Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Gość usunięty
nigdy nie chciałem wejść na NV ale przez polaczków muszę ..., pewnie dostali kasę za używanie physx :(

Dopóki nie ma oficjalnych minimalnych wymagań to trudno wyrokować z tym. Poza tym niekoniecznie PhysX, jest jeszcze Havok Physics na którym to silniku równie dobrze CDProjet Red może te efekty oprzeć, nieprawdaż?

 

 

 

Można też kupić jakiegoś słabszego GF do samego PhysX i efektów :) Podobno działa to też z kartami AMD. Ja nie wiem czy właśnie tak nie zrobie :D

A w momentach w których nie będziesz grał będziesz wyciągał kartę z peceta? Bo używana czy nie - i tak pobierać będzie prąd...

Tak w ogóle to minimum na dzisiaj pod takie coś jest GTS450 ale lepiej nie schodzić niżej niż GTX460 - trochę się tym interesowałem, zresztą Danny zapewne to potwierdzi... Ale ok, GTX650 też się nada, ma niższy pobór i delikatnie więcej SP...

Link to post
Share on other sites

Co Ty w ogóle gadasz ? :lol2: Przy GTX680 (lub odpowiedniku AMD) przykładowo by dedyk dla PhysX miał sens to wystarzy karta pokroju 9800GT/GTS250/GTX260 216SP wg. upodobań i takiej karcie by nie szumiała dać wentyle na minimum lub zmienić chłodzenie i zrobić pasywniaka. Nic więcej nie potrzeba... ;) I działa to na każdej wersji PhysX bez żadnych cudów i wianków.

Dopisuję że testowałem wiele takich konfiguracji i pleciecie zwykłe głupoty... Interesować się a mieć konfigi i testować to w różnych tandemach to różne rzeczy.

Edytowane przez henus7
Link to post
Share on other sites

To w takim razie co będzie najlepsze na dzisiejsze czasy jako dedyk do PhysX ?? Myślałem, że GTX 650Ti Boost będzie wystarczał aż nad to. Jednak jeżeli okaże się za słabe to co pomoże w tedy, GTX 660 lub 660Ti ?

 

Niech ktoś mnie oświeci jeśli może.

Edytowane przez mroczny85
Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Moim zdaniem jeśli weźmiesz zwykłe GTX650, które ma 384 SP powinno już być naprawdę ok, szczególnie iż TDP tej karty to 64W, czyli zdecydowanie mniej niż GTS450 (106W przy 192 SP) a zdecydowanie niż GTX460 (160W przy 336 SP). Oczywiście liczy się tutaj też cena samej karty - nowego GTX650 od Palita można dostać za około 380zł http://www.ceneo.pl/17993943 (a na tablicy czy allegro jeszcze taniej). Ta karta będzie ok ze względu na pobór, bo gdy się nie gra (idle) to druga karcioszka też coś zużywa, ta używa niewiele.

 

Ja tam osobiście zastanawiam się raczej nad dołożeniem drugiej do SLI (mam GTX460 1GB SOC) ponieważ tak w ogólnym rozrachunku będzie wdajniej, za taką używaną zapłacę około 350zł.

 

Alr jak chcesz tylko dedyk do PhysX to GTX650 wydaje się optymalna - i tak nic poza SP nie będziesz z niej wykorzystywał...



http://www.benchmark.pl/komparator-gpu.html

Link to post
Share on other sites

Dopisuję że testowałem wiele takich konfiguracji i pleciecie zwykłe głupoty... Interesować się a mieć konfigi i testować to w różnych tandemach to różne rzeczy.

Jak tak się dobrze znasz to opisz z czym to sie je i jak to funkcjonuje bo mnie to ciekawi. :P Jak się takie karty podpina, co się w opcjach ustawia, jaka minimalna karta do samego PhysX itd. Ogólnie jak to wszystko funkcjonuje ;)

 

Ale jak dla mnie to chyba najlepiej wyjdzie albo walnąć 780 albo 760 Ti w SLI :D

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty
Jak się takie karty podpina, co się w opcjach ustawia, jaka minimalna karta do samego PhysX itd. Ogólnie jak to wszystko funkcjonuje ;)

Poczytaj sobie tutaj - http://forum.benchmark.pl/topic/72573-hybrid-physxradeon-geforce/

 

 

 

Najlepszym pewniakiem by było zakupienie drugiej 670 albo dołożenie i kupno 780.

Szereg testów userów w sieci wskazuje, że istnieje minimalne minimum, o którym napisałem wcześniej. Oczywiście SLI to dobry pomysł. Nie sądzę jednak, że GTX650 (i każda mocniejsza) będzie ograniczała to, co posiadasz teraz.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli tak patrzeć to 760Ti będzie trochę mocniejsza od mojej :P Jednak za to w cenie 660Ti :/ :/ Chyba po wakacjach jak coś mnie trafi to kupuje 780 :wariat: :wariat:

 

Albo poczekam na nowe grafiki :D lub wymagania oficjalne W3. To trzecie jest najbardziej realne :P

Edytowane przez mroczny85
Link to post
Share on other sites

I tak kupowanie grafiki przed premierą nowego Wieśka nie ma najmniejszego sensu. Gra ma przed sobą jeszcze z rok produkcji, a nawet jak podadzą kilka miesięcy przed premierą wymagania sprzętowe to i tak jak gra rzeczywiście działa na danym sprzęcie okaże się po premierze.

Link to post
Share on other sites

Tak w ogóle to naprawdę polecam obejrzeć drugi wywiad. Oprócz pytań jest tam sporo wstawek gdzie "prezenterka" opisuje sporo rzeczy, które były pokazane na pokazie prasowym, a nie są ogólnodostępne. Między innymi trailer, którego my jeszcze nie widzieliśmy.

Link to post
Share on other sites

Tak w ogóle to naprawdę polecam obejrzeć drugi wywiad. Oprócz pytań jest tam sporo wstawek gdzie "prezenterka" opisuje sporo rzeczy, które były pokazane na pokazie prasowym, a nie są ogólnodostępne. Między innymi trailer, którego my jeszcze nie widzieliśmy.

Tym bardziej że prowadzi go moja ulubiona dziewczyna :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...