Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Ja mam nadzieję że Wiesiek będzie tym czym był Crysis w dniu premiery w bodaj 2007r. Zarzynał każdą możliwą konfigurację, dopiero za kilka lat można było to odpalić na maxa. :)


Oczywiście chciałoby się to odpalić na maxa w dniu premiery ale jeśli się nie da to nie będę płakał. Zawsze będzie to jakiś powód żeby po dłuższym czasie powrócić ponownie do gry (choć ja będę do niej wracał niejednokrotnie, jak to miało i ma miejsce z poprzednimi częściami  :wariat: )

Link to post
Share on other sites

Ja mam nadzieję że Wiesiek będzie tym czym był Crysis w dniu premiery w bodaj 2007r. 

Nie ma na to szans. Crysis 1 (po modach do dziś urywa siedzenie) to był przełom większy niż wcześniej Far Cry. Dwa 8800GT jęczały przy tej grze, ale faktycznie miały powód by jęczeć. Żeby tutaj jęczały dwie 980tki to Redzi musieliby się wyjątkowo nie popisać. 

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj grafika i tak stoi juz na bardzo wysokim poziomie. Chcac ja pchnac jeszcze dalej trzebaby jakiejs malej rewolucji w GPU, bo ich wydajnosc rosnie stosunkowo powoli, a mysle ze przy obecnym poziomie jakosci grafiki dalsze kroki ku jej polepszaniu beda wymagac znacznych przyrostow mocy nie oferujac w zamian jakiejs znacznej poprawy grafiki. Czyli przykladowo wymagania wieksze dwukrotnie, a grafika lepsza o 15%. To juz nie te czasy gdy zmienialo sie 640x480 na 1280x1024 i bylo WOW. Dzisiaj nawet jak sie zmieni FHD na 4k to takiej roznicy nie ma.

Link to post
Share on other sites

@@verul

 

Na pewno nie ma?

Chyba przy monitorze 24 cale, bo ja przy 32 calach w wzwyż widzę konkretną różnice. Wystarczy się przejść do sklepu z tv choćby.

Druga sprawa, to to, że gpu nie dają szansy na taką rozdzielczość. Trzeba mieć chyba quad sli. 

Mam tylko nadzieję, że Wiedźmina tak odpicują, że będzie pogrom. 

Link to post
Share on other sites

 

 

Powyżej 24 cali jak dla mnie FHD to bieda. Choć z drugiej strony to maks jak duży dla mnie może być monitor.
Wszystko jest kwestia odleglosci. Jak sie oglada z wlasciwej to pixeli nie widac. Dla mnie tez 24'' na biurku to juz jest max. 27'' jeszcze moze od biedy by uszlo, ale juz lekko za duze.

 

 

tak długo jak będziemy opierali grafikę na mapach to będzie jak będzie, następny krok czyli np raytracing wymaga inaczej działającego GPU, także nie spodziewałbym się żadnych zmian w ciągu najbliższych (może nawet kilkunastu) lat
Te techniki sie wzajemnie wykluczaja?

 

Strasznie sztucznie to wszystko wygląda.
No grafika gorsza niz ze zwiastuna W3 i ruchy postaci tez nie za bardzo. Generalnie wyglada gorzej nawet niz filmik poczatkowy z W1.
Link to post
Share on other sites
Te techniki sie wzajemnie wykluczaja?

 

w jakim sensie?

czy da się to na raz ogarnąć jednym urządzeniem? da się, sam robiłem raytrace'owe rendery jeszcze na studiach, na bartonie i 7600GS, ale trwało to...

czy dałoby się to zastosować w grach - nie bez pewnych zmian w GPU to całkiem inna metoda tworzenia obrazu i na obecnych grafach to nie wydoli, bo są tworzone z myślą o mapach

czy dałoby się to stosować na raz znaczy i mapy i raytracing? z jedenj strony wydaje mi się to kompletnie bez sensu z drugiej strony shader to coś w tym biuście, a chyba nie trzeba tłumaczyć jaką rewolucję w jakości obrazu wprowadziły shadery

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nikt nie ma :P Ale spokojnie wszystko jest pod kontrolą:

Firma CDP.pl pragnie zapewnić wszystkich użytkowników, którzy złożyli zamówienie w przedsprzedaży na grę Wiedźmin 3: Dziki Gon, że wszystkie Wasze zamówienia są zarejestrowane w naszej bazie danych. W chwili obecnej nasi administratorzy pracują nad dodaniem do Waszych kont stosownej zakładki, w której znajdziecie swoje zamówienie na tę grę. Przepraszamy za te chwilowe niedogodności i prosimy o uzbrojenie się w cierpliwość.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...