Skocz do zawartości

Mysz dal grajak do 100 zł.


Recommended Posts

Witam j

Poszukuje myszki dla gracza w cenie 100-150 zł jeśli warto to dołożę.

Gram głownie w FPS'Y (BF3,CSGO) 400-500dpi.

Mysz trzymam chwytem FINGERTIP GRIP,PALM GRIP, jaki sensor powinna mieć mysz dla gracza? Wcześniej posiadałem mysz z sensorem Avago ADNS-9500. A co sądzicie o takich firmach jak Ozone ,Tt esports ,CM Storm warte to jest uwagi ? 

Piona  :)

Edytowane przez TomaszQ
Link to post
Share on other sites
A co sądzicie o takich firmach jak Ozone ,Tt esports ,CM Storm warte to jest uwagi ?

Generalizować nie ma co, ponieważ wszędzie znajdziesz badziewie nie warte złamanego grosza oraz perełkę, której zakup będzie bardzo opłacalny. Jeśli już to podaj konkretne modele, nie można stwierdzić, że na przykład Razer ma tylko chłam, albo robi świetne produkty, zależy o co zapytasz :D

Grasz na 400-500DPI (w domyśle pewnie jesteś low sens <30cm/360*) i pakujesz się w laserowy sensor, który średnio się do tego nadaje? 

Dlaczego na uparciucha chcesz 9500/9800? Czyżby dlatego, że wcześniej miałeś taką mysz?

Jak chcesz koniecznie laserową to brałbym, M6980X, albo G500 (laserowy, bardziej przypakowany odpowiednik G400).

Link to post
Share on other sites

 

 

Grasz na 400-500DPI (w domyśle pewnie jesteś low sens <30cm/360*)

No tak zgadza się to jaką myszkę polecisz ?Grałem w właśnie na myszce z takim sensorem  i grało się dość przyjemnie ,a jeżeli to jest nie opłacalne grając na low sens  to podaj coś godnego uwagi i z jakim sensorem szukać myszy. Zależy mi również aby mysz posiadała sterowniki od producenta które ułatwią jej konfigurację 

Link to post
Share on other sites

Jeśli tak jak pisałem, wykonujesz obrót w grze o 360 stopni pokonując te 30cm i więcej to optyk będzie lepszy.

Tak jak kolega wyżej... G400 - najbardziej opłacalna i jedna z najlepszych mysz na rynku.

Ma najlepszy optyczny sensor, 3 w pełni programowalne przyciski do zmiany DPI, fajny soft od logitech'a, dobre ślizgacze.

Jak na cenę wykonanie jest bardzo dobre (moim zdaniem lepsze niż w deathadder'ze), przyczepić się można tylko do loga logitech'a. które odstaje jakościowo od reszty materiałów.

Nadaje się pod palma i finger grip'a.

Nie jest odpowiednia tylko do palm gripa dla osób z małymi dłońmi i trzymającymi mysz w ułożeniu 1+2+2.

Sam mam małą dłoń, ale trzymam ułożeniem 1+3+1 i leży świetnie.

 

Jeśli z jakichś powodów nie chcesz tej myszy to masz alternatywy w postaci:

Roccat Savu oraz Ozone Radon Opto.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...