Skocz do zawartości

LG 4X HD ustawienia mobilnego internetu


Recommended Posts

Witam, w następnym tygodniu kupuje sobie 4X HD, żebym nie miał problemu na samym początku chce zapytac czy musze konfigurowac telefon u mojego operatora żeby działał mi internet (poza WiFi oczywiście) czy on jest już fabrycznie skonfigurowany...? Bo chce tez wykonac aktualizacje do nowszej wersji Drodka przez LG PC Suite.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

 

 

czy musze konfigurowac telefon u mojego operatora żeby działał mi internet

Nie zaszkodzi. Każda sieć ma taki konfigurator, poszukaj na ich stronie WWW (lub podaj nam jakiej sieci dotyczy to pomożemy).

Link to post
Share on other sites

Dotyczy to sieci Orange drodzy koledzy, mam tez Plusa ale on siedzi w starym K550i...więc 4X HD będzie w Orange, tylko że na stronie nie ma takiego modelu... jak możecie to pomóżcie;) a druga sprawa to karta pamięci, bo chce kupic 16 GB i nie wiem jak będzie z folderami...chce sobie je na karcie porobic np muzyka, zdjęcia itp i żeby mi to telefon widział po jej włożeniu.

Dzięki.

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

http://ustaw.orange.pl/

Faktycznie, takiego modelu nie znalazłem. Zadzwoń zatem do BOK - lub udaj się do ich punktu, celem konfiguracji, niech Ci poślą odpowiednie wiadomości konfiguracyjne (dwie: na MMS i na internet).

 

 

 

druga sprawa to karta pamięci, bo chce kupic 16 GB i nie wiem jak będzie z folderami...chce sobie je na karcie porobic np muzyka, zdjęcia itp i żeby mi to telefon widział po jej włożeniu.

W ustawieniach fona zaznaczasz, że to ma być na karcie i smartfon (android) sam utworzy odpowiednie. A jak nie to popatrz jak to masz w fonie i utwórz ręcznie identyczne ale na karcie microSD.

Link to post
Share on other sites

Dobra to pierwsze wiem, jak nie bede mógł skonfiguruwac to do punktu Orange sie udam;) ale najpierw priorytetem dla mnie jest aktualizacja Drodka;) kwestia nr 2, chodzi mi o to że jak kupie kartę powiedzmy tam te 16GB wiecej nie potrzebuje, wsunę ją do komputera, utworzę sobie na niej odpowiednie foldery, np muzyka, zdjęcia itp, póxniej wsunę ją do 4X HD to czy będzie mozna sobie przeglądac te foldery? Wiecie o co mi chodzi, czy po prostu bede miał tylko jako kartę i nic więćej...

Link to post
Share on other sites

Aktualizacja androida -> podpinasz do kompa telefon, ustawiasz tryb "Oprogramowanie LG".

Ściągasz te programy -> http://www.lg.com/pl/wsparcie-telefonow-komorkowych/lg-LGP880

Jeśli chce PC Suit to zainstaluj. Jeżeli aktualizacja android'a będzie dostępna w LG Mobile Tools przycisk będzie podświetlony na różowo lub tym podobny kolor.

Program sam pobierze nowego andka, zainstaluje go i uruchomi na nowo telefon. Proponuję tylko przed aktualizacją sprawdzić czy bateria ma więcej niż 30%, sugeruję by była naładowana na 100%.

 

Karta SD -> nic nie twórz na kompie. Wystarczy, że wsadzisz ją do telefonu, a on sam utworzy wszystkie odpowiednie foldery. Później tylko poprzez tryb "Synch. multimediów (MTP)" przerzucasz na kartę pamięci lub pamięć wewnętrzną telefonu.

 

Proponuję Ci też zainstalować z Google Play Explorer+. Andek od LG nie posiada wbudowanego oprogramowania do przeglądania zawartości pamięci wewnętrznej oraz karty pamięci.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...