Skocz do zawartości

Zapraszam do konkursu i dyskusji


Recommended Posts

Fajnie ze Gigabyte organizuje konkurs ale szkoda ze w nagrodach nie ma elektroniki zadnej. Chociazby kolejnej plyty z atomem, albo jakies wzglednie tanszej karciochy graficznej, np 4770 :menda: Albo jeszcze cos innego, jakis mobas albo coś :)

Konkurs obejmuje tylko dzial "Rozwiąż problem z GIGABYTE - Konkurs II"? Czy poradnik/Zwykly dzial eksperta Gigabyte/reszte forum? Jak juz bylo mowione poprzednio moznaby rozwazyc rozszerzenie tego bo nie kazdy tutaj wrzuca temat. Albo do kazdego dzialu dodac ogloszenie "Masz problem z produktem gigabyte?" I w nim napisac zeby tutaj pisac etc :o

Link to post
Share on other sites

Zapraszam Cię do brania udziału w konkursach na samej stronie benchmark - tam elektronika zawsze jest do wygrania. Na forum jednak nie zawsze będę miał taką możliwość.

 

W dziale "Procesory, płyty główne, chipsety" jest temat z przekierowaniem także to chyba wystarczy. Proponuję także żeby zachęcać użytkowników do przenoszenia tematu lub interwencje u moderatora o przesunięcie.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Chyba minął już termin zakonczenia konkursu. Nie trzeba zbytnio przeliczać głosów ani sie zbeirać, żeby ogłosić zwycięzcę, więc czy po prostu zapomnieliście o tym konkursie czy moze jakies inne przyczyny tego opoznienia są?

 

Edit:

Nie zauważyłem, "frog01 wygrywa konkursik". Moglibyscie jakos nowego posta napisac z tym a nie edycja pierwszego posta w temacie, bo to nie zauwazy człowiek czesto :)

Link to post
Share on other sites

tylko coś ambitniejszego, a nie tak jak ostatnio, że kto szybciej pisze ten wygrywa, mnie nie ma cały dzień przy kompie bo jestem na uczelni

 

co do długopisów, trójkolorowy mi się sprawuje, a dwa zwykłe zdążyłem już zgubić

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...