Skocz do zawartości

Gra która mną wstrząśnie, chce się załamać!


Recommended Posts

Tak jak w tytule, szukam, gry która wstrząśnie mną emocjonalnie, sprawi że się porycze, najlepiej przygodówki, może z elementami akcji. Jako że jestem fanem gier typu TWD czy Fahrenheit, ostatnio płaczę po nocach gdyż choruję na zagranie w The Last Of Us czy Heavy Rain, niestety nie posiadam konsoli (FCK U QUANTIC DREAM FOR NO PC PORT!). Do dzieła! wymieniajcie co przyjdzie wam do głowy, rozwarze każdą propozycję

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

 

 

choruję na zagranie w The Last Of Us czy Heavy Rain, niestety nie posiadam konsoli

Dokładnie jak ja.

 

Możesz spróbować Silent Hill czy Alan Wake - tu jednak raczej będziesz się (trochę) bał tylko.



 

Co oczywiste polecam DLC 400 Days ;)

 

Link to post
Share on other sites

Alan'a Wake'a przeszłem i gra naprawdę mnie wciągnęła. Co do Silent Hill to zaraz sprawdzę

 

@Assassin Mam na myśli gry w które swoją fabuła doprowadzą mnie do płaczu czy reakcji typu WTF!?! albo zżycia się z bohaterami, te gry które wymieniłeś są bardzo dobre jednak pod tym względem nie są tym czego oczekuję.



Bioshocka Zaliczyłem zaraz po premierze, miałem mocne WTF po zakończeniu xD

Link to post
Share on other sites

Domyslam sie, ze w Amnesia: The Dark Descent takze grales.

Mnie osobiscie wcisnal do podlogi (hola klasyki) Max Payne - brudny, depresyjny klimat, swietna muzyka i fabula. Trzecia czesc jest w zupelnie innym klimacie, ale takze warto zagrac.
A moze Dishonored?

Link to post
Share on other sites

a więc:

 

Mafia II - już dawno zaliczona, scena ze śmiercią agenta federalnego pod przykrywką który był naszym kumplem (nie pamiętam już jego imienia) mocno wryła mi się w pamięć, moim zdaniem jedna z mocniejszych scen w grach ever (szczególnie że polubiłem tego gostka)

 

Amnesia, Max Payne i Dishonored - zaliczone, naprawdę świetne gry, a grając w amnesie potrzebowałem zapasu pieluch

 

Final Fantasy 7 - hmmm tym mnie zaciekawiłeś, ściągnę emulator PSX i zobaczę

 

MGS - Jakoś nigdy nie przepadałem za tą serią

 

Tomb Raider- Zaliczone

Link to post
Share on other sites

Medal Of Honor Warfighter

 

Ta gra cię złamie jak goryl banana, zniszczy jak Smuda reprę, sponiewiera jak tajlandzka prostytutka z dwoma penisami, będziesz miał po niej więcej koszmarów sennych niż Rezerwuar postów. Najbardziej śmierdzący dwupierdzian kapustny jaki powąchałem w życiu. Takie dziadostwo.

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...