Skocz do zawartości

Edifier S330D - Czy to dobry wybór?


Recommended Posts

Witam.

 

Na początku byłem wielce uradowany i oczarowany głośnikami Logitech.

 

Potem po wielu forach zyskały one u mnie złą opinię.

 

Zastanawiam się teraz nad kupnem: Edifier S330D

 

Moje pytania są takie:

-Czy posiadają fajny bas ^^? (moje teraźniejsze x-530 lekko pierdzą i nie są zbyt mocne)

-Jak są głośne?

-Co o nich sądzicie?

-Jaka jest ich awaryjność?

 

Jeżeli macie jakiś zestaw 2.1 (5.1 niestety jest u mnie nie dopasowany (mam za duży pokój) i muszę wszystko mieć na biurku co psuje efekt) w granicach 300-500 zł to bardzo bym prosił

 

Pozdrawiam, Avarbs.

Link to post
Share on other sites

awaryjnosc ponizej 0,5% tak podaje producent i z tego co po forach slychac powinno sie zgadzac, czyli jest mala awaryjnosc.

 

W tym zestawie masz wszystkie podlaczenia jakie potrzebujesz czyli masz nawet ponizej 600 zl optyk tutaj mozesz takze sprawdzic wersje C2XD masz tez optyka i kosztuje ponizej 500zl ale ma inna specyfikacje i jest 2.1 + wzmacniacz.

 

Wiekszosc glosnikow edifiera jest produkowane po to by mialy dobry dzwiek i neutralny bas czyli super glosno ci nie zagra tak samo od siebie musisz ustawienia w karcie muzycznej ustawic na najwyzsze ale to normalne chyba ze kupisz S530D czy S730 to wtedy juz nic nie musisz zmieniac:)

 

Bas jest dobry ale jak lubisz tylko lupanki to nie kupuj edifierow tutaj jest wszystko dopasowane do siebie i nie bedziesz mial dudnienia tak jak w logitechach nawet na najwyzszych ustawieniach gra to wszystko poprawnie bez wiekszych przesterowan.

 

Mysle ze to dobry wybor i bedziesz zadowolony ale nie bedziesz mial przy nich pilota bezprzewodowego sprawdz sobie jeszcze C3 Edifiera tez super glosniki.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...