Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć,

zamierzam zamówić zestaw komputerowy i chciałbym się zapytać który z tych sklepów, esc.pl bądź techplanet.pl lepiej wybrać? Przeglądałem kilka tematów i opinie są różne, a chciałbym zamówić gotowy zestaw. Akurat w tych sklepach wychodzi najtaniej. (ewentualnie saturion.pl, ale on nie oferuje składania komputera)

 

Czy sprzęt długo będzie iść, lub czy sklep powiadomi mnie sam jeżeli opóźnienie nastapi to jednak ma mniejszy priorytet - w którym z tych sklepów miałbym lepszą gwarancę że porządnie zmontują pc i wyślą go dobrze zabezpieczonego (kable można potem samemu ułożyć) i gdzie, ewentualnie, w sposób normalny, przyjmą na gwarancję dany podzespół w przypadku usterki.

Link to post
Share on other sites

No właśnie sprawdziłem arest.pl, nie licząc braku kilku komponentów na które miałem oko, niektóre z nich są troszkę droższe niż w esc.pl czy techplanet.

 

W agito.pl zamawiałem ostatnio grafikę, chociaż udało mi się trafić na niższą cenę (o dziwo zmieniali jej cenę w sumie codzinnie, raz wyżej, raz niżej) wygląda na to że jest uszkodzona, więc niedługo przekonam się jaki mają serwis.

 

Nadal mnie interesuje, czy lepiej brać z esc.pl czy z techplanet, gdybym miał tylko te dwa sklepy do wyboru.

Link to post
Share on other sites

 

 

Nadal mnie interesuje, czy lepiej brać z esc.pl czy z techplanet, gdybym miał tylko te dwa sklepy do wyboru.

 

Nie ma tutaj jednoznacznej odpowiedzi. Wszystkie sklepy są ok, z drugiej strony w wszystkich sklepach zdarzają się wpadki / problemy.

Link to post
Share on other sites

To będziesz musiał się przekonać na własnej skórze, może być jeden super mega wyśmienity sklep, ale również może zdarzyć im się wpadka powiedzmy na Twoim przykładzie, że coś źle dopasowali wysłali lub też złożyli. Nie życzę Ci tego, ale takie rzeczy czasem się zdarzają :/

Link to post
Share on other sites

Najlepiej jakbyś zamówił komponenty tam, gdzie będzie najtaniej (saturion, morele) i sam złożył sobie zestaw. Zrobisz to staranniej i z większą pieczołowitością od osoby, która robi to setny raz i wpadła w rutynę, a do tego goni ją czas, bo będziesz to robił dla siebie. A złożenie wszystkiego do kupy naprawdę nie jest trudne. Wszystkie części przyjdą fabrycznie zapakowane i zabezpieczone, więc masz pewność, że nic nie ulegnie uszkodzeniu podczas transportu.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Kupowałem cały zestaw z techplanetu. Jednak problem był tylko z zasilaczem. Zamówiłem ten droższy a dostałem ten tańszy bez różnicy w cenie. Panowie nie chcieli nawet zrobić rabatu. Ale coś tam wykombinowali i pozjeżdżali z cen na niektórych komponentach. Co do dostawy - odbiór był osobisty ze względu na monitor który również zamawiałem. Czas? - szybko, komputer zamówiony z rana w poniedziałek w środę już był do odbioru. 

 

Ogólnie sklep mogę polecić mimo tego "wybryku" z zasilaczem.

 

 

PS: Ooops ;/ nie zauważyłem ostatniej daty... Bardzo przepraszam za odkop :(

Edytowane przez triv961
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
Wpisalem kod rabatowy

 

Esc.pl posiada kody rabatowe ?

 

Sprzet poskladali niechlujnie

 

Można foto, bo aż ciekaw jestem ....

 

No i oczywiscie windowsa nie zainstalowali

 

A kupiłeś go ?

 

Śmierdzi to bardziej sianiem kolejnych herezji na temat dobrego sprawdzonego sklepu 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...