Skocz do zawartości

Komputer do gier (4000zł)


Recommended Posts

Witam. Chciałbym, abyście pomogli mi w złożeniu komputera. Najlepiej gdyby był on złożony w Techplanet.pl ew. morele.net chociaż nie chciałbym, ale jeśli będzie taniej, to oczywiście.

 

  • Zastosowanie komputera : Gry
  • Maksymalna kwota :4000zł (jeżeli NAPRAWDĘ było by warto, to mogę odczekać 2 msc. na dodatkowe 600-700zł
  • Których części potrzebuję :Sama buda
  • Czy będę podkręcać sprzęt? :W miarę możliwości tak
  • Rozdzielczość mojego monitora :Full HD
  • Specjalne wymagania :Obudowa z filtrami przeciwkurzowymi, jak najtańsza i jak najbardziej przewiewna.
  • Części z poprzedniego komputera : Brak, komputer ma ok. 10 lat, czy stara nagrywarka CD/DVD będzie pasować do nowego kompa?
  • Własna propozycja zestawu : Nie mam takiej, no ale: i5 3570k + MSI gd-45, jakieś corsairy low profile, zasilacz xfx core 550w, Karta graf:?, karta dźwiękowa jakaś przyzwoita, jednak mogę pójść na ustępstwo, jeśli będzie warto jej nie kupywać, buda tak jak wyżej
  • Inne :Mam dylemacik. Będę grał w przeróżne gry. Nie wiem, czy do tego zestawu bardziej radeon 7970ghz czy gtx770, zwłaszcza mówiąc o nadchodzącym BF4, w którego NAPEWNO będę grał, nie wiem jaka karta zapewni w nim większą wydajność, jednak jeśli obydwie będą dawały przywoity FPS nawet z niewielką przewagą AMD jestem za GTXem
Edytowane przez Dres21
Link to post
Share on other sites

Dobry zestaw, wedle oszczędności można zejść z płyty biorąc tańszą g45 która także spokojnie wystarczy, chociaż mam wątpliwości co do dysku, wydaje się on nieco budżetową konstrukcją http://laptopy.gadzetomania.pl/2012/08/06/crucial-v4-budzetowe-ssd-dla-starszych-pc-warto-kupic i może warto  by było kupić np. cruciala m4.

Edytowane przez Abizer
Link to post
Share on other sites

Edit: Corsair z serii CX to jednak taki trochę średni wybór, lepszym wyborem według mnie będzie XFX core 550W. Spokojnie wystarczy do tego zestawu, mocy będzie aż nadto. Co do HDD to lepszy, szybszy będzie WD Blue.

http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=68680&s=70267&s=59683&s=72453&s=72517&s=77552&s=71137&s=73528&s=54407&s=74189

 

Za dopłatą 200zł można wziąć lepszy dysk ssd o pojemności 128 gb ale to zależy już od autora.

http://techplanet.pl/szukaj/?q=samsung+ssd+840+pro+128gb

Edytowane przez Abizer
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...