Skocz do zawartości

Recommended Posts

nie wiem czy to dobry dział :wariat:

 

naszło mnie aby zmienić głośniki do mojego sprzętu^^ obecnie posaidam Tracer Macarena 5.1 i muszę powiedzieć że Logitech 2.1 S220 mojego taty grają znacznie lepiej :wariat:

 

prosiłbym was o jakieś propozycje dobrych bądź bardzo dobrych głosników 5.1 (lub 2.1 jeśliby były naprawdę bardzo opłacalne) do ok. 200zł :wariat:

Link to post
Share on other sites

Jak chodzi o zestaw 2.1 to ja bym zdecydowanie polecał Logitech X-230 (unikać X-240, bo to dla dzieci chyba), z 5.1 nie wiem jak grają Creative T6160, ale warto poszukać opini. Jeśli chodzi o jakość dźwięku Genius SP-HF2.0 3000A mogą być nienajgorszą alternatywą - wiele osób je zachwala.

Link to post
Share on other sites

Ja polecam Logitech'y X-540 (5.1). Sam je posiadam i wielu moich kolegów też je ma i każdy jest z nich zadowolony włącznie ze mną :wariat: Grają naprawdę ładnie. Niestety u mnie nie aż tak ponieważ mam zintegrowaną kartę dźwiękową i to ona psuje dźwięk.

 

EDIT:

 

Sorry ale nie zauważyłem że mają być do 200 zł :wariat:

Jak byś mógł dołożyć 50zł to Logitech X-530. Też są bardzo dobre :wariat:

W ostateczności Logitech X-230 za 175 zł. :D

Link to post
Share on other sites

do 200 zł to tylko głośniki 2:1/2 channel, bo zmarnujesz dźwięk :) no chyba że słuchawki kupisz :lol:

 

2 channel :

Creative GIGAWORKS T20

Genius SP-HF1800A < w szkolę takie mamy jak odpalaliśmy na fonie to bdb grały :)

 

 

2:1 :

MICROLAB FC-550 << nie są najgłośniejsze, ale brzmienie mają dobre + pilot co jest wielkim plusem

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

@Głośniki X-540

...Ja swoje kupiłem za 210zł... :):D

 

Głośniki 5.1 vs 2.1 różnią się ilością głośników ;) oraz jakością wykonania na korzyść zestawu 2.1 bo drożej wyjdą 5.1, a gdy cena ta sama to 5.1 są gorsze jakościowo od 2.1

Mam nadzieję że ogarniesz :P

Link to post
Share on other sites

@Głośniki X-540

...Ja swoje kupiłem za 210zł... :) :)

O fu*k :)

 

Ja dawałem ~300zł z allegro (nówki).

W złodziejtroniku są po 379 zł :)

 

Pozdrawiam :)

 

czyli rozumiem że lepiej mieć zestaw 2.1 dobre firmy niż 5.1 ale troszkę gorszej? inną sprawą jest to że mam pokój tylko ok. 3x4m.... :)

Myślę że mógłbyś kupić sobie te 2.1 bo nie masz za dużego pokoju.

Też za dużego nie mam i te moje logitech (5.1) ustawiłem sobie tylko na biurku (zdjęcia w moim profilu) a nie rozstawiałem je po pokoju. :)

Zaraz poszukam jeszcze jakiś porządnych głośniczków 2.1 :)

Link to post
Share on other sites

Nie mam pojęcia jak grają te Modecom'y ale słyszałem że mają bardzo ładne i czyste bassy :D

Myślę że mógłbyś się pokusić o te Modecom'y choćby dlatego że obudowa ich jest z drewna, a to nie to samo co plastik :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...