Skocz do zawartości

Części do PC za 1500 zł


Recommended Posts

  • Zastosowanie komputera : gry, nauka informatyki
  • Maksymalna kwota : 1500 zł
  • Których części potrzebuję : Procesor, Karta graficzna, Płyta główna
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : chciałbym, ale nie muszę
  • Rozdzielczość mojego monitora : 1920x1080
  • Specjalne wymagania : w miare cichy, wydajny, w przyszłości wymiana GPU żeby ładnie działał Wiedźmin 3
  • Części z poprzedniego komputera : cała reszta której nie potrzebuję wymieniać, zasilacz: Corsair VS550
  • Własna propozycja zestawu : AMD FX 6300, Asrock 970 extreme3, His Radeon 7850 FAN 1GB, SPC Fortis
  • Inne : najtańszy Radeon 7850 znalazłem tu: http://www.kurtmedia.pl/product-pol-340377-HIS-Radeon-HD7850-1024MB-DDR5-256b-D-H-D-PCI-E.html , czy warto kupować w tym sklepie, czy jest godny zaufania?

 

 

wpadłem na taki pomysł żeby kupić Gtx 760 + core i3 + msi b75 -e33 

razem wyjdzie ok 1700zł 

co myślcie ??

 

wielkie dzięki za sugestie LOL :(

 

może od razu zamknijcie temat  :/

Link to post
Share on other sites

Wybacz, że tak późno odpisuję. Nie przeglądam wszystkich tematów, a natknąłem się na twoją wypowiedź przypadkiem (po plusie za moją wypowiedź w innym temacie).

Jaką masz obudowę?

Procesor: Intel Core i5-3350P /3.1GHz, 6MB, LGA 1155, BOX/ 669 zł
Płyta główna: MSI B75A-G43 /intel B75, LGA1155/ 259 zł
Karta graficzna: Asus GeForce GTX 660 Ti DCII OC 2GB DDR5 192bit (1058/6008) 930 zł // lub któryś z 760 (ale wtedy cena znowu rośnie o 100zł) // ewentualnie któraś z 660

Suma:  1858.00 zł

Ceny z esc.pl

Wiem, że przekroczyłem budżet, jednak warto dołożyć. Części co roku normalny śmiertelnik nie wymienia, więc szkoda nie brać wydajniejszych podzespołów.

Sugeruję i5, ponieważ gry coraz częściej korzystają z większej liczby rdzeni, a i3 posiada 2 rdzenie fizyczne + 2 z HT, przez co może okazać się później, że ten komponent będzie wąskim gardłem. I5 natomiast posiada 4 rdzenie fizyczne, więc poradzi sobie bardzo dobrze. AMD'ki ci odradzam do gier (procesory), ponieważ nie radzą sobie za dobrze.

Edytowane przez florenek
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...