Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Kurde, wciąga ta gra jak diabli :D

Też mi strasznie wolno exp leci (gram na trudnym), i zacząłem się zastanawiać czy to nie jakiś błąd. Na pierwszej mapce (Biały sad) zrobiłem wszystko poboczne co widziałem, ubiłem od groma stworzeń, pobłądziłem trochę i ją pozwiedzałem. Teraz jestem w Velen, odkryłem już kilka pytajników ale to jest jakaś masakra. Ja mam lvl 4 (expa do połowy) a zadania które mam aktualnie dodane do dziennika mają zalecany 5, 6, 7, 10 i 16 lvl, trochę mnie to przeraża :/

Przed chwilą walczyłem z kilkoma dezerterami którzy mieli 9 i 10lvl. Zbierałem im po odrobinie życia kiedy oni mieli mnie na może ze 2 hity (z konia jest dużo łatwiej jak się ogarnie).

 

 

Ci dezerterzy trzymali kupca w klatce, ("ludzie w opałach". lokalizacja nad drzewem wisielców) gdzie znajdę do niej klucz bo za cholerę nie widzę nigdzie w pobliżu

 

Jest ciężko ale już nie marudzę, bo wciąga to dziadostwo i grać trzeba :P

Link to post
Share on other sites

Mi na i5 4690k (stock) i 280x toxic (fabryczne oc) po wyłączeniu zbędnych pierdół jak blur,motion blur,bloom,przy ssao full hd i wysokich mam praktycznie stałe 60fps.

Jedynie w miastach i wsiach do 45 może spaść.

 

Grafika bardzo ładna,a co jest na ultra :o

Link to post
Share on other sites

Panowie utknalem w bugu...

 

Ciagle respiace sie potwory i odziwo wejscie ktorym wszedlem jest nagle zamkniete? jak nim wchodizlem i wychodzilem juz kilka razy po prostu potwory sie zrespily problem jest taki ze musze teoretycznie je pokonac zeby drzwi sie otworzyly ale juz mowie jaki problem musze walczyc w chmurze gazu gdzie ledwo daje jaskolka zarcie nr 1 i zarcie nr 2

 

Zaraz przekrocze poziom krytyczny eliksirow boze w zyciu tyle sie nie naciupalem

 

SUper niemozna normalnie skakac w trybie walki bo robi przewroty,,, trzeba wczytac wczesniejszy save...

Edytowane przez Balrogos
Link to post
Share on other sites

W końcu wilkołak padł, obyło się bez bomby ze srebrem ale ciężki przeciwnik. Tutaj nawet takie endriagi są ostro napakowane  xd  w W2 tylko latały w powietrzu w tutaj wojownik jest mocny jak królowa endriag a nawet bardziej xD Na mrocznym ta gra bardzo przypomina soulsów, wystarczy chwila nieuwagi i zgon. 

 

Fajne rzeczy można robić z Aardem :wariat:

http://img.myepicwall.com/2015/05/e4f6107e2fac45cf3e41a0f99f7ee42e.gif


Niektóre ujęcia cudo

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=963160&page=122

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Szkoda że system walki  gorszy niż w serii demon/dark souls.

Jedni są rozczarowani grafiką,inni fabułą ale dla mnie największe rozczarowanie to walka i system rozwoju postaci.

Stroje Geralta jak do tej pory też są do bani(pirwszy startowy mi się podobał) ale inne...,w niektórych Geralt wygląda jak żul,albo jakby nosił worek po kartoflach.

Fabuła-

większość z nas wie jak skończyła się druga część gry( w którym odzyskanie pamięci i odnaleźenie Yennefer było główny celem).Szczerze mówiąc jestem rozczarowany pierwszym spotkaniem Geralta z Yen.

 

W ogóle nie było żadnej chemii...

Edytowane przez jimhaumman
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...