Skocz do zawartości

Jedna z 3. Która wybrać??


Recommended Posts

Witam mam taki dylemat, szukam myszki odpowiedniej do grania przede wszystkim w BF3.

Znalazłem 3 które sa godne mojej uwagi ale nie wiem która będzie najlepsza.

 

http://www.agito.pl/mysz-a4-tech-xgame-v-track-f2-a4tmys42336-64-590137.html

 

http://www.agito.pl/mysz-a4-tech-evo-xgame-laser-oscar-x747-blue-fire-usb-64-594310.html

 

http://www.agito.pl/mysz-a4-tech-xgame-laser-xl-747h-fire-brazowa-64-528165.html

 

Wyśle ze większość z was miała styczność z tymi produktami i pomoże mi wybrać najlepsza.

Link to post
Share on other sites

Jeśli szukasz naprawdę precyzyjnej myszki to sobie te wyżej wymienione odpuść.

Poza tym nie podałeś nawet w jaki sposób trzymasz mysz, może się okazać, że nie będzie dobrze leżeć w dłoni, chyba, że ten aspekt jest Ci obojętny.

Najtańsza, ciekawa propozycja to X-Luca (pod palm grip'a). Dobrze wykonana i precyzyjna myszka (jak na cenę oczywiście.

A4Tech obecnie prawie nie ma ciekawych myszy, nie to co kiedyś...

 

Tych człowieków wyżej to się nie słuchaj :D Czekałem co zaczną wymyślać i polecać :rotfl:

Pytasz się o najlepszą to masz odpowiedź.



 

 

Bierz propozycję drugą albo trzecią. Mam i polecam. Świetna mysz w dobrej cenie

Coś z cyklu mam to musi być dobre, nie ważne, że nie znam rynku i nie mam porównania.

Prawie jak te wszystkie minirecenzje...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

http://allegro.pl/enzatec-x-luca-box-czerwona-podkladka-smycz-i3333735059.html 50zł

http://allegro.pl/enzatec-x-luca-box-czarna-podkladka-smycz-i3311908753.html 60zł (płacisz 10zł za inny kolor :P)

 

Brać dopóki są dostępne. Sprzedawca jest już zweryfikowany przez zadowolonych posiadaczy myszki z tego forum.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja miałem tą myszkę raptem tydzień i ją zwróciłem. Powodem był dwuklik lewego przycisku. Przedstawię jeszcze kilka wad (w moim odczuciu):
- rolka się telepie
- przyciski boczne są za blisko podłoża, więc ludzie z dużymi kciukami będą je wciskać
moja myszka nigdy się nie wyłączała, nawet kiedy komputer był wyłączony, musiałem wyłączać z zasilacza, aby przestała świecić
- czasem podczas wciskania scrolla przez przypadek się wciskał lewy przycisk
Tak z głowy to tyle. Zabrzmi to jak antyreklama dla tej myszki, ale mi całkowicie nie przypadła do gustu. Jedyne, co w niej było w porządku, to kształt. Dla mnie była w miarę wygodna. Może po prostu trafiła mi się feralna sztuka, ale trafiłem na allegro za 20 złotych kinzu, więc się nie zastanawiałem. Sensor jest podobno mierny, ale w CS już prawie nie gram, tylko LoL. Pozdrawiam.

 

@choć muszę przyznać, że nie jestem jedynym posiadaczem tej wady w myszce, więc daje to do myślenia.

Edytowane przez bolu1991
Link to post
Share on other sites

Nie wiem na jakiej podstawie wywnioskowałeś, iż posiadam takową.

  

Bierz propozycję drugą albo trzecią. Mam i polecam. Świetna mysz w dobrej cenie.

  

Pragnę zauważyć, iż nie jestem posiadaczem wspomnianej przeze mnie myszki.

 

Ja się więc pytam WTF!?

 

Z automatu wyskoczyłeś z tekstem: bierz, mam, polecam.

 

a potem:

 

Nie mam i skąd wiesz, że mam.

 

Screen wypowiedzi został zrobiony żebyś nie wpadł na pomysł edytowania tekstu. Albo piszesz sensownie albo odejdź od klawiatury i zajmij się nauką.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

1. Rzeczywiście, pomyliły mi się tematy xD Pisałem równolegle w innym podobnym problemie. Zwracam honor.

 

2. Wiesz, umiem przyznać się do błędu, nie musisz robić screenów moich wypowiedzi jako dowód na coś.

 

3. Myślę, że najlepiej zrobisz, jeśli nie będziesz mi wypominał moich ocen, bo są one niezaprzeczalnie dobre, z całą skromnością to mówiąc.

Link to post
Share on other sites

 

 

Myślę, że najlepiej zrobisz, jeśli nie będziesz mi wypominał moich ocen, bo są one niezaprzeczalnie dobre, z całą skromnością to mówiąc.

 

MadCatz Gaming Mouse R.A.T. 7 Black

 

Łączy wysoką jakość wykonania i wysoką czułość sensora.

 

No przepraszam bardzo ale jeśli dla Ciebie pękający plastik i gó*****y sensor laserowy Philipsa to nie problem....

 

Razer Taipan 8200DPI

 

Razer Ouroboros

 

J.W.

 

Moim skromnym zdaniem nie znasz się na sprzęcie i lecisz po markach oraz opiniach idiotów.

 

Dziękuję, skończyłem dyskusję.

 

 

P.S.

 

To samo tyczy się większości "redaktorów" na benchu. Polecajcie badziew na głównej stronie ale takie kwiatki zostawcie tam.

Link to post
Share on other sites

Przecież te topki to robią na polecenie komputronika, aby sprzedać magazynowe leżaki.

Dowód? Ta topka zmienia się co jakiś czas bez żadnego uzasadnienia i mimo tego, że nie pojawiają się nowe, warte uwagi modele.

 

No nie do końca są robione, aby sprzedać "leżaki" <rotfl> Dowód? Kilku spośród polecanych modeli w ogóle nie ma w ofercie sklepu BMK :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...