Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Ale w Skyrimie nie trzeba chociaz dobijac wrogow. To mi sprawialo w Gothicu najwiekszy problem. Postac nie reagowala na polecenia, albo ja nie umialem, i w efekcie wrog wstawal. Ze nie wspomne o tym, ze nawet w pozniejszych etapach gry potrafily mnie zabic zwykle wilki...

Link to post
Share on other sites

Z PSX Extreme:

 

Walka jak i ekwipunek mają konsolowy rodowód. Widać, że produkcja od początku była tworzona pod pada. 

Taa, a jeszcze nie tak dawno zapewniali że na konsoli i PC będzie odmienny interfejs. Widać ta gra od początku jest robiona z wyłączną myślą o konsolach.

Link to post
Share on other sites

 

 

Bez różnicy czy masz lepsze umiejętności jak to i tak nic nie daje w zmianach animacji.

 

dziwne, u mnie zmienia ;)  

 

 

 

potrafily mnie zabic zwykle wilki...

 

wilk to jeden z najgorszych wrogów w całej serii, w ogóle zwierzaki dawały w kość z powodu glitcha (który był tam chyba specjalnie, bo powtórzyli w późniejszych częściach), taki dziobak potrafił zajechać jak się interface zaciął i loopował ciebie obrywającego dziobem, 2 sekundy i po "zabujcy boguff"


 

 

Widać ta gra od początku jest robiona z wyłączną myślą o konsolach.

 

banda hipokrytów 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Tak się nie da bo powstałyby dwie różne gry. Poza tym mimo wszystko http://store.steampowered.com/hwsurvey/

No tak, właśnie taki powinien być cel. Chociaż wiem, że z drugiej strony jedni naskakiwali by na drugich - już obecnie po sieci ludzie przyklejają sobie jakieś zabawne tytuły w stylu master race itd. Gdyby się okazało, że któraś z wersji jest lepsza to była by już apokalipsa :) Więc mamy to co jest.

Link to post
Share on other sites

 

Z wywiadu czeskiego eurogamera z Jose Teixeira:

- Jose chciał "przepchnąć" wolumetryczną mgłę ale dyrektor techniczny się nie zgodził. Może wróci do tego w przyszłości.
- Efekty specjalne w W2 były robione przez 1 osobę.
- Sapkowski wizytował studio kilka razy, głównie na początku produkcji, aby sprawdzić pisarzy.
- Na początku 2014 musieli całkowicie przepisać system streamingu ze względu na ogromną ilość contentu.
- Wielu ludziom podoba się japońska wersja językowa. Podobno Geralt brzmi jak samuraj.
- Zakończeń jest więcej niż 36. Wybory mają konsekwencje, ale nie będzie sytuacji jak w W2 kiedy przez decyzje zablokowaliśmy sobie możliwość eksploracji jakiegoś terenu. 
Link to post
Share on other sites

Dragon Age 2 czy inkwizycja jest świetnym przykładem interfaceu konsolowego i wszystkich innych idiotycznych uproszczeń związanych z tym gatunkiem, większość gier teraz tak projektują, pół biedy jak zoptymalizują wersję PC to się da z tego korzystać jako tako i nie utrudnia, nie wkurza za bardzo, gorzej jak nie, bo np DA:I to jest kompletna porażka, tak rozgrywka, jak i interface, a wygląda na to, że CDP RED niestety poszedł w tym kierunku

Link to post
Share on other sites

Mam tylko nadzieję, że nie będzie w grze jakiejś zrytej akceleracji myszki bo przy tych portach czasem tak bywa, że czymś dowalą i nie dają możliwości zmiany tych ustawień. Oby tylko gra była jako tako na klawiaturze i myszce grywalna.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...