Skocz do zawartości

zestaw z monitorem do 2000 zl lub resztą podzespołów do 1600 zl


Recommended Posts

Witajcie. Jako że mój stary komputer ma już 6 lat postanowiłem kupić coś nowego. Potrzebuje skrzynki oraz monitora filo hd do 2000 zl. Posiadam w domu phenoma ii x4 955 be + Asusa m5a78l i 2 gb ddr3 ramy które kupiłem po niskiej cenie. Do tego już mam seagate 500 gb sata 3, cruciala m4 64 gb który też kupiłem po okazyjnie cenie i bude.

Więc potrzebuje karty, chłodzenia, zasilacza, monitora i ewentualnie dodatkowo ramu . Myślałem nad hd 7850 2 gb, ale co z reszta?

Tak więc potrzebuje pomocy w doborze podzespołów i oceny czy ma to sens. Dodaje że podstawkę będę zmieniał w przyszłości na intela, ale to już za 2 lata. Ewentualnie co mogę złożyć za 2000 zł

Czekam i dziękuję za pomoc.

 

Edit. Dodam że będzie oc o ile da to zestaw

Edytowane przez esperanzo
Link to post
Share on other sites

Postawiłbym tutaj na początek na lepszy / większy ekran kupując LG 23EA63V-P (IPS, 5ms, DVI, HDMI, LED)

 

Jeżeli chcesz po kosztach to 21 cali również na IPS LG 22EA53VQ-P (IPS, 5ms, DVI, HDMI, LED)jeszcze bardziej po kosztach 21 cali na TN z DVI Benq GL2250 (16:9, FullHD, 5ms, DVI, LED)

 

SilentiumPC Brutus M23 Pure Black (bez zasilacza)

Thermaltake Smart SE Modular 80+ 530W

Crucial 4GB 1333MHz CL9 Spectek

Xigmatek Gaia SD1283

Sapphire Radeon HD7870 2GB DDR5 256bit (1000/4800)

 

+ ekran podany jako pierwszy daje kwotę 1956 zł 

 

Taniej oczywiście możesz wybrać Sapphire Radeon HD7850 1GB DDR5 /256bit/ DVI/HDMI/DP

Link to post
Share on other sites

Ale to Ty musisz wiedzieć czy ma to sens dla Ciebie, nasze zdanie raczej mało tutaj ma do rzeczy, ktoś Ci powie że ma to sens, a ktoś że nie ...

 

SilentiumPC Brutus M23 Pure Black (bez zasilacza)

Crucial 4GB 1333MHz CL9 Spectek

Xigmatek Gaia SD1283

Sapphire Radeon HD7850 1GB DDR5 /256bit/ DVI/HDMI/DP

Benq GL2250 (16:9, FullHD, 5ms, DVI, LED)

High Power Element Plus 500W

 

1646 zł

 

Dla mnie akurat takie połączenie ma sens gdyż sam posiadam 7850 + Phenom X4 i póki co więcej nie potrzebuje, ale i tez nie jestem maniakiem gier.

 

Najpierw może podaj jakie Ty posiadasz oczekiwania wobec takiego zestawu ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...