Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

NOWE INFORMACJE, SZCZEGÓŁOWY PODGLĄD OD PC GAMER-A


 


http://www.pcgamer.com/previews/the-witcher-3-preview-how-to-build-an-rpg-with-36-endings/


 


http://abload.de/img/the-witcher-3-45gqwq.jpg


http://abload.de/img/the-witcher-3-5qfq4h.jpg


 


KRÓTKIE STRESZCZENIE:


  • 100 godzin gameplay-u, 50h główna historia
  • 14 quest designerów pracuje przy trzecim Wiedźminie, powiększenie z 4 w 1 Wiedźminie i 6 w Wiedźminie 2
  • Seria Gothic największą inspiracją do stworzenia rozległego, żyjącego i otwartego świata
  • polowanie może stanowić dużą część gry, szukanie nowych unikatowych potworów jak i zabijanie jest dużą częścią otwartego świata
  • Castlevania inspiracją przy tworzeniu różnego rodzaju nowych potworów
  • Quest-y mają różne, zaskakujące zakończenie, nie ma oczywistego "złego" czy "dobrego" wyboru
  • 36 różnych zakończeń, np

    ludzie w jednych osadach przeżyją, w drugich nie, zginą pewni bohaterowie inni nie


  • Celem było też nastawienie na nowego gracza, który nie miał wcześniej styczności z poprzednimi grami.
  • Duży rozrost studia, z 1 zagranicznego pracownika, teraz 20% zagranicznych deweloperów stanowi całość studia
  • Celem stworzenie gry dla DOROSŁEGO gracza
Edytowane przez Antiax
  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

O tak... z ogromną chęcią zobaczyłbym Regisa czy Silvana w nowym Wiedźminie. Cała saga jest tak bogata w wydarzenia i postaci, że strasznie brakuje mi tych mniejszych opowieści, które naprawdę były interesujące - polowanie na smoka i kurcze sama postać Borcha Trzy Kawki i jego pięknych przyjaciółek z Zerrikanii, brakuje również Regisa czy Silvana. Te fragmenty sprawiły mi dużo radości. Jeszcze Thanned... wiele, wiele historii, które z chęcią zobaczyłbym na wielkim ekranie czy to pod postacią gry czy wysokobudżetowego serialu, filmu. 

 

@up

Jak dla mnie brakuje jeszcze informacji z ostatniego PC Gamera, w którym pojawiło się sporo nowych informacji i ciekawostek.

Edytowane przez Antiax
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Mnie tylko dziwi jedno, na poprzedniej stronie podawałeś info ze twórcy inspirują się Castlevanią przy tworzeniu nowych potworów a przecież cała saga jest tak bogata w różnego rodzaju plugastwo, postaci że nie ma sensu tworzyć nowych które nie mają związku ze światem Wiedźmina. A co do wspomnianych wyżej postaci to kto wie może akurat spotkamy w jakiejś wiosce Diabła, który uprzykrza ludziom życie :D Kraniec świata to akurat jedno z moich ulubionych opowiadań, wiec bardzo bym się ucieszył gdybym zobaczył podobny wątek w grze ;) 

Link to post
Share on other sites

Właśnie tak się zastanawiam czy panowie nie za mało wykorzystują tego świata jaki został ukazany w książkach, bo przecież ilość monstrów jakie były obecne w sadze jest na prawdę pokaźna i dałoby się to przecież wykorzystać.

"Mielniczuk laughs. “But for me personally I love the monsters in Castlevania. They were quite unique, and this game was quite inspiring for me, for example, because these weren’t the sort of monsters you’d find in Western games."

Tak powiedział jeden z lead character artist, czyli wiesz, nie wiadomo w jakim stopniu zostanie wykorzystany Wiedźminski bestiariusz, a ile inspiracji będą stanowiły inne gry w tym Castlevania.

Przy okazji dzisiaj czytałem wyciek prawdopodobnego pokazu Sony na E3 i o Wiedźminie ani przedstawicielach CDPR nie ma tam mowy, poza tym dzisiaj pojawił się kolejny wyciek ale tym razem od Microsoft-u na E3 i tam Wiedźmin też nie widnieje, mam nadzieję, że jednak to tylko plotki, bo przecież Wiedźmin, mam nadzieję, że nie ominie takiej imprezy jak E3. 

Edytowane przez Antiax
Link to post
Share on other sites

Eee stare :P

A wracając do W3, cytuję posta osoby która była na EXPO

 

Byłem, widziałem. Są 3 główne ścieżki zakończenia i dużo( więcej niż 36, podobno sami Redzi stracili rachubę ile tak naprawdę jest możliwości) dodatkowych wariantów. Pokazali nowy artwork, który przedstawia kanały w Novigradzie, łódka będzie częścią gameplay'a, więcej terenów niżeli Novigrad, archipelag i Ziemie Niczyje no i świat w finalnej w formie "może" być większy niż zakładali na początku. Geralt będzie mógł zgolić brodę tylko ona może mu odrastać, będą ważne postacie z Sagi, które nie ukazały się jeszcze w grach, możliwość spożywania eliksirów w trakcie walki, jednak będą one słabsze niżeli te, które będziemy mogli użyć przed walką, na E3 "coś" będzie, przeciwnicy będą atakować Geralta jednocześnie, a nie po kolei. Rozpoczęli nagrania do polskiej wersji językowej, powrócą starzy aktorzy, cena i zawartość edycji kolekcjonerskiej ma być podana wkrótce, przy grze pracuje 12 quest designer'ów, ekwipunek będzie hybrydą tego z Wiedzmina 1 i 2.

Ciekawe wiadomości :P

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

Pewnie to się jeszcze okaże :P świetnie wiadomości rafał :) Mam nadzieję, że to "coś" na E3 to porządny kawał gameplay-u lub chociaż wyśmienity trailer z elementami gameplay-u. Co do quest designerów to PC Gamer pisał, że pracuje ich nad grą 14, a potwierdził to nawet lead quest designer CDPR: “We have about 14, I think,” says lead quest designer Mateusz Tomaszkiewicz." Tak czy siak mało istotne, najważniejsze abyśmy w końcu otrzymali jakieś nowe materiały :) 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...