Skocz do zawartości

artefakty w grach


Recommended Posts

Witam!

 

Mam problem, a mianowicie w grach mam artefakty. Niebo lub morze robi się czarną plamką na sekundę i wraca do normy. To samo zauważyłem gdy było zbliżenie na usta bohatera gry. W środku ust też pojawiły się takie "plamki". Dodam jeszcze, że komputer jest nowy, bo ma może 2  tygodnie...

 

P.S. Sterowniki już sprawdzałem...



Może to być wina PSU?

W teście w FurMarku pokazuje 80*C w max...

Edytowane przez HertzPL
Link to post
Share on other sites

Sprzęt ten co w sygnaturce? Coś z grafiką. Zasilacz jest ok. Ja na karcie lubię mieć 60 :D

Zapuść furmarka albo ten test GPU w OCCT. I potrzymaj z godzinę czy się nie wykrzaczy przez ten czas.
Dzieje się tak w tylko jednej grze?

Edytowane przez ElitarnyPL
Link to post
Share on other sites

mogłem, ale wszyscy mi mówili żeby brać Gigabyte. Poza tymi sterami to karta miażdży. Zależało mi (i nadal zależy) na tym żeby karta była mocna, OC odchodziło na drugi plan :)



W tym BF3 to nie jest tak źle, jak grałem w MOHW to wszystko było kolorowe  :/

Jaka karta?

Link to post
Share on other sites

U mnie ogólnie nie było takich dużych problemów opórcz np. drzew, które wyglądały jakby było pociętę w połowie wysokości. (Gunslinger) coś w stylu rozmytych horyzontalnych pasków....



Wg. mnie i tak nowe stery nie wyjdą w ciągu najbliższych 2tyg :) Jak się jakieś pojawią to mi dajcie znać :)

Link to post
Share on other sites

Z jednej strony zastanawiam się czy to na pewno stery, bo pokazywały się takie horyzontalne paski rozmyte... To też mogło być przyczyną sterowników? Tak w ogóle to jest szansa, że sprawa zostanie załatwiona przez dystrybutora, a nie Gigabyte'a więc całkiem spoczo.

Link to post
Share on other sites

Wg mnie to to też jest wina sterowników. Na 320 miałem artefakty i karta była gorętsza nawet bez obciążenia. Usunąłem sterowniki driver sweeperem (o dziwo wykryło mi też jakieś pliki od ATI :o ) i zainstalowałem wersję 314 bez geforce experience. Pomogło

Link to post
Share on other sites

Moja karta w FurMarku osiągała jakieś 80*C...



Ok, w sumie to nie lecę na zbity pysk po tą kartę bo powiedziano mi, że jak chcę to mogę dostać jakąś zastępczą :) I tu pojawia się pytanie: Mam do wyboru GTX650 i Radka 7850. Nie wiem od jakich producentów. Co myślicie?



Sam już dochodzę do wniosku, że różnica między nimi jest ogromna i nie ma sensu brać Nvidii :)



Ma ktoś pomysł czemu mi komputer nie wykrywa zastępczej karty graficznej?

Edytowane przez HertzPL
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...