Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Deweloperzy zaplanowali trzy wersje: Collector's Edition Steelbook - No Man's Land (pierwsze dwie grafiki widoczne poniżej), Skellige (kolejne dwa szkice, edycja dostępna w ramach zamówień przedpremierowych) oraz Novigrad (również dostępna w pre-orderach). 

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=89031

 

Link to post
Share on other sites

Odnośnie tych grafik ze steelbooków - ma ktoś pomysł czy i ewentualnie gdzie można je dorwać w większej rozdzielczości? Myślałem żeby zrobić sobie coś na zasadzie plakatu, ale mi potrzeba ~3500x5000px.

 

Druga sprawa - próbował ktoś grać na więcej niż jednym monitorze w Wieśka 1? Tak najlepiej na 3xFHD :D

Link to post
Share on other sites

Przesadza. Ciekawe ze jakos mu nie przeszkadzalo w W2 silowanie sie na reke tysiac razy z tym samym wiesniakiem przez o wiesniak tracil u Geralta kwote ktorej by przez 10 pokolen nie zarobil, albo sprzedawanie w kolko tego samego co nie powodowalo obnizenia ceny tego towaru u kupcow bo jak wiadomo kazdy kupiec marzy o tym by miec 1000 pior harpii.

A ze cos bedzie drozsze w jednej lokacji, a tansze w drugiej... nie wiem jakie to beda roznice, ale jak nie to to i tak znajdzie sie sposob na zarabianie w grze co samo w sobie jest malo z Wiedzminem zwiazane, bo w Sadze poza przypadkiem w Toussaint byl on biedny jak mysz koscielna, nie wspominajac o tym ze nawet miecza dobrego nie mial.

 

Zachwalane przez niego ME2 wcale takie super nie bylo, bo wystarczylo poczekac z jednym questem, zrobic go na koncu i tyle. Ja tak zrobilem za pierwszym razem przypadkiem, bo fabule chcialem pchnac do przodu jak zrobie wszystko po bokach, a pozniej za kazdym razem juz swiadomie, bo wiedzialem ze po zadaniu X trzeba bedzie od razu robic zadanie Y i bedzie koniec gry.

 

Co do trzeciej obawy to mam nadzieje, ze faktycznie DLCki beda przypisane go gry, a nie pierwszej instalacji.

Edytowane przez verul
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...