Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Takie coś nie jest karalne ? Albo chociaż żeby go się skarbówka czepiła...

 

Coś mi się wierzyć nie chce, że dysponuje aż 25cioma sztukami, przecież były jakieś ograniczenia przy zamówieniach, no chyba że gość tworzył co chwile konta, byłoby to już strasznie chamskie dla tych którzy są na liście rezerwowych i są skazani na takich januszów.

Edytowane przez Ragnar Lothbrok
Link to post
Share on other sites

 

 

Spot TV bez kompresji

 

Dopiero teraz można go normalnie obejrzeć, thx Rafał.

 

No to:

1. Nie oglądam reklam, a tę nie dość, że obejrzałem, to jeszcze ściągnąłem w wersji bez kompresji - dziwne rzeczy się dzieją :wariat:

2. Teraz już wiem skąd się biorą "kręgi w zbożu" http://pics.tinypic.pl/i/00647/w7as6am2mfeq.gif

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

no chyba że gość tworzył co chwile konta, byłoby to już strasznie chamskie dla tych którzy są na liście rezerwowych i są skazani na takich januszów.
 

Taki janusz ma daleko w tyle czy ktoś jest fanem i chciałby kupić a nie może bo on zarezerwował dla siebie 25 sztuk. Dla niego liczy się tylko zysk. Redzi powinni jakoś ukrócić taki proceder bo normalnie chyba można było z jednego konta kupić max 2 sztuki. 

Link to post
Share on other sites

Miałem kupić Wiedźmina dużo później po premierze ale chyba nie dam rady wytrzymać.

Chcę kupić klucz już teraz bo pewnie po premierze ceny pójdą w górę (tam jak to ma miejsce z GTA 5).

Na allegro widzę że mogę kupić klucz za niecałe 90zł ( kupon z kart graficznych nvidia), to jest chyba z gog.com?

Jak to jest z wersją językową gry?Można to zmieniać tak jak w steam?(z angielskiego na polski vice versa)

Link to post
Share on other sites

 

 

mózgu

 

Znaczy kuli :wariat:

 

 

 

Ten gość twierdzi że tak.

 

To by było ciekawe, ale nawet gdyby można było pobrać, to zapewne bez jakiejś tam części i tę będzie można dopiero dociągnąć w dzień premiery i odpalić grę - może tak. Zresztą stówa nie majątek - sprawdź i napisz nam %-)

Link to post
Share on other sites
Pre download to chyba normalna sprawa

 

Czy wszyscy tak postępują wydając soft?

Może większość?

 

 

dodajesz jakieś głupie buźki i wstawisz kulę z wróżeniem???

 

Racja :ups: - poszła edycja.

Edytowane przez _FEN_
Link to post
Share on other sites

http://www.gamestar.de/spiele/the-witcher-3-wild-hunt/artikel/the_witcher_3,49062,3085201.html

 

Dziennikarz grał w najnowszą wersję W3 i potwierdza - gra działa w Ultra 1080p/60 FPS + Hairworks na GTX 980, Intel i7-4790 z 16GB RAMu. Bez wyraźnych spadków płynności.

 

Podobno na ultra różnica jest spora, widać nawet pory na skórze Geralta :P

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Też odpalę na ultra u siebie, nawet gdybym miał obniżyć rozdzielczość do ~1600:900 i mieć max 25fps to odpalę na ultra. Bo w W3 trzeba grać na ultra, aby widzieć wszystko jak należy.

 

Jednak gdy się nie da, to kupię gpu i będzie działać na ultra - o! :D

 

 

"Kuń, jak kuń"  %-)

 

http://images.tinypic.pl/i/00658/6ixvqyp0a97k.jpg

 

 

:wariat:


A to ujęcie po prostu mi się podoba ze względu na kilka efektów graficznych.

 

http://pics.tinypic.pl/i/00658/lw835wh4gqdv.jpg

Edytowane przez _FEN_
Link to post
Share on other sites

Swoją drogą, cały czas mam nadzieję, że 780 da radę te ~30fps w FHD na ultra zrobić, bo do kupowania nowego gpu mi specjalnie nie śpieszno, wszak cóż poradzić, gdy będzie trzeba :/ dla W3, to i nowy gpu warto kupić. Nie dość, że W3 się będzie na max oglądać, to nowy gpu i tak się do innych spraw przyda na kilka dobrych miesięcy do przodu. :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...