Skocz do zawartości

Płyta główna Gigabyte GA-MA78GM-S2H


Recommended Posts

Witam , na sprzedaż mam używaną część z mojego komputera, a mianowicie płytę główną :

Płyta główna : Gigabyte GA-MA78GM-S2H , Specyfikacja Budżetowa płyta , nadaje się świetnie do budowy komputera do biura , mulitmediów czy rozrywki. Chodziła u mnie początkowo z procesorem AMD Athlon X2 5400+ na rdzeniu Brisbane, podkręciłem go do 3.2Ghz stabilnie, chłodzony Pentagram Karakorum, lecz w późniejszym czasie płyta pracowała z procesorem z sygnaturki czyli z AMD Phenom II 550 X2 na stabilnym taktowaniu 3.5Ghz na stockowych napięciach a więc płyta ma całkiem niezły potencjał OC. Płyta w 100% sprawna, po wymianie na nowszą leży w pudełku. 

Dodatkowo mam procesor : AMD Athlon X2 5400+ rdzeń Brisbane , częstotliwość 2800Mhz , 2 rdzeniowiec ( trzeba w nim zrobić lapping bo IHS jest lekko porysowany, przez co skaczą temperatury )Mi w niczym nie przeszkadzał , (jeżeli ktoś się zna to może mieć niezłą platformę do internetu, rozrywki za małe pieniądze). Procesor w pudełku wraz z boxowym coolerem od Phenoma II 550.

Cena za płytę i procesor to 130zł + kw , myślę że nie jest wygórowana , zawsze możliwa negocjacja.

Do płyty oczywiście dorzucam oryginalne pudełko, maskownicę, taśmę IDE, taśmę SATA

Oczywiście możliwe allegro.

 

 

Wiecęj szczegółów na PW, piszcie a napewno się dogadamy


Wiem, że ilością postów na tym forum nie wzbudzam zaufania ale odsyłam zainteresowanych na forum PcLab gdzie posiadam konto od kilku lat : http://forum.pclab.pl/user/141267-emilko1994/

Edytowane przez emilko1994
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...