Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Tak wracając do samego wieśka:

 

Ciekawi mnie co będzie się działo z Jaskrem i Zoltanem, w którymś tam z kolei filmiku było powiedziane że zaginęli/ nie widziano ich od dłuższego czasu (co na jedno wychodzi xD ). Co do Zoltana obstawiam że może się kręcić w Mahakamie, albo kombinować coś z Jaskrem który pewnie jak zwykle będzie szpiegował (mam nadzieje że przeciwko czarnym) i znając książki i gry będzie trzeba mu ratować  tyłek :D

Link to post
Share on other sites

dobijają mnie te dywagacje,

 

@Skitles, wybacz że marudzę ale nie śpię na pieniądzach, a poza tym to co mówisz to kompletna bzdura, jeśli było by tak jak mówisz to PC było by kompletnie nieopłacalną pieniężnie platformą, a poza tym ja swojego gt220   kupowałem 3 lata temu a w tej chwili wystarcza ona do śmigania na średnich w 1680x1050 więc nie jest tak źle jak mówisz :) poza tym konsole mają mieć wydajność pokroju 7850 więc taka karta w zupełności wystarczy na gry przyszłej generacji.

To masz małe wymagania i 7850 wystarczy ci na 5 lat bo ja na karcie GT220 nie dałbym rady grać.

Link to post
Share on other sites

@Rafał

 

Już ustawiona na pulpit :D

 

@Skitles

 

Wymagania odnoszą się do moich możliwości finansowych :P jestem uczniem liceum a o zarobek wakacyjny ciężko w mojej miejscowości :/ i tak cud że uciułałem chociaż na tego radka :P



Jak zacznę (daj boże) zarabiać to i wymagania się zwiększą :D

Link to post
Share on other sites

Ja jeszcze nie przeszedłem jedynki i dwójki a tu trójeczka się szykuje , co prawda jedynkę trochę przeszedłem a w dwojeczkę to dopiero co zacząłem grać początki gry ehh jeszcze po drodze Skyrim wskoczył tyle tych gier jest do ogrania a tu się szykują następne :lol: .

 

@Rafał - Dobre :rotfl:

Edytowane przez Igorrodz
ortografia
Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Co do fabuły - co byście chcieli?

 

1) Wybór między Shani, Yennefer i Triss. Pierwszej nie będzie (wielka szkoda... a może jednak powróci?), drugą spotkamy zapewne na końcu gry a trzecia... hmm... wyratuje Geralta z większej opresji ;)

2) Borch Trzy Kawki! Borch Trzy Kawki! Borch Trzy Kawki! Borch Trzy Kawki! Saskia. Borch Trzy Kawki! Borch Trzy Kawki! %-)

3) Zakon Krzyżacki Płonącej Róży jako główna siła w Wielkiej Bitwie z Nilfgardem :>

4) Talar (sprzymierzony z Roche) i jego teksty. W wykonaniu Henryka Talara. Znowu :D

5) Vesemir (śmierć wiedźmina) oraz Ciri jako towarzyszka, córka i kontynuatorka dzieła Vesemira, Geralta i założycielka nowej szkoły - nie wiem jak ale fajnie by było (aby mogły wyjść odpowiednie dodatki czy inne gry w tym świecie 8-) )

6) Cesarz Nilfgardu pokonany przez Radowida Redańskiego... uratowany od śmierci przez Ciri. :->

7) ... :menda:

 

Takie tam fantazje :wariat:

Edytowane przez Igorrodz
Link to post
Share on other sites

1. Shani może się pojawić bo Redzi mówili że chcą zamknąć wszystkie wątki zaczęte w poprzednich częściach a z Shani tak na serio nie wiemy co się stało.

2. i Zerrikanki, wiadomo do czego  :menda:

3. Byłoby fajnie

4. Z Talarem to taka sprawa że musieliby wziąć nasz wybór z W1 gdzie mógł przeżyć lub zginąć

5. Ja dalej zostaje przy tej tezie że ta druga osoba na koniu obok Geralta to Vesemir, nawet krążą grafiki koncepcyjne które na to wskazują

6. Musi być w końcu Ciri bo ja sobie tej gry bez niej nie wyobrażam, tak samo jak bez Triss i Yen

7. Jak najwięcej takich wiosek jak Odmęty w W1, dających klimat, klimat, klimat oraz fajne questy

8. Jakaś wycieczka do lasu w stylu Brokilon oraz na bagna

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

 

 

4. Z Talarem to taka sprawa że musieliby wziąć nasz wybór z W1 gdzie mógł przeżyć lub zginąć

Tylko, że w W2 żył, był zdrów i cały i wysłał wiadomość (ustną) do Geralta, że Biały Wilko coś spie.... :wariat:



 

 

dających klimat, klimat, klimat oraz fajne questy

Kłesty... przynieś, podaj, pozamiataj mają byćograniczone do minimum zatem nie wiem, co Geralt tam by robił... poza tłuczeniem Wiewiórek i Czarnych ;)

Link to post
Share on other sites

Ale np. ta płonąca wioska na pewno tam będzie jakaś rzeźnia i  prędzej czy później pojawią się jakieś ghulopodobne monstra :D Równie dobrze też na polach mogą pojawić się jakieś południce/północnice, zjadarki tak jak to miało miejsce w W1. A jeśli chodzi  o sam bestiariusz to liczę na powrót wampirów których zabrakło w W2 a w jedynce byli to fajni przeciwnicy :D 

Link to post
Share on other sites

Dla mnie to mogliby wprowadzić wszystkie potwory jakie były w W1 i W2 gdzie wszystkie miałyby odświeżone modele oraz by dodali z kilkadziesiąt nowych dziwadeł np. zmiennokształtny %-) %-)

 

ps. Kto oglądał supernatural to będzie wiedzieć o co chodzi z zmiennokształtnym :D

Edytowane przez mroczny85
Link to post
Share on other sites

Z Ciri mogłoby wypalić w końcu to też jakby nie patrzeć wiedźminka :D A co do Jaskra to już sobie to wyobrażam jak przez ulice Novigradu ściga nas wkurzony ojciec jakieś panny którą pozbawiliśmy cnoty   :wariat:

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...