Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

 

Proszę o ocenę poniższego zestawu.

 

Procesor: AMD Athlon II x3 435 s.AM3 BOX -269 zł

Płyta główna: Gigabyte GA-MA770T-UD3P PCI-E s.AM3 – 299 zł

Pamięci RAM: Kingston 2x1GB DDR3-1066 Dual Chanel Kit Non-ECC CL7 KVR1066D3N7K2/2G – 179 zł

Karta graficzna: ASUS EN9500GT 1GB DDR2 PCI-E – 205 zł

Zasilacz: Corsair CX400 CMPSU-400CXEU 400W – 199 zł

 

Reszta elementów jest mało ważna gdyż zależy mi głównie na tym, aby stabilnie współpracowały ze sobą elementy: procesor- płyta główna –pamięci Ram. Ceny są ze sklepu proline.pl i za całość wychodzi 1151 zł. Jest to maksymalna kwota jaką mogę wydać. Zestaw nie będzie podkręcany. Ma tylko działać stabilnie.

Link to post
Share on other sites

Ponadto nie dla mnie jest ten zestaw.

To że zestaw nie jest dla Ciebie nie oznacza że musisz komuś wybierać słaby/mało opłacalny sprzęt.

Należy dobrze dobrać i wypośrodkować podzespoły. Jeżeli masz ograniczenia budżetowe to kupujesz słabszy procek np Athlon II X2 i dokładasz do 9600, chyba że będziesz w niedalekim czasie wymienisz tą grafikę. :lol: Oczywiście jeszcze zależy do czego to będzie wykorzystywane...

 

Ja bym wziął coś takiego:

AMD Athlon II X2 245

Jakiś GeForce 9600 GT

Gigabyte 770T-UD3

GoodRam 2GB 1333MHz CL9

Corsair 400W (lub nawet jakaś "markowa" 350W)

 

Cena to 1190 zł w esc.pl

Link to post
Share on other sites

Dlatego trzeba kupować przyszłościowe płyty główne ;]

Skoro mówisz że możesz/planujesz wymieniać kiedyś grafikę to możesz zrobić tak jak mówisz, choć musisz wiedzieć że 9500 jest po prostu słaba...

 

Tak jak mówi Hookie zastanów się na zakupem używanego egzemplarza :lol:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...