Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Więc kłamiesz? Bo Demon's Souls i Dark Souls to są hack&slashe, a nie RPGi. Równie dobrze Diablo można nazwać RPGiem.

To, że ja w życiu nie nazwę Diablo RPGiem nie znaczy, że ktoś inny tego nie zrobi. To, że ty nie nazwiesz Dark Souls RPGiem nie znaczy, że ktoś inny tego nie zrobi. Definicja "RPG" znacznie się poszerzyła przez ostatnie 13 lat, czy Tobie i mi się to podoba czy nie.

 

Jak wszystko, co było dotychczas na kickstarterze, czyli piękne gadanie, nic nie robienia, poza żebraniem o kasę. A jak mówili, co oni zrobią, jeśli dostaną odpowiednią kwotę, to takie "Nie no kurna, że ktoś to czyta i daje im jeszcze pieniądze?"

Gdyby nie Kickstarter RPGi starego typu by nie powróciły, ponieważ żaden wydawca by ich nie sfinansował. A deweloperów, którzy mogliby z własnej kiesy wyłożyć kilka milionów na stworzenie własnej gry jest jak na lekarstwo. I prawie żaden z nich nie robi gier RPG.

Jak ktoś nie chce dawać pieniędzy na Kickstarter to bardzo dobrze, bo to jest ryzyko. Tak samo ja od lat nie składam pre-orderów na gry, nie ważne jak nakręcony na dany tytuł jestem (to dotyczy również Wiedźmina 3). Bo dopóki gra nie wyjdzie nie wiadomo czy jest to coś na co się czeka i czy w dniu premiery będzie działać z powodu masy bugów. Albo bo wersja na PC jest niegrywalna.

Sam nie dałem kasy na Project Eternity na KS, co nie zmienia faktu, że jak najbardziej czekam na ten tytuł.

 

Przecież hype jest właśnie na zegarki. Ludzie (choćby przytaczany już wcześniej gram.pl) wypisują o tej grze, jakby im pyta się wydłużyła o połowę. Zadowoleni, podniecenie czuć w każdym wyrazie, jaka ta gra rewolucyjna, wspaniała i och ech, a na AC IV raczej jakiegoś specjalnego hype'u nie ma. Oczywiście hamburgery widzą w tym masę innowacji, ale to na podobnej zasadzie, jak przy każdym CoDzie od kilku lat i jak przy tegorocznym BFie.

Ale mnie NIE obchodzi na co inni się napalają a na co nie. To, że jest hype na Watch_Dogs nie wpływa na mnie i na moją opinię w żadnym stopniu. I to dotyczy każdej gry. AC IV będzie dokładnie tym samym co do tej pory, tylko w szatach piratów i twórcy tego nie ukrywają. I co oznacza, że nawet jej nie tknę. Nie ważne czy będzie to najlepszy Assassin Creed w historii, ja już mam tego dosyć.

Natomiast w przypadku Watch_Dogs jestem zainteresowany, ponieważ jest to nowy tytuł z ciekawymi pomysłami. I czekam na nią, gdyż to JA jestem nią zainteresowany a nie dlatego, że jest na nią hype. A czy będzie dobra ? A skąd mam to wiedzieć. Ale to samo mogę powiedzieć o Wiedźminie 3.

 

Nigdy nie nazwę żadnej gry genialną albo gniotem dopóki dana gra nie wyjdzie i sam w nią nie zagram. Nie ważne jak jestem na nią nakręcony, nie ważne czy jest to Wiedźmin 3, Watch_Dogs, Torment: TIdes of Numenera czy Peggle 2.

Wiedźmin 3 może być genialny. Ale dopóki nie wyjdzie ma równe szanse okazać się niewypałem.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dobra. Skończcie biadolenie bo to jest zbędne. Jak tak bardzo chcecie się wykłócać to wara na PW, a nie tu śmietnik znowu robicie. 

To ktoś się tu kłóci ? To już każda dyskusja, w której ludzie się na jakiś temat nie zgadzają to bójka ? :facepalm:

Link to post
Share on other sites

Bo ten z E3 już uszami mi wychodzi, obejrzałem może ze 100 razy. Znam go na pamięć :D Ale na nowy trzeba pewnie czekać do gamescom xD

 

Geralt na koniu w mega rozdzielczości. Uwaga naprawde duże. 4606x7000  :wariat: Na małych monitorach lepiej tego nie otwierać :D Widać każdy szczegół.

 

 

http://gematsu.com/gallery/albums/the-witcher-3-wild-hunt/june-14-2013/The-Witcher-3-Wild-Hunt_2013_06-14-13_016.jpg

 

Edytowane przez rafal12322
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Tapeta wygląda fajnie, ale jak tak patrzę teraz na nią na pulpicie, to nie mam jak na niej fajnie upchać ikonek, bo są bardzo z prawej strony, ablo brzydko wyglądają

 

http://screenshooter.net/data/uploads/an/gp/uzol.jpg

 

 

 

Stary wygląd był lepszy i do niego wracam:

 

http://screenshooter.net/data/uploads/vh/jp/jwtw.jpg

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Ale ilość moich ikon nie pozwala, aby ładnie i praktycznie to usadowić. Fakt, wygląda nawet lepiej, ale niestety jak patrzę prosto przed siebie, to wówczas nie mam ikonek, muszę mieć wzrok bardziej w prawo i w górę, co jest niestety średnio komfortowe.

 

Poza tym, nie mogę usadowić ikon tak, aby były akurat po środku napisu Wiedźmin 3, inaczej bym się jeszcze zastanowił.

 

@Edit

No tak, wystarczy odhaczyć wyrównanie względem siatki. Teraz się zobaczy. Ahh, przyznaję, że jakby dali jakąś tapetę z cyckami, albo jakąś panną, to by bardziej mnie ona przekonywała. Jak chcę popatrzeć na medalion, to odwracam lekko głowę w lewą stronę i patrzę na moją kolekcjonerkę na biurku, albo na głowę Geralta przy monitorze.

 

@down

Wystarczy kliknąć na obrazek.

Edytowane przez Gwynbleidd
Link to post
Share on other sites

Kurde... sam nie wiem

Stare vs Nowe (tutaj są już dobrze ustawione ikony, aby ładnie wyglądały)

(Cycki & Wiedźmin 2 vs Wiedźmin 3)

Trudny wybór.

Co Wy byście wybrali?

Dobra, zostaję jednak przy starej wersji. Za bardzo się przyzwyczaiłem do ikonek pośrodku pulpitu.

Edytowane przez Gwynbleidd
Link to post
Share on other sites

Ale z nich korzystam. Jak będzie tapeta z jakąś panną, to pewnie wezmę, albo z motywem z W3, tylko, aby pośrodku było miejsce na ikony.

Szkoda, że ta tapeta nie ma miejsca na ikony po środku...

Albo ta.

 

 

A wyprzedzając, to co do jakichś durnych uwag, to PRZEPRASZAM, ŻE LUBIĘ CYCKI.

 

Edytowane przez Gwynbleidd
Link to post
Share on other sites

Masz tylko ikonki do gier, tylko w nie ciągle klikasz? :P ja dalej jestem za krukiem, bo nie są to ikony, które trzeba klikać co 5s.

Cycki może i fajne, ale ciężko sensownie na nich ikony ułożyć.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...