Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Walki z bosami to lekka przesada nawet na normalnym poziomie, sztucznie wydłuża czas gry i zdarza się że jest mocno irytująca. No chyba że trzeba się wcześniej maksymalnie wyexpić zabijająć dziki w lesie;)

Link to post
Share on other sites
Różnica w levelach potworów mocno przesadzona. Wilki z 5 levelu biorę na 1 lekki cios. Z 22'giego muszę ciąć chyba z 10 razy. Trochę sztucznie to wygląda.

I tak nadal lepiej niż w skyrimie gdzie było bezsensowne skalowania wrogów.

 

 

PS. Jaką decyzje wybraliście podczas dzikość serca ? Bo jedna bardziej jest opłacalna, a druga daje wieksza satysfakcję :unsure:

Edytowane przez alladen
Link to post
Share on other sites

 

 

Walki z bosami to lekka przesada nawet na normalnym poziomie, sztucznie wydłuża czas gry i zdarza się że jest mocno irytująca. No chyba że trzeba się wcześniej maksymalnie wyexpić zabijająć dziki w lesie;)

 

Od tego są bossowie, walka z nimi nie może trwać 3 sekundy jak z byle wilkiem - mają dużo życia i potrafią mocno przywalić.

Popatrz na bossów z Dark Souls - ci to dopiero potrafią irytować, walki często trwają po 10 minut i jeden malutki błąd powoduje, że musisz zaczynać od nowa :D

 

 

 

Różnica w levelach potworów mocno przesadzona. Wilki z 5 levelu biorę na 1 lekki cios. Z 22'giego muszę ciąć chyba z 10 razy. Trochę sztucznie to wygląda.
 

 

Fakt, jest to trochę przesadzone, z tego co kojarzę, CDP informowało, że w grze nie będzie skalowania potworów - tzn wilk zawsze będzie wilkiem na 5 lvl, niedźwiedź niedźwiedziem na 10 lvlu itp...

 

 

 

mam kamere tuz zza plecow geralta ktos wie jak zmienic na podstawowa ?

 

 

kamera z za pleców włącza się tylko przy używaniu zmysłów Geralta, jesteś pewien, że nie biegasz z 'aktywnym zmysłem' ?

Link to post
Share on other sites

Ostatni raz kiedy gra mnie tak wciągnęła to było po wyjściu Gothic`a w 2002 roku. Fenomenalny produkt. Grafika od początku zrobiła na mnie wrażenie ale im dłużej na nią patrzę tym podoba mi się jeszcze bardziej. Level 10 u mnie, ale na maksa omijam główny wątek i zajmuje się tylko zadaniami pobocznymi i znakami zapytania na mapie. Nie wiem jak to osiągneli ale każde, najmniejsze zadanie jest w miarę interesujące. To nie są zapchaj dziury ze Skyrim`a.

 

Szkoda trochę, że ten HairWorks tak siada na GPU bo daje fajne efekty. Na Geralcie mogli sobie darować ale już na niedźwiedziu jest na co patrzeć.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

No właśnie, gdzie te wilki na 22 lv? Bo ja takowych nie spotkałem chyba, największego to warga na 9 lv widziałem jeśli dobrze pamiętam.

Przy Leszku nr 2 latały mi chyba 18stki :P

 

Czy kogoś zaatakował jakiś duży morski potwór podczas żeglowania albo nurkowania?

Edytowane przez lamparcicho
Link to post
Share on other sites

Jaką decyzje wybraliście podczas dzikość serca ? Bo jedna bardziej jest opłacalna, a druga daje wieksza satysfakcję :unsure:

 

Taką, że

 

 

Odgadłem kto za tym stoi, że to siostra tej dziewczyny ją zaprowadziła w nocy do lasu, a nieświadomy myśliwy (wilkołak) ją zabił, czyt. swoją żonę. Walczyłem z nim i na końcu wyszło szydło z worka, więc zostawiłem wilkołaka z nią który toją zabił umyślnie acz na końcu wilkołak poprosił o zabicie co Geralt uczynił.

 

 

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

No właśnie, gdzie te wilki na 22 lv? Bo ja takowych nie spotkałem chyba, największego to warga na 9 lv widziałem jeśli dobrze pamiętam.

Tutaj ;)

 

Puszcza Oxenfurcka

http://i.imgur.com/tP1cM5S.jpg

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Kurde odpaliłem hairworks, i dalej w okolicach 60fps :D Coś chyba poprawili bo już mi tak strasznie nie zżera to zasobów.

 

@up

 

A spoko, w tamtych rejonach się jeszcze nie włóczyłem, błąkałem się najwięcej po skellige, teraz nadrabiam :)

 

Swoją drogą, strasznie mi się podobają święcące runy na broni :D

Edytowane przez mabrothrax
Link to post
Share on other sites

26H za mną, nie wiem ile gry mam za sobą. Wiem tyle, że mam 12% achivków zdobyte.

 

Pare uwag i zażaleń.

1. Mury są ch... dlaczego wył na nich tesselacje?

2. Roślinność, zwłaszcza trawa

3. Oleje, petardy i eliksiry. No kogoś chyba porąbało, że to samo z siebie będzie się odnawiać, a olejów mamy nieskończoność.

Najwyższy poziom trudności, a ja wystarczy na 1h pomedytować by zasoby odnowić. To powinno wyglądać inaczej.

 

Btw. Po ustawieniu sharpen na wysoki wszystko takie zbyt ostre, a zwłaszcza roślinność. Niski jest ok acz wył też jest spoko.

 

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

Tip of a day:

 

1. Sprzedając rupiecie(skóry widelce brzytwy) lepsza cene dostaniecie w miastach u zwyklego handlarza ewentualnie platnerza lub kowala.

2. Sprzedając złote naszyjniki pierścienie itp najlepsza cena dostaniecie u kowala

3. Najbardziej oplaca sie kupywac ogolnie jedzenie w miescie a z tanich produktów cebule i pieczonego ziemniaka.

 

Powiedzcie mi jak działa Statystyka PANCERZ? bo nie wiem czy mam biegac  zlekkim co ma wiecje pancerza czy z ciezkim ktory ma mniej ale wieksze redukcje.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...