Skocz do zawartości

Jaki laptop do 2200-2300?


Recommended Posts

Witam,

Jakiego laptopa polecacie w tym przedziale cenowym? Jeśli chodzi o zastosowanie - głównie do gier, zwłaszcza online. Jednak sporo też używam programów typu FL Studio i Ableton oraz zewnętrznych urządzeń MIDI, więc fajnie i to uwzględnić - chociaż myślę, że skoro gry obsłuży, to i te programy, nawet przy dużej ilości odpalonych VST powinny chodzić płynnie  ;) (chociaż ekspertem nie jestem, także możecie śmiało wyprowadzić mnie z błędu). 

 

Oczywiście trochę można zwiększyć lub zmniejszyć mój budżet, jednak niewiele i chciałbym to zrobić tylko gdyby była jakaś pokaźna różnica. Nie wiem, W MM LG G7-2320 za 2400 zł z z parametrami w porządku myślę, warto? Proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Do gier najlepszy obecnie możliwy wybó to lenovo y580 z gtx660, w tej cenie dostaneisz go z prockiem i3

http://www.x-kom.pl/p/120782-notebook-laptop-15-6-lenovo-ibm-y580-i3-3110m-8gb-1000-dvd-rw-gtx660.html

 

Natomiast jeżeli byś potrzebował trochę większej mocy procesora ( i5) to dostaniesz juz wtedy gorsza karte grafiki. W grach sporo stracisz.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dzięki wielkie za odpowiedź! Jednakże mam jeszcze pytanie - mianowicie zauważyłem na tej stronie taki sam, tylko, że z tą i5 i różnicą 300 zł bodajże. Pytanie - czy warto? Przy pomocy google doszedłem do tego, że różnica pomiędzy tymi prockami olbrzymia nie jest, także nie wiem czy jest sens inwestować dodatkowo te 300 zł i tym samym całkiem solidnie nagiąć swój budżet. Jak bardzo teraz wykorzystywany jest procek w grach i programach, które podałem?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...