Skocz do zawartości

Recommended Posts

Siema mam do wyboru słuchawki firmy razer a konkretnie Electra lub Orca, które będę lepsze ? Chodzi mi o słuchawki do gier, a konkretnie wielogodzinne maniaczenie w gry mmo lub fps, na mikrofonie mi nie zależy, czasami też będę słuchał na nich muzyki na telefonie albo komputerze, czyli ogólne zastosowanie słuchawek trochę tego trochę tamtego http://www.forumpc.pl/public/style_emoticons/default/wink.png I od razu mówię że żadne inne słuchawki mnie nie interesują gdyż wygrałem konkurs i mam tylko te 2 modele do wyboru, z góry dziękuje za odpowiedzi.

 

Link to post
Share on other sites

Ja bym brał model Orca - są sporo lżejsze, nie powinny mocno dociskać do uszu oraz mają lepsze pasmo przenoszenia. Orca są o wiele lepsze do muzyki, natomiast electra bardziej na miasto (podobno dobrze izolują). Swoją drogą Orca mają mniejsze pady niż electra (50 mm vs 55 mm), ale o ile nie masz bardzo dużych uszu to nie powinien być problem.

No i Electra mają mikrofon.

 

Ja na twoim miejscu bym jednak zobaczył, który model szybciej schodzi i sprzedał je za 200-220 zł, po czym kupić coś lepszego - chociażby AKG K514 MK II za 150-170 zł. W ten sposób miałbyś lepsze słuchawki i 50 zł do przodu  :D

Link to post
Share on other sites

A co daje to pasmo przenoszenia ? xd Orca niby fajne gdyby nie ten oczojebny kolor xd

Mówiąc kolokwialnie - daje to, że możesz usłyszeć więcej ;)

 

Im szersze pasmo przenoszenia, tym więcej skrajnych częstotliwości jest odtwarzanych przez przetworniki (głośniki w słuchawkach). Jesli słuchasz muzyki w bardzo dobrej jakości, możesz wyłapać "więcej szczegółów". Jednak, to również zależy od tego jak dobry masz słuch, z czego odtwarzasz muzykę i jakiej jakości słuchasz nagrań.

Generalnie, im "większe" pasmo przenoszenia, tym lepiej :)

Link to post
Share on other sites

Orca mają dosyć dobre pasmo przenoszenia, po prostu Electra ma słabiutkie pasmo. I mówię tu o dolnej granicy, więc bass powinien być lepszy w Orca.

 

Kolor rzeczywiście jest oczodoło-skupiający, ale skoro będziesz używał tych słuchawek w domu to nie powinien być problem.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Siema mam do wyboru słuchawki firmy razer a konkretnie Electra lub Orca, które będę lepsze ? Chodzi mi o słuchawki do gier, a konkretnie wielogodzinne maniaczenie w gry mmo lub fps, na mikrofonie mi nie zależy, czasami też będę słuchał na nich muzyki na telefonie albo komputerze, czyli ogólne zastosowanie słuchawek trochę tego trochę tamtego http://www.forumpc.pl/public/style_emoticons/default/wink.png I od razu mówię że żadne inne słuchawki mnie nie interesują gdyż wygrałem konkurs i mam tylko te 2 modele do wyboru, z góry dziękuje za odpowiedzi.

Bierz droższe i od razu na allegro :D,najlepiej na tym wyjdziesz :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Słuchawek nie zamierzam sprzedawać ;) mam zaufanie do firmy razer i jak dla mnie robi dobre produkty, tylko zaistniała mała zmiana pomyliłem się i mam jedna do wyboru orca i carcharias, z specyfikacji są podobne ale za Carcharias przemawia to że ma mikrofon, które mają lepszą jakość dźwięku ?

Link to post
Share on other sites
Słuchawek nie zamierzam sprzedawać mam zaufanie do firmy razer i jak dla mnie robi dobre produkty

 

Chcesz badziewie twoja sprawa twoje pieniądze, proszę Cię tylko się teraz nie kłóć, że jest inaczej.

Jak można mieć zaufanie do producenta, którego połowa produktów to totalny szajs? Piszę to pomimo, że jestem szczęśliwym posiadaczem goliathusa, a wcześniej deathadder'a.

 

 

które mają lepszą jakość dźwięku ?

 

Lepsze będą najtańsze luxy za stówę: HD681

Link to post
Share on other sites

Chcesz badziewie twoja sprawa twoje pieniądze, proszę Cię tylko się teraz nie kłóć, że jest inaczej.

Jak można mieć zaufanie do procenta, którego połowa produktów to totalny szajs? Piszę to pomimo, że jestem szczęśliwym posiadaczem goliathusa, a wcześniej deathadder'a.

 

 

 

Lepsze będą najtańsze luxy za stówę: HD681

Amen :D.

 

W sumie to nie wiem po co autor męczy ogóra?,jak ma zaufanie do razera :rotfl: i nie chce sprzedawać tych "słuchawek" to rzut monetą i problem rozwiązany :D.

Edytowane przez sting3572
Link to post
Share on other sites

Ludzie ogarnijcie się niektórzy jak słyszą słowo "Razer" to padaczki dostają, wybrałem te carcharias jakość dźwięku i pozycjonowanie jak dla mnie świetne :) Tylko jest jedna dziwna rzecz xd one mają 2x mini jack i 1x usb do zasilania i jak jest usb podłączone i nie lecie w tym momencie żadna muzyki itp to słuchawki takie dziwne szumy wydaja ale jak włączę obojętnie jaki dźwięk to szumy znikają o co chodzi ? xd

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...