Skocz do zawartości

jakie wentylatory do Noctua NH-D14


Recommended Posts

witam

proszę o pomoc - jakie kupić wentylatory do Noctua NH-D14 - koniecznie z PWM i zapinkami; niestety fabrycznych140 mm NF-P14 PWM nie mogę nigdzie znaleźć; nadmieniam, że chciałbym zamontować 3 sztuki (oryginały planuję wykorzystać w obudowie podpięte pod kontroler Scythe), procesor I7 2600K;

z góry dziękuję za okazaną pomoc

 

 

Link to post
Share on other sites

Tak myślałem, że nie da się dokupić tych "drucików" :)

 

Zmieniam, bo nie mają PWM, i jak dla mnie trochę hałasują - jednostka do prac biurowych, internetu, foto, video, czasami do gier (I7 2600K, Asus P8Z77-V PRO, RAM Corsair CML16GX3M2A1600C10 32GB, Asus GTX 670, Creative SB X-Fi Fatality XtremeGamer Sound Card PCI, Be quiet! Straight Power E9-CM-680W BN199, SAMSUNG SSD 830 Series  (SATA-III), SAMSUNG HD103SJ  (1000 GB, 7200 RPM, SATA-II), Chieftec BA-01B-B-B

 

...

 

Dzisiaj pobawiłem się trochę i zamontowałem na coolerze Noctuę NF-A15... i nastała cisza, więc czeka mnie jeszcze zakup dwóch takich samych (z przeznaczeniem na fan cpu opt plus dodatkowy - trzeci fan z przeznaczeniem na cooler) i zdaje się, że osiągnę zamierzony efekt... teraz w idle fan cpu chodzi na niecałe 200 rpm i jest niesłyszalny - nie wiem tylko, czy nie podnieść minimalnych obrotów na 300? Temperatura procesora w idle 31 stopni (testy zrobię wieczorem w Aidzie64)...

 

Zamierzam też usunąć koszyk na dyski (mam w planach zakup drugiego SSD i oba przenieść do kieszeni Silverstone SST-FP36B, USB 3.0 with 3.5" to 2* 2.5" w zatoce 3,5''), a w miejsce koszyka założyć dwa wentylatory 140 mm... ponadto zyskam dodatkowe dwa USB3.0 na przednim panelu (na płycie mam dwa porty USB3.0)

Edytowane przez vidio
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...