Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Gość usunięty

 

 

Ale sęk w tym że ja chce wszystko na maxa :D

Poczekaj do oficjalnego przedstawienia wymagań rekomendowanych - i kup coś mocniejszego od tego. Na razie to tylko gdybanie i wróżenie ze szklanej kuli. I nie zapominaj, że nawet najmocniejsze konsole nowej generacji będą słabsze od tego 8-)

Link to post
Share on other sites

Dwie poprzednie gry też podobnie hajpowali przed premierą, a jednak sporo pozostawiały do życzenia. Ja mam swoje obawy dotyczące walki (że nie będzie tak różowo jak to zapowiadają) oraz losowych bugów (w stylu drobnych niedoróbek, które rujnują całą przyjemność z gry, np. idiotyczne animacje otwierania i zamykania drzwi w W2). Ale jeżeli nie będą się spieszyć i wszystko zapną na ostatni guzik, to będzie megahit. Mój znajomy pracuje w CDPR przy animacji, oczywiście sekretów żadnych nie zdradza, ale mówi że przed nimi jeszcze dłuuuuga droga, to co pokazano na E3 to jest już prawie skończony wycinek świata wypudrowany specjalnie na potrzeby targów.

Zn alezione w necie :)

Link to post
Share on other sites

 

 

A jak twoim zdaniem jedna mocna pokroju 780 uciągnie to wszystko ofc na maxa ?

 

tak

 

 

 

To zróbmy teoretyczne przypuszczenie...
 

 

bez przesady, to mimo wszystko jest gra także pod konsole, wiadomo obetną na nie to i owo, ale dużo nie będą mogli

 

 

 

Ja i tak tego physX pewnie wyłączę bo to pewnie będzie coś jak w tych mechach przez sieć kolorowe rozbłyski podczas czarów bedą latały i się wiły a bez physX będzie tylko błysk.
 

 

rozbłyski to efekty cząsteczkowe, a nie fizyka, a fizyka ma służyć między innymi do odwzorowania modelu pływania łodzią i zachowania się morza

Link to post
Share on other sites

ale pierdzielicie za przeproszeniem farmazony co do tej grafiki, 7950 minimalna do komfortowej gry?!? Nie zapominajcie że to idzie na konsole jeszcze, a filmiki z E3 o niczym nie świadczą, będzie śmigać na maxa na zwykłym 7850, bo jeśli miało by być tak jak mówicie to raczej nie opłacało by się im w ogóle wypuszczać tego na PC, ile procent graczy ma kartę pokroju 7950, proszę.....

Edytowane przez Wolwgang
Link to post
Share on other sites

, ile procent graczy ma kartę pokroju 7950, proszę.....

marny :D

Też mi się wydaje , że taki HD7850 nawet się nie zachłyśnie (PS4 ma GPU o podobnej mocy obliczeniowej a Xbox one znacznie niższej). Być może nie wszystko będzie można ustawić na max ale myślę , że większość ;)

Edytowane przez R-Koniu
Link to post
Share on other sites

dobijają mnie te dywagacje,

 

@Skitles, wybacz że marudzę ale nie śpię na pieniądzach, a poza tym to co mówisz to kompletna bzdura, jeśli było by tak jak mówisz to PC było by kompletnie nieopłacalną pieniężnie platformą, a poza tym ja swojego gt220   kupowałem 3 lata temu a w tej chwili wystarcza ona do śmigania na średnich w 1680x1050 więc nie jest tak źle jak mówisz :) poza tym konsole mają mieć wydajność pokroju 7850 więc taka karta w zupełności wystarczy na gry przyszłej generacji.

Edytowane przez Wolwgang
Link to post
Share on other sites

@up jest różnica pomiędzy da radę odpalić, da radę grać, a grać komfortowo na pełnych detalach

 

a, że GT220 wystarcza to już sobie wmawiaj, twoja sprawa

 

 

 

 

Też mi się wydaje , że taki HD7850 nawet się nie zachłyśnie (PS4 ma GPU o podobnej mocy obliczeniowej a Xbox one znacznie niższej

 

wersja na pecety nie będzie taka sam jak na konsole, na blaszaki dostaniemy więcej

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@up wmawiaj? no cóż, nikt ci nie każe wierzyć ale ja sobie nie wmawiam :) ale nie mam zamiaru ciągnąć tej dywagacji bo to jak dla mnie pierdzielenie o szopenie skoro nawet nie pokazano jeszcze prawdziwego gameplaya z W3

Edytowane przez Wolwgang
Link to post
Share on other sites

 

 

No wiesz co i ani słowa nie powiedzieć

 

 

 

Maciek Maj z CDP RED, pokazał trochę, nieprezentowanych jeszcze rzeczy związanych z miedźwinem trzy, nie dużo

 

 

 

Nawijaj jak tam się prezentuje ta gra bo na tym krótkim trailerze to mało było widać. Pokazali chociaż jak działa ten nowy system walki, duża różnica względem W2?

 

 

 

zasadnicza część prezentacji dotyczyła technikaliów, a konkretnie grafiki
 
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...