dziewczyny co sie dawalo jaskolke

 

to potem sie spotyka zolnierza i mowi ze zyje i ze sie zle porobilo i jest watek ze trzeba bylo by do tego maga zatrudnic wiec nadal mysle ze triss by pomogla ale nie wiem

 

 

Watch dogs w świecie wiedźmina....

Grafika zupelnie jak w tworze Ubi - miała być przepiękna a wyszło jak wyszło.

To samo z optymalizacją..

 Mogla byc niby lepsza ale gram na HD7970 na maksa bez hairworksa z cieniami na wysokie i lockiem na 30fps bo streamuje tez a gra sie przyjemnie bo to rpg a nie shooter i uzycie gpu 70-80% około

 

Ludzie na dniach ma kolejna łata wyjść do W3. Tak z ciekawości. Co byście zmienili w grze? Ja bym zmienił pare rzeczy: *Mury poprawił by wyglądały jak w grach najnowszych oraz trawę (wypukłe cegły itp, a trawa to woła o pomste do nieba) *Cała alchemie (kogoś *****ało względem tworzenia olejów, petard i eliksirów czy odwarów. Raz zrobisz i wystarczy) *Ekwipunek (mało przemyślany jest. By przedmioty do użytku były w tej samej zakładce co papiery do czytania) *Drzewko umiejętności (zbyt mało pól do wykorzystania umiejętności jest przez co spora część jest zbędna) *Sloty na przedmioty pod ręką (miejsce na 2 eliksiry to trochę za mało, 3 sloty na eliksiry i petardy byłoby wporządku) To tyle ode mnie Sid nie tyle co ciasno, co w czasie walki nie da się ich zmieniać.

 

Ja bym chcial zeby runy ogarneli bo tak to cyfra +q a ja bym chial instant uzycie jak mikstury F+R teo mi brakuje np pod kciukiem mam 2 klawisze Ignis i Quen i chialbym je tak uzywac ze tylko naciskam to mi sie wybiera i uzywa odrazu znak. A drzewko dla mnie fatalne.

 

I system walki mogl byc lepszy, gralem w niskobudzetowa produkcje w coopie first templar tam jest lepszy system walki niz w wiedzminie, lub w crused crusade.

Edytowane przez Balrogos
Link to post
Share on other sites

Jakby wprowadzili, że każdy wyuczony skill działa cały czas to Wiesiek byłby OP... Musieli by obniżać wartości umiejętności...

 

Ja gram na szybkie ataki + kusza + znaki i nie narzekam na funkcjonowanie drzewka, no ale nie da się wszystkim dogodzić :)

Link to post
Share on other sites

Zgadzam się z tym co jest napisane powyżej w 100%.

O de mnie dodam że stroje wiedźmina (jego zbroje) wyglądają do bani!!!W ogóle nie umywają się do drugiej części ( rynsztunek wiarołomcy,bratobójcy,świętokradcy)

Jak było je można tak zepsuć?Geralat wygląda czasami jak tłuścioch w nich.

Drzewko rozwoju postaci wydaje mi się do bani.W dwójce było dużo lepsze moim zdaniem.Teraz więcej czasu spędza się w menu gry zmieniając umiejętności.

Jazda na koniu przez lasy to jakiś żart.Można przejechać przez wszystko.Spadniesz z urwiska,spoko nic się nie stało możesz jechać dalej...

Gram już 11,5 godziny a Geralt jeszcze nie moczył...,co jest???hehe


 

74 stopnie karty graficznej podczas grania to chyba tyle może być co? R9 280X.
A procesora 54 stopnie max. Też może być?

 

Pewnie że może być.

Procek jak masz z ivy to do 105 może nawet iść a co do karty to tak żeby zegarów nie obniżała.

Edytowane przez jimhaumman
Link to post
Share on other sites

Uwaga tresc postu 18+.

Jak doprowadzic do zaliczenia Keiry ? Zrobilem juz dla niej zadanie na wyspie, odczarowalem ja i nie wiem jak dalej sie do niej zabrac a widzialem na yt ze istnieje taka mozliwosc :D 

Link to post
Share on other sites

Jedyna prawdziwa alchemia to była w W1. Bazą alko i odpowiednie zioła :D

Dokładnie bo to co jest w W3 to jest jakieś nieporozumienie. Robimy raz eliksir a potem wystarczy tylko mieć na stanie alkohol i się wszystko ładnie uzupełnia xD Dla mnie to jest mega ułatwienie, dodatkowo z tego co pamiętam miało być dwa rodzaje eliksirów. Jedne które zażywamy w  czasie walki i są one tym samym słabsze oraz mają krótsze działanie oraz takie które pijemy w czasie medytacji ale te z kolei mają większą moc i dłuższe działanie. Jak widać to też zostało wywalone z gry. 

 

Kolejna sprawa to ekwipunek, panuje tam totalny chaos, wszystko jest wrzucone na kupie. Powinni to jakoś lepiej rozdzielić bo obecnie jest to mało przejrzyste. 

Uwaga tresc postu 18+.

 

Jak doprowadzic do zaliczenia Keiry ? Zrobilem juz dla niej zadanie na wyspie, odczarowalem ja i nie wiem jak dalej sie do niej zabrac a widzialem na yt ze istnieje taka mozliwosc :D

Tam po tej Mysiej wieży będzie jeszcze jeden quest z jakimś transportem dla niej ale to zaraz po zakończeniu tego z wieżą i dopiero potem jak dobrze poprowadzisz rozmowę to masz szansę. Ona Cię zapyta

czy spaliłeś wszystko w tej wieży i ty wybierzesz 3 opcję związaną z seksem :P

 

Jutro chyba sprawdzę jak się gra na padzie bo sterowanie k+m to dziadostwo biorąc pod uwagę fakt, że cały interfejs był robiony pod konsole -_-

Próbuj, nieporównanie lepiej się gra na padzie ;)

Link to post
Share on other sites

Nie nawidze studiów. Ja chce do domu grać w wieśka.

Coś czuje, że jak REDkit do W3 wyjdzie to się ostro trzeba bedzie zabrać za poprawę W3 :/Pierwsze co to alchemia na marszu smierci, drzewko umiejętnosci i inventory. Do tego poprawa trawy i tych murów bo nie odpuszcze tych rzeczy.

Link to post
Share on other sites

Takie pytanko, po wygraniu pierwszej rundki Gwinta z byle handlarzem wpada mi powiedzmy 20 koron i przedmiot np Otrzymano nowy przedmiot Morowa Dziewica. Przy tym komunikacie pojawia się ikonka karty tylko zaglądam potem do talii i nigdzie nie widzę takiej karty - ocb ?

Edytowane przez quidy
Link to post
Share on other sites

http://warszawa.naszemiasto.pl/quiz/wynik/892,ktora_postac_ze_swiata_wiedzmina_przypominasz,OQqD6AAEJjHf2KdKRLgOrg,q,t,p.html
zawsze wiedziałem, że jestem piękny i mam potencjał :D

 

zmieniłem tylko z kota na psa (szkoda, że nie ma obu), myślałem, że będzie lepiej.
Edytowane przez MasterBarti
Link to post
Share on other sites

 

 

dodatkowo z tego co pamiętam miało być dwa rodzaje eliksirów. Jedne które zażywamy w  czasie walki i są one tym samym słabsze oraz mają krótsze działanie oraz takie które pijemy w czasie medytacji ale te z kolei mają większą moc i dłuższe działanie.
 

 

te drugie to masz odwary, tyle że chyba można pić poza medytacją.

Link to post
Share on other sites

Skończ biadolić na temat grafiki, nie jest taka jak na gameplayach z 2013, ale nadal jest bardzo dobra (imo mało która gra może się pochwalić tak dobrą grafiką). Jak Ci mało to w sieci już krążą poradniki jak zmodyfikować grę żeby grafika wyglądała lepiej - o ile Twój sprzęt to pociągnie

 

imo spartolili kontrast zupełnie jak w 2giej części....

Grafika nie to na co liczyłem ale jeszcze do przełknięcia by byłą gdyby nie koszmarne wymagania.

Link to post
Share on other sites

Pomysłowość twórców zadziwia mnie. :D

Misja: droga na szczyt, lokalizacja: Łysa Góra   :rotfl:

 

 

Edzia:

Co ciekawe, gra zdążyła mnie już znudzić.

Może jestem już za stary na gry? Chyba tak, nawet na wiedźmina - zostanę przy książkach.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...